Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 11

Arkadaşlarımız

Scaletta Villası

27 Temmuz 1951

Bölüm 11 - Arkadaşlarımız

Bölüm 11 – Arkadaşlarımız

Kapının zili çalınıyor. Uyanıp bakın ve karşınızda Henry Tomasino. Bayağıdır görüşemediğini dile getiriyor Henry ve sizinle bir şeyler içmek için arabasına davet ediyor. Sizde arabaya binip haritada işaretli olan yere doğru yola çıkın. Gideceğimiz yer The Maltese Falcon. Araya demo giriyor ve Henry ile Eddie’yi tanıştırıyoruz. Demodan sonra gidip hızlıca Leo’yu uyarmak. Elimizden geldiğince hızlı davranmamız lazım çünkü zaman sayacı yine devreye giriyor. Şimdi dışarıya çıkıp hızlı arabalardan bir tane çalıp hemen yola koyulmamız lazım. Arabayı aldıktan sonra hızlıca haritada işaretli olan yere doğru hızlıca sürün. Vardığınızda araya demo girecek ve önce bizi tanıyamayacak Leo. Sonrasında olayları hızlıca anlatacak Vito ve demodan sonra hızlıca bir yolunu bulup evden birlikte ayrılmanız gerekiyor Leo ile. Eğer yakalanırsanız korkmayın Henry sizi Leo ile düşünmek için bırakacak. Demodan sonra merdivenlerin olduğu yere gelin. Merdivenleri çıktıktan sonra arkaya dönüp camın yanına doğru yürüyün. Camın olduğu yerde sağda Playboy Magazine Playmate 47 dergisini alın. Sonra sağdaki kapıdan girin ve yine sağa dönüp sağdaki kapıdan giriyoruz.

Dolabın solundaki kapıdan giriyoruz ve sepetin üzerinde duran Playboy Magazine Playmate 29 dergisini alıyoruz. Şimdi Leo’nun yanına gidiyoruz ve hızlı olan arabayı alıp haritada işaretli olan yere doğru yola çıkıyoruz. Leo’yu bıraktıktan haritada işaretli olan yere, evimize dönüyoruz. Araya demo giriyor ve Frankie yani kız kardeşi Vito’nun ağlayarak kapının önünde oturuyor. Olayları anlatıyor Frankie ve demodan sonra gidip Eric’i bulmamız gerekiyor. Arabamıza binip Eric’in bulunduğu yere doğru yola çıkıyoruz. Merdivenlerden yukarıya çıkıyoruz ve önümüze düşen elemanın açtığı kapıdan giriyoruz. Sağa dönüp solda duran kapıdan giriyoruz. Yığılıp kalan elemanın bacağının altında yerde duran Playboy Magazine Playmate 28 dergisini alıyoruz. Şimdi dönüp mutfağa, Eric’in yanına gidiyoruz. Tabi Eric adisi karıyı götürüyor ve seslendiğimiz halde bize küfrederek konuşuyor. Tabi bizde bunun altında kalmıyoruz ve kafasında şişe patlatıyoruz. Karı bağrışmaya başlayıp kaçınca güzelce elemanı paket ediyoruz. Araya demo giriyor ve elemanı sağlamca uyarıyoruz. Sonrasında haritada da işaretli olan yere, eve dönüyoruz. Eve girdiğimizde telefon çalıyor ve Francesca arıyor.

Eleman her şey için özür dilemiş kız kardeşimizden. Neyse şimdi yatağa doğru ilerleyelim. Demo giriyor ve ateşler içinden uyanıyoruz. Tuvaletin penceresini kullanarak dışarı atıyoruz kendimizi. Yalnız dikkat edin elemanlar sizi öldürmek için üstünüze geliyor olacaklar. Yolun köprü tarafından evin en arkasından hızlıca koşun ve ilerlemeye devam edin. Eğer ki durursanız unutmayın ki karşı saldırı yapacak silahınız olmadığından hemen ölürsünüz. İsterseniz polislerin arasına dalıp, adilerin polisle çatışmasını izleyebilirsiniz. Şimdi haritada işaretli olan Joe’nun evine gitmemiz lazım. Çevreden bir araba çalın ve hızlıca Joe’nun evine doğru yola çıkın. Joe’nun kapısının önüne geldiğinizde birkaç defa zile basın. Sonra Joe kapıyı açacak araya demo girecek. Demodan sonra Joe’nun yatağının solunda yerde duran Playboy Magazine Playmate 49 dergisini alın. Sonra üzerinize bir şeyler giyin ve haritadaki işaretli yere gitmek için dışarıya çıkın. Garaja inip arabanıza binin ve yola koyulun. Evet öğreniyoruz ki evimizi kundaklayan ve bizi öldürmeye çalışan Brian O’Neil’in kuzeni Mickey. Şimdi haritada işaretli olan yere gitmeden önce sizlere tavsiyem bir araba çalıp Derek’in limanına götürmeniz ve az da olsa para kazanıp silah alarak bu göreve girmeniz.

Çünkü para demek her şeyden önce silah demek ve modifiyeli araba demek. Modifiyeli araba demek baskın anında hızlıca kaçabileceğiniz anlamına gelir. Neyse hepsini hallettiğinizi düşünerek haritadaki noktaya geldiğinizi varsayıyorum. Adamlarla konuştuktan sonra hemen siper alın ve barmen dahil hepsini haklayın. Tuvaletin bulunduğu yere doğru koşun ve solda yerde duran Playboy Magazine Playmate 30 dergisini yerden alın. Geriye dönüp kalan son elemanı yakalamak için uğraşacağız. Diğer elemanı da hakladıktan sonra şimdi sıra geldi arabayla kaçan elemana. Elemanı kovalayıp öldürdükten sonra Joe’nun evine sürüyoruz hızlıca. Eğer peşinizde polis var ise onları atlatmalısınız önce. Sonrasında Joe’nun evinin yakınında Joe’yu bırakıyorsunuz ve Marty’nin apartmanına taşınıyorsunuz. Marty’nin apartmanına, haritada işaretli yere doğru yola çıkın. Geldiğimizde arabamızı yeni garaja park ediyoruz. Merdivenleri kullanıp en üst kata çıkıyoruz ve yolun sonunda, duvarda duran Wanted 113 posterini alıyoruz. Aşağıya inip dairemize giriyoruz. Sonrasında yatağa geçip uyuyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.