Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 9

Fasulyeler ve Toplar

Şehir Dışı

6 Mayıs 1951

Bölüm 9 - Fasulyeler ve Toplar

Bölüm 9 – Fasulyeler ve Toplar

Yine telefonun sesiyle uyanıyoruz. Doğruca gidip telefona bakmamız lazım. Eddie arıyor ve bir sorun olduğunu söylüyor. Silahlarınızı kuşanıp The Maltese Falcon’a gitmemiz gerekiyor. O yüzden size tavsiyem dostumuz Harry’nin dükkanına gidip en güzel silahları ondan satın almak. Haritayı açın ve Harry’nin silah dükkanının olduğu yeri işaretleyip yola koyulun. Eğer silahları aldıysanız, şimdi The Maltese Falcon’a gidebiliriz. Haritada işaretli olan yere doğru yola çıkıyoruz ve The Maltese Falcon’a giriyoruz. Eddie bizi Carlo Falcone ile tanıştırıyor. Demodan sonra dışarıya çıkıyoruz ve Freddy’nin yerinde Lucayı beklemek için haritada işaretli yere gidiyoruz. Evet Demo giriyor araya ve dostumuz Luca dışarıya çıkıyor. Bu görevin amacı ise Luca’yı takip etmek. Tabi ne çok yakınına girmelis ne de çok uzağında kalmalısınız. Mesafeyi koruyarak gideceği yere kadar takip edin. Clemente’nin yerine girdiğini görüyoruz dostumuz Luca’nın ve bir şekilde buraya girmemiz lazım. Tabi ki kimseye görünmeden bu işi halletmemiz gerekiyor ki amacımıza ulaşalım. Arabadan indikten sonra arkanıza dönün ve arkanızdaki açık alandan ilerleyin. Tabi gideceğimiz yere kanalizasyondan ulaşacağız. Evet kirli işler hep kirli olur mızmızlanmak yok. İlerleyin ve sağdan ilerlemeye devam edin. Üstünüze atılan tuvalet pislikleri konusundaki Vito’nun sızlanması bittiğinde soldaki boşluğa girin ve Playboy Magazine Playmate 23 dergisini yerden alın.

Geriye dönün ve soldan ilerlemeye devam edin. Yol bitiminden sola dönün.Merdivenler gelecek karşımıza ve merdivenlerden çıkın. Demodan sonra hemen çüp konteynırının yanına siper alın. Adam köpeğe bir şeyler söyledikten sonra da hiç durmadan direk karşıya doğru yürüyün ve karşınıza gelen konteynırdan yukarıya çıkın. Sonra sağdaki borunun üzerine çıkıp platformu kullanarak kapıdan girin. Şimdi uyuyan adamla işimiz yok, konteynırların sağında, tahta çitlerin olduğu yerde Playboy Magazine Playmate 22 dergisini yerden alın. Sonra diğer kapıdan çıkın ve duvara siper alarak ilerleyin. Burada yapmamız gereken iş gizlice adamlarımızın olduğu yere sızıp onları kurtarmak. Şimdi masanın yanına siper alın ve etrafta hareket olmadığını gördüğünüzde yerinizden ayrılıp ilk sağdaki kapıdan gireceğiz. Yürürken karşımıza bir kasap omzunda bir büyük butla çıkacak. Korkmayın soldaki kirişi kullanarak saklanın. Bekleyin ve kasap gittikten sonra kapıyı açıp içeriye girin. Sonra kapıyı kapatın ve soldan ilerlemeye devam edin. Diğer kasap kapıyı açacak. Sizde sessizce peşinden gideceksiniz. Kapıdan girmeden sağdaki kapıyı açıp oradan girin. Direk ilerleyin ve hiç durmadan et tezgahını da geçerek elektrikli bandın arkasına siper alın sağa doğru ilerleyin.

Sonunda bandın ucuna geleceksiniz ve dikkatlice sağa duvar dibine doğru gitmelisiniz. Sonrasında kolonun yanına siper alıp eli silahlı adamın gitmesini bekleyin. Çünkü eli silahlı adam siz sağdaki kapıdan girmeden sizi görecektir ve ölmeniz an meselesi olur. Sağdaki kapıdan girdikten sonra düz ilerleyin ve yine sağdaki açık kapıdan girin. Sola dönün ve adamların sizi görmemesi için kolona siper alın. Sağdaki kapıdan gireceğiz. Sağdaki kapıya ilerlediğimizde araya demo girecek.  Kasabı pataklamamız lazım. Adamı yere serdikten sonra yine araya demo giriyor. Demodan sonra duvarda siper almış şekilde adamları haklamamız lazım. Dikkatlice hareket ederseniz adamları öldürmeniz zor olmayacaktır. Adamları hakladıktan sonra hemen gidip soldaki giriş kapılarını kapatın. Bu size adamların gelmesine, ateş edip hızlıca öldürmeniz için zaman kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Sonrasında gelenleri de öldürdükten sonra Luca’nın odadan çıkarılması kaldı. Adamımız arabayı kullanarak Luca’yı öldürüyor. Demo araya giriyor. Şimdi Luca’nın arabasını kullanıp Eddie’nin yanına gitmeliyiz. Haritada işaretli olan The Maltese Falcona doğru yola çıkıyoruz. Ama öncesinde belirteyim isterseniz gidip üstünüzü değiştirin. Sonrasında The Maltese Falcon’a girin derim. Araya demo giriyor.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.