Mafia 2 – Tam Çözüm
0

Mafia 2 – Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  
Mafia 2 - Tam Çözüm

Mafia 2 – Tam Çözüm

Merhabalar. Başka bir oyun ile tekrar karşınızdayım. Evet bu seferki oyunumuz biraz daha Action-Shooter tarzında. Mafia 2 – Tam Çözüm yazıma geçeyim. Grafik konusunda gerçekten oturmuş bir yapısı, modellemeleri ve hikayesi ile efsaneleşmeye aday bir oyun; Mafia 2. Adından da anlayacağımız üzere bir mafya hikayesini ele alıyor olacağız. Karakterler, oyun içi mekanlar, görevler, indirilebilir içeriklerle çok zengin bir oyun Mafia 2.

Sakın The Godfather 2 oyunu ile karıştırmayın. Hem karakterler olarak farklı, hem hikaye açısından bağımsızlar. The Godfather 2 oyununda bildiğimiz üzere bölgesel çatışma, infaz etme ve suikast olayları mevcut. Mafia 2 ise başlı başına bir roman diyebiliriz. İsterseniz öncelikle karakterleri ve oyundaki bilmemiz gereken silahları ele alalım.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.