Resident Evil Remake Tam Çözüm
0

Resident Evil Remake Tam Çözüm

Eki 22 GamerAdmin  

Resident Evil Remake Tam Çözüm

Resident Evil Remake

Evet, arkadaşlar bir başka Resident Evil serisinin anlatımı ile yine karşınızdayım. Bildiğiniz üzere ilk seri Resident Evil 1 1996’da yapılmıştı. Fakat Game Cube’ün geç de olsa sahne almasıyla, bazı Resident Evil serileri “Remake” adı altında tekrar modellenerek, yeni grafik görünümleri ile bazı ufak tefek senaryo değişimleri ile karşımıza Capcom tarafından sunuldu. Sanırım bu seferki oyunun çıkış tarihi 2001-2002 olması lazım. Oyun için söylenecek çok fazla eksi durum mevcut değil. Çünkü oyun gerçekten o eski atmosferi yaşatıyor. Tabi ki senaryosunda ve bulmacalarında farklılık olsa da bir miktar, yine de “İşte bu Resident Evil” dedirtecek kadar zevkli. Yalnız iki farklı karakter olduğu için de iki farklı senaryo mevcuttur. Bu sebeple Jill ve Chris olmak üzere 2 farklı anlatımı aşağıda bulabilirsiniz. İyi oyunlar…

Not : Bu yıl ( 2014 sonu, 2015 başı ) PC,Xbox 360, PS4 versiyonları da çıkacağı için anlatımım tüm platformları ( Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, PC, Xbox ve PSN ) içermektedir.

Resident Evil Remake – Jill “Normal Mode” Tam Çözüm

Resident Evil Remake – Chris “Normal Mode” Tam Çözüm

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Yorum yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmak zorundasınız.