PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor
0

PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor

Tem 25 GamerAdmin  

Little Caesars Pizza’nın, Türkiye’nin ilk profesyonel E-Spor kulübü İstanbul Wildcats E-Spor Kulübü iş birliğinde hayata geçirdiği Little Caesars Pizza E-Spor Akademisi yeni dönem başvurularını almaya başladı. PUBG Mobile: Future Stars temasıyla başlayan akademi programı E-sporcuları çok yönlü olarak desteklemeyi ve E-Spor alanının gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

25 Temmuz 2023 İstanbul

PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor

PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, Türkiye’nin ilk profesyonel E-Spor kulübü İstanbul Wildcats E-spor Kulübü iş birliğiyle 2022 yılında hayata geçirdiği Little Caesars Pizza E-Spor Akademisi’nin yeni dönem kayıtları için başvuru sürecini başlattı.

E-Spor Alanının Saygınlığı İçin Çalışıyoruz

PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor

PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor

Little Caesars Pizza E-Spor Akademisi PUBG MOBILE: Future Stars ile ilgili bilgi veren Çelebi Gıda A. Ş. ve Little Caesars CMO’su Pelin Çiftçioğlu, “E-Spor alanında gençlerin yanında yer almak marka stratejimizin ayrılmaz parçalarından biri haline geldi.

Geçtiğimiz sene tamamlanan eğitim ve sertifika sürecinde, akademik desteğin E-sporculara yarattığı faydayı somut olarak gördük. Genç arkadaşlarımızın fiziksel, mental ve duygusal olarak destek görerek hem daha iyi hissettiklerini hem de yüksek performans gösterdiklerini analiz ettik.

Daha da önemlisi yeni nesil için değerli bir konuda, akademik destek verme motivasyonuyla hareket ettik. Bu nedenle oyuna devam diyoruz ve akademimizin Türkiye E-Spor ekosisteminin kalitesini ve saygınlığını artırması için yeni dönemi heyecanla açıyoruz” dedi.

Akademik Destekle Gelişim

PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor

PUBG Mobile Future Stars Heyecanı Başlıyor

İlk mezunlarını 2022 yılında veren Little Caesars Pizza E-Spor Akademisi’nde bu yıl yeni dönemde; espor oyununa dair makro taktikler, mikro stratejiler yanında temel konular; doğru oturuş teknikleri, mouse, klavye, monitör konumlandırma, antrenman frekans ve teknikleri öğretiliyor.

Müfredatta, oyun tekniklerinin yansıra E-sporcunun fiziksel ve mental yapısını ideal seviyeye taşımayı hedefleyen eğitimler (psikoloji, etik, bedensel) yer alıyor. Little Caesars yöneticilerinin sürpriz katılımlarıyla zenginleşen akademide, esporcunun temsil ettiği kulübü, sponsorları ve en önemlisi kişisel markasını ve kariyerini doğru yönetmesi gibi konular da kapsamlı olarak işleniyor.

Little Caesars Pizza E-Spor Akademisi 16 Kişiyle Derse Başlayacak

Başvuruları 17-30 Temmuz arası tamamlanacak olan Little Caesars Pizza E-Spor Akademisi PUBG Mobile: Future Stars, ön eleme sürecinin de 6 Ağustos’ta tamamlanmasının ardından 7 Ağustos’ta online olarak 3 hafta sürecek eğitime başlayacak. Programa temel oyun bilgisine sahip, 14 yaş üstü, Platin 1 ve üstü liglerde mücadele eden maksimum 16 kişi kabul edilecek. Eğitimlerde katılımcılar, bir turnuva ağacına yerleştirilerek observerların (gözlemci) gözetiminde maçlar yapacaklar.

Eğitimler ücretsiz ve online olarak İstanbul Wildcats PUBG Mobile Koçu, Menajerleri, Kulüp Fizyoterapisti ve Psikoloğu, Little Caesars Pizza Pazarlama Departmanı Ekibi tarafından verilecek. Eğitim sonunda katılımcılar Little Caesars Pizza E-Spor Akademisi’ne özel bir sertifika alacaklar.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.