Twitter sarı tik, mavi tik, gri tik ne demek?
0

Twitter sarı tik, mavi tik, gri tik ne demek?

Ara 13 GamerAdmin  

Twitter sarı tik, mavi tik, gri tik ne demek? Sarı, gri ve mavi tik kimlere veriliyor Twitter’da? Twitter mavi tık aboneliğini yeniden başlattı. Yeni gelen 3 renkli rozetler kullanıcılar tarafından ilgi gördü. Sarı gri ve mavi renk olan 3 kategoriye ayrılmış rozetler merak konusu haline geldi. İşte detaylar…

Twitter sarı tik, mavi tik, gri tik ne demek?

Elon Musktan sonra birçok değişime imza atan Twitter şimdi de rozet renklerinde değişikliğe gitti. Her biri farklı renge sahip rozetler farklı anlamlar ifade ediyor.

  • Şirketler için sarı renkleri rozet,
  • Hükümetler ve kamu hesapları için gri renkleri rozet
  • Ünlü ya da bireyler için mavi renkle rozet tercih ediliyor.

Her bir rozet belirle hesaplara verilmeden önce Twitter çalışanları tarafından doğrulanacak.

 

Twitter sarı tik, mavi tik, gri tik ne demek?

Twitter sarı tik, mavi tik, gri tik ne demek?

Sarı tik kimlere verilecek?

Ayrılan renkleri ile dikkat çeken rozetlerden sarı olanı; resmi bir işletme topluluğu not temsil eden hesaplara verilecek. Sarı tek sadece kurumsal işletme hesaplarına verilmektedir.

Twitter abonelik ücretleri Türkiye’de ne kadar?

Başka bir merak konusu Twitter blue’nun Türkiye ücretleri olmuştu. Apple’ın geliştiricilerinden aldığı %30’luk payı iOS kullanıcılarına yansıtan Twitter aylık 250 lira olarak belirlendi

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.