İddia: Sony, PlayStation 6 İçin PS5 Pro’dan Vazgeçti

Sony’nin geleceğe yönelik planlarıyla ilgili dikkat çeken bir iddia gündeme geldi. İddialara göre Sony, PlayStation 5 Pro ve Slim’den vazgeçip, PlayStation 6’ya yöneldi. Ayrıca yeni konsolun ne zaman çıkacağı da kabataslak ortaya çıkmış durumda.

Read more

Resident Evil HD Remaster – Tam Çözüm

Mar 13  GamerAdmin   Albert Wesker, Armor Key, Barry Burton, Battery, Bee Specimen, Blue Gemstone, Blue Herb, Book Of Curse, Broken Flamethrower, Broken Shotgun, Capcom, Chemical, Chris Redfield, Collar, Combine, Control Room Key, Crank, Cylinder, Cylinder Shaft, Dagger, Death Mask, Death Mask Without All, Death Mask Without Eyes, Death Mask Without Mouth, Death Mask Without Nose, Dog Whistle, Emblem, Enrico Marini, Examine, Fish hook, Fishhook, Flamethrower, Flash Grenade, Fuel Canteen, Fuel Supply Capsule, Fuse Unit, Gallery Key, Geroge Trevor, Gold Emblem, Golden Arrow, Green Herb, Guard Room, Handgun, Handgun Magazine, Helmet Key, Hexagon Crank, Hunter, Imitation of a key, Ink Ribbon, Insecticide Spray, Jewelry Box, Jill Valentine, Kenneth, Key for Room 001, Key for Room 003, Laboratory Key, Last Book Vol.1, Last Book Vol.2, Lighter, Lockpick, Lure of a bee, Magnum, Magnum Revolver, Magnum Rounds, Mansion Key, Map of the Courtyard B1, Map of the Mansion 2F, Medal Of Eagle, Medal Of Wolf, Metal Object, Mo-Disk, Moon Crest, Musical Score, Nintendo Wii, North, Old Key, PC, Playstation, Pressure Shelter, PS3, Ps4, PSN, Rebecca Chambers, Red Book, Red Gemstone, Red Herb, Release Safety, Residence Key, Resident Evil Remake, Resident Evil Remake Chris Redfield, Resident Evil Remake Tam Çözüm, Richard, Rocket Launcher, Self Defense Gun, Serum, Shaft, Shield Key, Shotgun Shells, Signal Rockets, Sony, Sony Playstation, Square Crank, Star Crest, Stone & Metal Object, Sun Crest, Survival Knife, Typewriter, Tyrant, UMB No. 10, UMB No. 3, UMB No.7, Unprinted Book, V-JOLT, VP-017, West, Wind Crest, Wooden Mount, Xbox 360, Yellow Gemstone, Yellow-6, Zombi oyunu, Zombie Games, Zombie Oyunu
Resident Evil HD Resmater - Oyundaki Karakterler Evet, arkadaşlar bir başka zombi kıyameti serisinin anlatımı ile yine karşınızdayım. Resident Evil Remake Tam Çözüm yazım ile detaylara geçeyim. Bildiğiniz üzere ilk seri 1996’da yapılmıştı. Fakat Game Cube’ün geç de olsa sahne [...] Read more

Sony, Microsoft’un CoD ile Sabotaj Düzenleyeceğini Düşünüyor

Sony’nin Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumuna sunduğu belgelere göre şirket yetkilileri, Microsoft’un kendilerine Call of Duty oyunları aracılığıyla sabotaj düzenleyebileceğini düşünüyor. Dahası Microsoft’un CoD serisini kullanarak rekabeti bitirmeye çalıştığı iddia ediliyor.

Read more

iPhone 15 Pro, Gelişmiş Kamera Performansına Sahip Olacak

Apple analisti Ming-Chi Kuo, şirketin iPhone 15 Pro modellerindeki kamera için Sony ile çalışacağını ve daha gelişmiş bir kamera teknolojisi sunacağını duyurdu.

Read more

Sony coştu! 16 GB RAM’li Xperia 5 V ortaya çıktı

Sony Xperia’nın yeni akıllı telefonu hem işlemcisi hem de 16 GB’lık RAM kapasitesi ile adından sıkça söz ettirecek.

Read more

Sony, Gran Turismo’nun Yeni Yapay Zekasını Herkese Sundu

Sony, 1 yıldan uzun süredir Gran Turismo için özel olarak geliştirdiği yapay zekâsı Sophy’yi kısa süreli de olsa oyuncuların beğenisine sundu.

Read more

Sony PlayStation 5’in yeni kolu DualSense Edge elimizde!

Yeni özellikler ile karşımıza çıkan DualSense Edge, geniş özelleştirilebilirlik sunuyor. Sony DualSense Edge inceleme videosu sizlerle.

Read more

PlayStation 5 Pro Hakkında Bomba İddia!

Sony’ye yakın olduğunu iddia eden anonim kaynaklara göre PlayStation 5 Pro çoktan geliştirildi ve tanıtım için gün sayıyor. İddialara göre yeni konsol Nisan 2023’te piyasaya sürülecek ve yeni bir çip ve yeni bir soğutma sistemine sahip olacak.

Read more

NVIDIA ve Google, Microsoft-Activision Satın Alımına Karşı

NVIDIA ve Google, Microsoft’un Activision’ı satın alımından endişe duyduğunu açıkladı. Böylece Microsoft-Activision satın alımının gerçekleşmesinin önünde bir engel daha ortaya çıkmış oldu.

Read more