Resident Evil Remake Jill Valentine
0

Resident Evil Remake Jill Valentine

Şub 16 GamerAdmin  

Resident Evil Remake Jill Valentine

Resident Evil Remake Jill Valentine

Resident Evil Remake Jill Valentine

O ilk oyundaki klasik demonun geliştirilmiş versiyonunu izliyorsunuz. Resident Evil Remake Jill Valentine yazımla tam çözüme geçelim.

Aslında tek farkı ilk oyunla ilgili bu demoda sadece karakterler tek tek sahneye çıkıp boy göstermiyorlar. Bu arada oyunun ilk seçeneği olarak gelen bir soru var ; “Which best describes your opinion about games ?” ( Oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki seçeneklerden hangisi daha iyi açıklar? ) İki seçenek ile geliyor;

A-) Mountain Climbing – beyond the hardsips lies accomplishment. ( Dağcılık – Zirvede en büyük başarı yatıyor. )

B-) Hiking – the destination can be reached rather comfortably. ( Yürüyüş – Hedefe oldukça rahat ulaşılabilir. )

Aslında bu sorunun ilk cevabı “Normal Mode”, ikinci cevabı ise “Easy Mode” olarak görülebilir. Tabi ben anlatımıma “Mountain Climbing” olarak başlıyorum, yani “Normal Mode” ile anlatıma geçiyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.