Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 12

Denizin Hediyesi

Marty’nin Evi

22 Eylül 1951

Bölüm 12 - Denizin Hediyesi

Bölüm 12 – Denizin Hediyesi

Uyanıyoruz. Vito kendince söyleniyor ve bu sırada telefon çalıyor. Telefonla arayan Henry. Büyük bir iş için bizi Lincoln Parkına çağırıyor. Üzerimize bir şey giyip dışarıya çıkıyoruz. Haritada işaretli olan yere, Lincoln Parkına gidiyoruz arabayla. Unutmamanız gereken şey, 2 kişilik bir araba ile gitmemeniz. Çünkü bir sonraki noktaya siz, Henry ve Joe ile gideceksiniz. Neyse,  Henry ve Joe bizi bekliyor. Araya demo giriyor ve haritada işaretli yer olan Southport’daki yere gidiyoruz. Tabi gitmeden önce enerjinize, silah durumunuza, mühimmat durumunuza ve arabanızın modifiye durumuna, benzin durumuna bakıp eksikleri gidermeniz sizin lehinize olacaktır. Şimdi geldiğinizde araya demo girecek ve Bruno adında bir adamı görmeye geleceksiniz. Aslında burada olay biraz kredi alıp iş yapmak. Demodan sonra sağa dönün ve tahta blokların olduğu yere doğru ilerleyin. Sağınıza bakın, Wanted poster 145 duvarda asılı olacak. Alın. Şimdi arabanıza binip, haritada işaretli yer olan Sea Gift Warehouse’a yola koyulun. Yoldan ilerleyip sola dönmeden arabadan inin.

Sağa doğru düz ilerleyin ve bariyerlerin arkasındaki aradan girip soldaki duvarda asılı duran Wanted poster 53’ü alın. Şimdi arabaya binip sola dönün ve Sea Gift Warehouse’un kapısından içeriye girin. Kontrol sizden çıkıp arabayı otomaik park ediyor olacaksınız. Şimdi Benzinliğin hizasından devam edip yolun sonundaki 2 kamyonun arkasına doğru ilerleyin. Yerdeki Playboy Magazine Playmate 32 dergisini alın. Sonrasında arabanızın olduğu yere doğru yürüyün ve kapısı açık olan ambarın sağındaki aradan girin. Bir Çinli konteynırı karıştırıyor olacak ve o konteynırın arkasında, yerde duran Playboy Magazine Playmate 31 dergisini alın. Şimdi Joe’nun yanına gidip eşlik ederek Çinli ve Henry’nin yanına gidin. Araya demo girecek. Demodan sonra ilerliyoruz ve bir baskın yiyoruz. Yine demo giriyor ve etrafımızı polisler sarıyor. Sonrasında adamların polis olmadığını anlıyor Henry ve çatışmaya başlıyoruz.

Merdivenlerden yukarıya çıkıyoruz. Gelen arabayı tarayarak havaya uçuruyoruz. Kapıdan girdikten sonra “Danger 240 Volts” yazan tabelanın altında yerde duran Playboy Magazine Playmate 33 dergisini alıyoruz. Sonra soldan devam edip kapıyı açıyoruz. Adamların geldiğini gördükten sonra siper almış vaziyetteyiz. Elinizden geldiğince dikkatlice hareket edin. Adamları hallettikten sonra aşağıya inin. Elemanlar gelmeye devam edecek. Çatışıp öldürün hepsini. Sonrasında soldaki açık kapıdan dışarıya çıkın ve gelmeye devam edenleri de öldürün. Sonra arabaya atlayıp oradan hemen uzaklaşmaya çalışın. Demodan sonra adamlar bizi takip ediyor olacak. Elinizden geldiğince hızlıca adamları atlatmaya çalışın. Adamları atlattıktan sonra haritada işaretli olan yere, Evergreen Street’in yanındaki Warehouse’a gidiyoruz. Araya demo giriyor.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.