Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 14

Cennete Giden Yol

İstiridye Koyu

25 Eylül 1951

Bölüm 14 - Cennete Giden Yol

Bölüm 14 – Cennete Giden Yol

Uyanıyoruz ve telefon çalıyor. Bizi arayan Joe ve Bruno’ya parayı ödemek için hazır olup olmadığımızı soruyor. Üstümüze bir şeyler giyip dışarıya Joe’nun yanına gidiyoruz. Sonrasında arabaya biniyoruz ve haritada işaretli olan yere, Oak sokağının yakınındaki Greenfield’a yola koyuluyoruz. Araya demo giriyor ve Joe bay Angelo’yu vuruyor. Demodan sonra peşimizdeki polisleri atlatıyoruz ve bir oto tamircisine giriyoruz. Plakayı değiştiriyoruz. Sonrasında hesabımıza 3000$ geçiyor ve haritada işaretli olan yere doğru, Kingston’a yola koyuluyoruz.

Joe’yu bıraktıktan sonra Derek’in limanına gidip bir iş olup olmadığını soruyoruz. Size tavsiyem yine silah, mühimmat, enerji ve araba konusunda eksikleri tamamlamanız. Sonrasında yola koyulun. Kapıdan içeriye diyip Derek ile konuşmaya başlıyorsunuz. Demodan sonra ambarı basıyoruz. Derek ve Steve’i takip edin. Araya yine demo giriyor. Şimdi işçilerin tarafındasınız ve Derek ile Steve’i öldürmeniz gerekiyor. Çünkü zamanında babanızı da öldüren bu kişiler. Şimdi elemanları öldürüp, Derek’in ambarına giriyoruz. Şimdi dolu adam geliyor olacak ama siz seri silahlarınızla size yaklaşmalarını engelleyebilirsiniz.

Güzel simetrik bir siper sizi Molotof dan da koruyor olacak. Dikkatlice ve sabırla hareket ederek öldürün elemanları. Sonrasında Derek öldükten sonra, hızlıca karşıya doğru koşun ve siper alın. Alacağınız siper merdivenlerden inecek olan adamları öldürebileceğiniz güzel bir yer olmalı. Sonrasında adamları da öldürdükten sonra, Derek’in ofisine gidip paraları cebe indirin. Şimdi dışarıya çıkıp arabanıza binip, Joe’nun evine yola koyulun. Apartmana geldiğinizde yukarı çıkın ve Joe’nun zilini çalın. Araya demo giriyor ve Joe’nun evde olmadığını anlıyoruz. Yemeğe gidip 2 saat sonra gelsek de Joe’yu evde bulamıyoruz.

6 Saat Sonra

The Maltese Falcon’a Eddie’ye sormak için yola koyuluyoruz. Araya demo giriyor ve önce Henry hakkında birkaç konuşma geçiyor. Demodan sonra Guiseppe ile görüşmek için yola koyuluyoruz. Tabi Joe hakkında hala bir haber yok. Haritada işaretli yere doğru, Guiseppe’nin yerine yola koyuluyoruz. Vardığımzda araya demo giriyor ve demodan anlayacağımız üzere Joe’yu birileri kaçırmış oluyor. Biz de arkadaşı olarak kurtamamız gerekiyor. Demodan sonra dışarıya çıkıp arabaya binin ve haritada işaretli olan yere, Monalisa Bar’a yola koyulun. Sonrasında barda elleri silahlı iki eleman size sorular soruyor demoda.

Demodan sonra Joe’yu buluyoruz ama bizde adamlar tarafından bir binanın inşaatına asılı bir şekilde duruyoruz. Şimdi elemanları sessizce öldürebilirseniz sizin için daha iyi olur ama başaramazsanız siper alıp bulunduğunuz kattakilerin hepsini öldürün. Merdivenlere doğru ilerleyin ama çıkmadan soldaki aradan devam edin. Karşınıza gelecek 2 paletin sağına doğrı girin ve sağda yerde duran Playboy Magazine Playmate 44 dergisini yerden alın. Şimdi merdivenleri kullanıp aşağıya inmelisiniz. Dikkatli olun. Elemanları halledin ve yola devam edin. Yolun sonundaki merdivenlerden aşağıya inin. Sonrasında iki katta bir eleman olacak ve öldürüp yolunuza devam edin.

Elemanlar saldıracak kata girdiğinizde. Hemen düz ilerleyip soldaki duvarın bitişiğinde, yerdeki Playboy Magazine Playmate 37 dergisini yerden alın. Sonrasında çatışmaya devam. Şimdi çıkışa az kaldı biraz daha sabredin ve sağınızda solunuzda koşuşturan adamları seri silahınızla öldürüp yavaşça siper alarak aşağıya inin. Sonrasında düşmanınızın boş anını kollayarak hepsini öldürün. Joe ile birlikte dışarıya çıkın. Şimdi Joe’nun yaraları için El Greco’ya, yani doktora gitmeniz lazım. Araba çalıp yola koyulun. Vardığınızda demo girecek ve hesabınıza yatan parayı gidip Bruno’ya ödemelisiniz. Şimdi haritadaki işaretli yere gitmek için yola koyulun. Vardığınızda bay Bruno ile konuşuyor olacaksınız. Tabi babanız hakkında da birkaç kelime söyleyecek. Demo giriyor ve izlemenizi tavsiye ederim.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.