Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 7

Francesco Potenza’nın Anısına

İmparator Koyu

10 Nisan 1951

Bölüm 7 - Francesco Potenza'nın Anısına

Bölüm 7 – Francesco Potenza’nın Anısına

Leo Galante bağlantılarını kullanıp Vito’nun erken çıkmasını sağlıyor.  Yani yine dışarıdayız. Şimdi yapmamız gereken tabi ki Joe’ya gitmek. Apartmana girdikten sonra en üst kata çıkıp sağa dönün ve yolun sonunda yerde duran Playboy Magazine Playmate 50 dergisini alın. Sonra bir alt kata inip Joe’nun kapısına doğru yürüyün. Araya demo girecek. Demodan sonra garaja inip arabanıza binin ve haritada işaretli yere doğru yola koyulun. Apartmandan içeriye girin ve 1 kat yukarı çıkın. Merdivenin karşısında solda dolabın üstünde Playboy Magazine Playmate 17 dergisi var. Onu alın. Merdivenlerden yukarı çıkın ve emlakçı ile karşılaşıyorsunuz.

Adam çok dil dökse de sıradan bir apartman dairesi işte. Sonrasında Vito’nun sorduğu o can alıcı soru “Ne zaman buradan gidiyorsunuz”. Bu sorudan sonra adam ayrılıyor ve sizinde takım elbise giymeniz gerekiyor. Gar dolaba uğrayın ve bir takım elbise giyin. Şimdi Joe’nun evine gitmelisiniz. Joe’yu da aldıktan sonra demo giriyor. Eddie ve Joe ile haritada işaretli olan yere gidin. Arabayı park ettikten sonra araya demo girecek. Demodan sonra kör kütük sarhoş olan Eddie ve Joe’yu evlerine bırakmanız gerekecek.

Fakat öncesinde bir sürpriz ile karşılaşacaksınız. Haritadaki işaretli olan yere yola koyulun ve sürpriz için beklemeye başlayın. Haritadaki işaretli yere geldiğinizde araya demo girecek.  Demodan da anlayacağınız üzere Eddie arabanın arka bagajında bir ceset taşıyormuş. Bu cesedi gömmek de Vito’ya düşüyor. Sonuçta ne sarhoş olmayan tek o olduğundan bu pis iş ona kalıyor. Demodan sonra Joe’yu evine bırakıyoruz. Haritada işaretli yere doğru sürmeye başlayın arabanızı. Joe’nun apartmanına geldiğinizde araya demo girecek.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.