Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 4

Murphy Kanunu

Küçük İtalya

11 Şubat 1945

Bölüm 4 - Murphy Kanunu

Bölüm 4 – Murphy Kanunu

Demodan sonra Joe’nun bize bir not bıraktığını görüyoruz. Bu sefer büyük bir iş var elimizde diyor kendisi. Neyse üstümüze bir şeyler giyip garaja doğru yol alıyoruz. Sonrasında haritada işaretli olan yere doğru arabamızla gidiyoruz. Gideceğimiz yer Freddy’nin barı. Joe Barbaro, Henry Tomasino ve Vito birlikte konuşmaya başlıyorlar. Sonrasında alış veriş merkezindeki mücevher dükkanı soygununu anlatıyor Joe ve her şeyi hazırladığını söylüyor.

6 Saat Sonra

Gerekli kostümleri Vito ve Joe giydikten sonra arabayla haritada işaretli olan yere doğru yola çıkıyoruz. Kapıyı maymuncukla açtıktan sonra, araya demo giriyor. Bence demoyu izleyin. En azından Vito sonraki zamanlarında başına bela olacak bir sürpriz isimle karşılaşıyor olacak. Tabi ki İrlandalı Brian O’Neil ile. Neyse O’Neil ile arkadaşları ortalığı karıştırdıktan sonra bu zamanı kullanan polis de baskın yapmaya başlıyor ve çarşı iyice karışıyor. Vito ve Joe o sırada siren sesini duyduğunda kaçmaya başlıyorlar.  İlk kapıyı Joe kırdıktan sonra hızlıca ilerliyoruz ve ikinci kapı biraz zaman alacağı için O’Neil’in adamları bize saldırıyor olacak.

Sizde hemen siper alıp düşmanlarınızı silahınızla öldürün. Sonrasında kapı açıldığında koşmaya başlayın. Merdivenlerden çıkmadan soldaki arada Playboy Magazine Playmate 2 dergisini alın ve koşarak merdivenlerden Joe’nun arkasından hızlıca çıkın. En üst katta yine Joe kapıyı açmaya çalışacak ve soldaki duvara siper alın hızlıca. Gelen polisleri siper alarak halledin. Ta ki Joe kapıyı açıncaya kadar. Sonrasında Joe çatının kenarından ilerleyecek ve size de gelmeniz konusunda bağıracak. Tabi o anda polisler gelecek ve Vito siper alacak. Sizde bu sırada polisleri halledip Joe’ya eşlik edeceksiniz. Araya demo girecek ve diğer taraftan çatının diğer ucuna ulaşmış olacaksınız. Platformu da geçtikten sonra yine siper almalısınız. Çünkü polisler geliyor olacak. Polisleri hallettikten sonra Joe kapıyı açacak.

Sizde girip kaçmaya devam edin. Kapıdan girdikten sonra düz devam edip rafın solunda yerde duran Playboy Magazine Playmate 8 dergisini alın. Joe’yu takip edin. Merdivenlerden indiğinizde Araya demo girecek ve Brian O’Neil’ın polisler tarafından yakalandığını göreceksiniz. Sonrasında ise 2 seçeneğiniz var. Ya kıyafet dükkanına gidip yeni elbiseler alacaksınız ya da telefon kulübesine girip rüşvet vereceksiniz. Seçim sizin. İşimizi bitirdikten sonra haritada işaretli olan yere, Joe’nun evine gidiyoruz. Arabayı garaja park ediyoruz ve kapıdan giriyoruz. Merdivenlerden çıkıp kapıyı açıyor ve düz ilerliyoruz. Merdivenlerden aşağıya iniyoruz ve soldaki aradan giriyoruz. Yerde Playboy Magazine Playmate 7 dergisini görüyoruz ve alıyoruz. Yukarıya, Joe’nun evine giriyoruz ve mutfaktaki kanepeye uzanıyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.