Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 13

Ejderhadan Çıkış

Joe’nun apartmanı

24 Eylül 1951

Bölüm 13 - Ejderhadan Çıkış

Bölüm 13 – Ejderhadan Çıkış

Demodan sonra, hesabımıza 500$ para giriyor. Telefon çalıyor ve telefona bakıyoruz. Henry arıyor. Bir sorun olduğunu dile getiriyor ve Eddie ile ilgili olduğunu söylüyor. Lincoln Park’ta Joe ve bizle buluşmamızı söylüyor. Joe’yu da alarak yola çıkıyoruz. Size tavsiyem silah, mühimmat, enerji ve arabanızı hazırda tutun. Çünkü savaşmaya gidiyoruz. Sonrasında Parka geldiğimizde Henry’i döverek doğradıklarını görüyoruz. Evet ellerinde satırlar ile saldırıyor adiler. Sonrasında çatışmada oluyoruz ve elemanları öldürüyoruz. Araya demo giriyor. Demodan sonra da bir arabayı takip ediyouz. Tabi Henry ölüyor ve elden bir şey gelmiyor. Arabayı takip ettikten sonra araya demo giriyor ve demodan sonra da kapıdan girip baskını yapıyoruz. Demodan sonra çatışmadayız. Şimdi elemanları öldürdükten sonra merdivenleri kullanın ve yukarıya çıkın. Sola dönere soldaki holün sonunda, oturma grubunun üzerinde duran Playboy Magazine Playmate 34 dergisini alın.

Merdivenlerden aşağıya inip Joe’nun yanına gidin. Kapıyı açın ve çatışmaya devam edin. Sonrasında mutfaktaki elemanları da öldürüp soldan devam edin. Aradaki holden de gelenler olacak. Onları da halledip bir kapının önüne geleceğiz. Şimdi bir tane aşağıda, biri de merdivenlerde olmak üzere 2 adam var ve ellerinde otomatik silah var. Dikkat ederseniz hızlıca öldürebilirsiniz. Sonrasında merdivenlerden yukarıya çıkın. Sola dönün ve kapıdan devam edin. Geldiğiniz yer uçma merkezi diyelim o zamana ait. Merdivenlerden indikten sonra solda, konfiçyüs figürü olan bölmeye girin ve kutunun üzerindeki Playboy Magazine Playmate 36 dergisini alın. Sonrasında asansöre binin. Aşağıya ineceksiniz. Elemana arkadan sessizce yaklaşarak etkisiz hale getirin. Sonrasında ilerleyin ve dikkatlice siper alarak iyi mevzi tutun.

Sonrasında saldırıya başlayın. Elemanları öldürdükten sonra geriye dönüp girdiğiniz yerden sola dönün ve odadan girin. İçerideki mühimmatları toplayın ve kutunun üzerindeki Playboy Magazine Playmate 35 dergisini alın. Joe’nun yanına asansöre binin. Asansörle aşağıya ineceksiniz. Sonrasında araya demo girecek. Bence izleyin ve Henry’nin bir köstebek olduğunu, FBI adına çalışan bir ajan olduğunu Çinliden duyun. Demodan sonra asansöre dönüp  yukarıya çıkın. Sonrasında mahallenin polisle kaynadığını göreceksiniz. Dikkatlice siper alıp polisleri halledin. Ya da oradan hızlıca topuklayıp bir araba çalarak yola koyulun. Haritadaki işaretli yere, Joe’nun evine sürün. Tabi arkanızdaki polisleri atlatarak bir oto tamircisine girip plakayı değiştirin. Sonra Joe’nun evine gittiğinizde de üstünüze yeni bir takım elbise giyin. Sonrasında araya demo girecek.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.