Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

 Bölüm 1

Eski bir ülke

Sicilya Temmuz 1943

Bölüm 1 - Eski bir ülke

Bölüm 1 – Eski bir ülke

Bu bölümde asker olarak başlıyoruz. Basit kontrol yardımını ve oynanışı burada göreceğiz. Sonuçta her oyun bu konuda belirli bir demo döngüsünde oyuncuya oyunun nasıl oynanacağını göstermekte. Neyse şimdi yapacağımız büyük malikanenin kapsısında konuşan askerleri öldürmek. Sonrasında soldaki pencereden içeriye girmemiz lazım. Yardımcı olan askerin yanından içeri girin. Sonrasında sağa duvar dibine doğru yaklaşın ve siper tuşuna ( XBOX kontrolleri ile A tuşu, Klavye ile sol CTRL tuşunu kullanarak ) basın. Sonrasında size el bombasını seçmeniz istenecek. Seçerek nişan alma tuşuna basıp bombayı sağınızdaki pencereden içeriye sallayın. Bomba patladıktan sonra kendinize gelmeye çalışacaksınız.

Sağdan ilerleyip masadaki ve yerdeki mühimmat ve silahları toparlayın. Sonra kapının sağına geçerek siper alma tuşuna basın. Açılan kapının arkasındaki düşmanlarınızı öldürün. Bir kaçı merdivenlerde ve bir kaçı da yanınızdaki sütunların arkasında saklanıyor. Öldürdükten sonra merdivenleri kullanıp yukarıya çıkın. Sola dönün. Kapıdan ilerlemeden soldaki dolabın yanına siper alın ve düşmanınızı öldürün. Sonra ilerleyin ve kapıyı tekme ile açın. Burada önemli olan iyi bir nişan alma ile düşmanı kafadan vurmak.

Vurduktan sonra Soldaki masanın yanına hemen siper alıp bekleyin. Kapıyı silahla tarıyor olacak düşmanlarınız. Sonra sağdaki kapıya yönelin. Aşağıdaki askerli de vurup soldaki holden ilerleyin ve önünüzdeki askeri aşağıya atan düşman askerini öldürüp içeriye girin.  Açık penceredeki MG42 ye sarılıp aşağıdaki düşmanları öldürün. Korkmayın, ölmeyeceksiniz. Biraz sabredin ve demonun girmesini bekleyin. Demoda gördüğünüz üzere tam Vito’yu öldürmeye yeltenirken askerler savaşın bittiğini duyuyorlar. Yani Vito ucuz kurtuldu.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.