Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 10

Oda Servisi

Scaletta Villası

15 Haziran 1951

Bölüm 10 - Oda Servisi

Bölüm 10 – Oda Servisi

Yine telefonun çalışıyla uyanıyoruz. Telefona bakın ve Joe ile sizi Eddie yanına çağıyor olacak. Üstünüze bir şeyler giyin ve haritada işaretli olan Joe’nun evine Joe ve Eddie ile birlikte görüşmeniz için yola koyulun. Şimdi demodan da anlaşılacağı üzere büyük bir mafya toplantısı olacak ve siz de bu toplantının olduğu binaya kılık değiştirecek gireceksiniz. Tabi işiniz suikast ve o binaya hatta toplantının olacağı kata bomba yerleştirmeniz istenecek. Sizde gerekli hazırlıkları yapıp binaya girmek için yola koyulacaksınız Joe ve Marty ile birlikte.Tabi yine sürücü siz oluyorsunuz. Şimdi bu yer bir otel ve haritada işaretli. Yola koyulun ve arabayı park edin otelin garajına. Araya demo giriyor ve Joe’nun Marty’i uyardığını ve bomba sesini duyunca hemen arabaya binip hazır olmasını söylüyor. Şimdi Joe içerideki adamıyla konuşacak ve kapıdan içeriye gireceğiz. Sağa dönüp üniformaları giymek için ilerleyin. Sonrasında dışarıya çıkıp sağa döneceğiz. Bir mafya üyesinin adamı bizi çağıracak ve temizlik için yukarıya davet edecek. Bizde asansörü kullanıp yukarıya çıkacağız.

Şimdi kata geldiğimizde bizi bir adam karşılayacak ve temizlenmesi gereken odaya kadar onu takip edeceğiz. Odaya geldiğimizde ilk yapacağımız iş Joe’ya yardım etmek. Araya demo girecek. Sonra yerdeki kanı temizleyeceğiz ve yine demo.  Demodan sonra Joe’yu takip edip çatıya çıkmamız lazım. Joe yukarı çıkarken siz aşağıya inin. 2 kat indikten sonra demir parmaklıklı kapının sağ köşesinde yerde duran Playboy Magazine Playmate 27 dergisini yerden alın. Şimdi yukarıya çıkıp Joe’yu takip edin. Araya demo girecek ve kapıyı açtıktan hemen sonra da siper almanız gerekecek. Dikkatlice düşmanlarınızı öldürün. Adamları öldürdükten sonra asma asansöre doğru ilerleyin. Merdivenleri çıktıktan hemen sonra sağda köşede yerde duran Playboy Magazine Playmate 26 dergisini yerden alın. Sola dönüp asansörü çağırın. Gelen elemanı Joe etkisiz hale getirecek ve sizden ellerini bağlamanızı isteyecek. Şimdi ellerini ve ayaklarını bağlayın ve asansöre binip soldaki kolları kullanın. Bombayı koyduğunuz kata geleceksiniz ve yanınızda duran cam sileceğini alıp camı temizliyormuş gibi yapacaksınız.

Sonrasında araya demo girecek. Demodan sonra bombanın patladığı katta olacağız. İyi bir çatışmaya hazırlıklı olun. Araya demo girdikten sonra asansöre binin ve aşağıya inin. İlk adamımızı öldürüyoruz bu kattaki ve sağdaki kapıya doğru siper alın ve 2 adamı da öldürün. Düz ilerleyip sağdaki kapıdan giriyoruz ve soldaki masanın üzerinde duran Playboy Magazine Playmate 25 dergisini alıyoruz. Geri dönüp kalan elemanları temizlememiz lazım. Temizledikten sonra araya demo girecek ve demoda anlayacağınız üzere Marty’i taramış olacaklar. Ölü olarak yerde yatıyor Marty, tabi Joe kahroluyor bu durumdan. Demodan sonra adamları takip ediyoruz. Adamları sıkıştırdıktan sonra araya demo giriyor ve adeta Joe Marty’nin öcünü alırcasına tüm bir Thompson şarjörünü Clemente’nin üzerine boşaltıyor. Demodan sonra Joe’nun evine gidiyorlar. Diğer demo giriyor ve o da geçtiğinde eve gitmemiz gerekiyor. Şimdi haritada işaretli olan yere doğru yola koyuluyoruz. Eve girdikten sonra yatağa, uyumaya gidiyoruz. Bizi yine bir telefon sesi uyandırıyor. Lone Star Barının sahibi arıyor geç saatte ve Joe Barbaro’nun çok içtiğini söylüyor. Maalesef durumu anlıyor Vito, Marty’nin ölümünden kahrolduğunu düşünüyor Vito.

Sonrasında Leon’a Joe’yu alacağını söylüyor ve üstümüze bir şeyler giyip Lone Star Bar’ın yolunu tutuyoruz. İçeri girmek için kapıyı çalıyoruz. Demodan da anlaşılacağı üzere arkadaşımız Joe sebepsiz yere bar sahibini vuruyor. Bizde onu yalnız bırakmayarak bu işi temizliyoruz. Adamı sürükleyin ve arka çıkışta bulunan arabanın bagajına taşıyın. Sonra Joe’yu evine bırakın. Haritada işaretli olan yere. Joe’yu bıraktıktan sonra Bruski’nin yerine gidip arabayı cesetle birlikte parçalamamız gerekiyor. Haritada işaretli yer olan Bruski’nin araba çöplüğüne doğru yola çıkıyoruz. Geldiğimizde arabayı Presin içine doğru sürüyoruz ve merdivenlerden yukarıya çıkarak pres kolunu kullanıyoruz. Araba parçalandıktan sonra, Vito’nun da dediği gibi eve gitmemiz lazım. Çevreye bakınıp bir araba çalıyoruz. Sonrasında Haritada da işaretli olan yere, yani evimize yola çıkıyoruz. Eve girdikten sonra yatakodasının yanındaki banyoya giriyoruz ve küvetin solunda yerde duran Playboy Magazine Playmate 48 dergisini alıyoruz. Yatak odasına dönüyoruz ve yatıyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.