15.4 C
İstanbul
23 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia 2 – Tam Çözüm

Bölüm 8

Vahşi Olanlar

Şehrin Dışı

11 Nisan 1951

Bölüm 8 - Vahşi Olanlar
Bölüm 8 – Vahşi Olanlar

Uyandığımızda bakıyoruz ki Joe kamyonetle bizi dışarıda bekliyor. Üzerimizi giyinip dışarıya çıkıyoruz. Sonrasında konuşma bittikten sonra, kamyoneti sürmeye başlıyoruz ve haritada işaretli olan yere gidiyoruz. Kamyoneti park ettikten sonra Joe’ya sigara satışında yardım ediyoruz. Kırmızı, mavi ve beyaz paketli sigaralar var. Carton of Red dediği Joe’nun kırmızı paketli, Carton of Blues dediği mavi paketli, Carton of Whites dediği ise beyaz paketli. Yani size bunlardan bir tanesi söylendiğinde doğru olanları vermelisiniz.

Birkaç Saat Sonra

Birkaç Saat Sonra
Birkaç Saat Sonra

Satış devam ediyor ve bir anda polis geliyor. Korkmayın bu polis müşterilerinizden biri. Sonuçta siz kaçak sigara satıyor olsanız da bunun adı o zamanlar seyyar ticaretti. Neyse polisin isteği beyaz paketli sigaraları veriyoruz. Sonrasında polis Joe’yu uyarıyor satış konusunda ve başka mıntıkaya gitmek için yola koyuluyoruz. Haritada işaretli olan yere geldiğimizde satışlara başlıyoruz.

Tabi bu satışlardan hoşlanmayanlar da var. Grease manyakları satış mıntıkamıza gelip bize kafa tutuyorlar bir de üstüne ağlayıp mıntıkanın kendilerine ait olduklarını haraç vermek zorunda olduğunuzu yoksa arabayı yakacaklarını tehditlerle söylüyorlar. Tabi ki arabayı Molotof ile kundaklamaya başlıyorlar. Tabi bizde peşlerine düşsek de adamların altlarındaki araba modifiyeli olduğundan kaybediyoruz izlerini.

Şimdi yapmamız gereken bir telefon kulübesi bulmak ve telefon ile Eddie’yi aramak, olanları kendisine aktarmak. Gerekli olan bilgiyi telefonda Eddie’ye açıklıyoruz. Çılgın At denilen yere, haritada işaretli olan bölgeye yola çıkıyoruz. Evet burada biraz atış talimi yapacağız ve Molotof kokteyli ile kundaklama yapacağız. Tabi bu sadece idman olacak bizim için. Silahla ateş ettikten sonra Marty Molotofları almak için arabanın bagajını açacak sizde 2 adet Molotof kokteylini alın ve eve atın.

Oyunda İndirilebilir İçerikle Gelen Güzel Arabalar Var
Oyunda İndirilebilir İçerikle Gelen Güzel Arabalar Var

Sonrasında sağa sönüp düz ilerleyin ve duvardaki Wanted 108 posterini alın. Sonra arabaya binip haritada işaretli olan yere doğru yola koyulun. Demodan sonra çatışmaya hazırlıklı olun. Sonrasında dikkatlice siper alıp adamların üstesinden gelin. İkinci yere geldiğinizde solda bir kulübe olacak.

İçeriye girin. Sola dönün ve varilin üzerindeki Playboy Magazine Playmate 19 dergisini alın. Kulübeden çıkın ve hemen soldan bir yere siper alın. Kontrollü şekilde ateş ederek adamları haklayın. Arkadaşlarınızı takip edin ve tren rayları arasından adamları haklayın. Sonrasında dikkat edin.

İleride yukarıda elinde taramalı tüfek olan bir adam var. Onu indirdikten sonra diğer iki adamı da öldürün ve soldaki varillerin önünde yerde duran Playboy Magazine Playmate 21 dergisini alın. Sonrasında adamlarınızın durduğu yere doğru yürüyün. Demodan sonra geriye dönüp sağda, merdivenlerin altındaki aradan girin. Düz ilerleyip sağa dönün ve yanan ateşin solundaki yatağın altında duran Playboy Magazine Playmate 20 dergisini yerden alın.

Buradan çıkıp kırmızı arabanın kilidini maymuncukla açın ve haritadaki işaretli yere doğru yola koyulun. Yapmamız gereken bu güzel arabayı platforma oturtmak ve sonrasında Derek’in vasıtasıyla satmak. Platforma oturttuğunuzda direk araba vinç ile kaldırılacak ve cebinize 1950$ para girecek. Şimdi gidip Eddie’ye olan 2000$ lık borcumuzu ödeyelim. Haritada işaretli olan yere gidiyoruz.

Greasers
Greasers

Eddie ve Joe Maltese Falcon’da bizi bekliyor ve araya demo giriyor. Sonrasında dışarıya çıkıyoruz ve eve doğru yol alıyoruz. Eve geldikten sonra mutfağa doğru ilerliyoruz ve masadaki Playboy Magazine Playmate 46 dergisini alıyoruz. Sonrasında yatak odasına gidip yatıyoruz.

İlgili Yazılar

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm

GamerAdmin

Mafia-2 Joe’s Adventures Detay Rehberi

GamerAdmin

State Of Decay – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku