Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 6

Zamanı İyi Kullan

Küçük İtalya

26 Şubat 1945

Bölüm 6 - Zamanı İyi Kullan

Bölüm 6 – Zamanı İyi Kullan

Peşimizdeki polislerin elinde sağlam deliller olduğundan bizi tutukluyorlar. Tabi ki bu Henry’nin işi fakat daha burada bilemiyor olacağız. Toplamda 10 yıl yatacak Vito bu suçtan. Sonuçta gideceğimiz hapishanede hayatımıza yön vermek zorunda kalıyoruz. Hapishaneden çıktıktan sonra dahi zaten Vito öğrenemiyor Henry’nin köstebek olduğunu. Diğer ek görevlerde, indirilebilir içeriklerde bunu göreceğiz. Neyse demolar geçtikten sonra hücremize doğru ilerliyoruz. Sonrasında yatağa yatıyoruz.

 

3 Gün Sonra

Şimdi hapishane avlusundayız. Geniş bir alan ve bizim Leo Galante adlı adamı bulmamız lazım. Önce sağa dönüp ilerliyoruz ve sağda pikniklerde kullanılan tahta masalara benzer masanın arkasında yerde yatan adamın altındaki Playboy Magazine Playmate 13 dergisini alıyoruz. Sonrasında geriye dönüp sağdan düz ilerliyoruz. Bakın karşımıza kim geliyor ? Brian O’Neil. Hiç heveslenmeyin öyle ya da böyle dayak yiyeceksiniz bu adamdan. Çünkü enerjisi hiç gitmiyor ve ne kadar uğraşsanız da adam yere serilmiyor. Neyse kavgadan sonra araya giren demoyu geçin. Sonrasında bir de yetmiyormuş gibi polislerden dayak yiyip hücreye atılmanızı göreceksiniz.

2 Gün Sonra

Demoyu geçtikten sonra Leo Galante adamlarıyla size nasıl kavga etmeniz gerektiğini, yeni teknikleri öğrettirecek. Sonrasında araya demo girecek. Dışarıya çıkmaya çalışın. Tabi ki bir rakiple daha karşılaşacaksınız.  Eleman zorlu bir rakip değil. İşini hızlıca bitirebilirsiniz.

 

1 Hafta Sonra

Bir gardiyan iş için yanınıza gelecek ve Leo Galante’nin adamına sizi teslim edecek. Çamaşırhanede bir dövüş düzenleyen Leo Galant, sizin için iyi bir idman olacağını belirtecek. Sizde bu siyahi adamı indirmekten zevk alacaksınız. Sonrasında bir haberci baş gardiyanın geldiğini duyuracak. Kız kardeşiniz sizi hapishanede ziyarete gelmiş.

1 Hafta Sonra

Demoyu geçtikten sonra sizi bir gardiyan hücrenizden alıp tuvalet temizlemeniz için çağırıyor ve sizde tuvalete gidip bu temizliği yapıyorsunuz. Bir de adi gardiyan temizlediğiniz tuvalete tuvaletini yapıp tekrar temizlemenizi istiyor. Temizledikten sonra yıkanabileceğinizi söylüyor. Sonra gidip yerimizi alıyoruz ve yıkanmaya başlıyoruz. Araya demo giriyor ve biri gardiyana rüşvet veriyor. Amaçları Vito’yu burada öldürmek. Şişko adamı yere serdikten sonra anlıyoruz ki bu kavganın dürüstçe olmadığını.

Duvara yaslanmış olan diğer eleman geliyor şişkoyu indirdikten sonra karşımıza. Onu da yere serdiğimizde polisler koşmaya başlıyor ve Vito’ya saldırmaya başlıyorlar. Demolardan sonra Brian O’Neil ile kavgaya başlıyoruz. Eleman yere seriliyor ama iki canlı mübarek. Bir daha geliyor karşımıza. Sonrasında adi olduğu ortaya çıkıyor ve bize bıçak çekiyor. Tabi ki bu bıçak Vito’yu değil O’Neil’i öldürüyor. Demodan sonra Leo Galante’nin kral hücresine alınıyor.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.