Mafia 2 Tam Çözüm
0

Mafia 2 Tam Çözüm

Oca 30 GamerAdmin  

Bölüm 15

Zorlu Yollardan Yıldızlara

İstiridye Koyu

26 Eylül 1951

Bölüm 15 - Zorlu Yollardan Yıldızlara

Bölüm 15 – Zorlu Yollardan Yıldızlara

Demodan sonra telefon sesi uyandırıyor bizi. Arayan Eddie ve Carlo ile buluşmak için Hillwood Rasathanesine gitmemizi istiyor. Üstümüze bir şeyler giyip dışarıya çıkıyoruz. Demo araya giriyor ve ünlü dostumuz Leo, bizi adamıyla arabasına binmeye zorluyor. Görev olarak da bize Carlo Falcone’yi öldürmemizi söylüyor. Şimdi ne eksik varsa tamamlayın. Mühimmat, silah, enerji, Molotof, bomba. Hepsini eksiksizce tamamlayın ve tam tıkır son görevinize doğru yol alın. Vardığınızda araya demo girecek ve iki elemanı yere sereceksiniz. Şimdi hemen merdivenlerden inip siper alın ve gelen topluluğa bir el bombası sallayın en az 3 adamı almış olacaksınız. Sonrasında merdivenin başındaki elemanları ise Kar98 ile uzaktan alabilirsiniz. Tabi iyi bir mevzilenme şart. Öldürdükten sonra merdivenlerden yukarıya çıkın.

Kolonlara siper alıp gelenleri öldürün ve ilerleyip rasathanenin içine girin. Elemanın teki el bombası atacak hızlıca uzaklaşın. Sonrasında diğer adamları indirin ve devam edin. Şimdi sağdaki merdivenlerden aşağıya inip sola dönün ve yerdeki Playboy Magazine Playmate 45 dergisini alın. Yukarıya çıkıp soldaki kapıdan girin. Hızlıca geri çıkın. Çünkü bir eleman daha el bombası atıyor. Şimdi elemanların gelmesini bekleyin ve sıkışık alanda hepsini indirin. Hızlıca beton saksıya doğru koşup siper alın ve diğer gelenleri de indirin. Düz devam edip sağa dönün ve direk ilerleyin. Sağdaki aradan Playboy Magazine Playmate 39 dergisini yerden alın. Arkanıza dönüp ilerleyin ve sağdaki kapıya doğru koşarak devam edin. Şimdi soldaki merdivenlerden çıkın ve soldaki mekanizmadan önce teleskopu döndürün ve aşağıdan gelen adamı öldürün.

Diğer koldan da çatıyı açın. Aşağıya inin ve solda dönüp teleskopun ağzına doğru ilerleyin. Solda yerde Playboy Magazine Playmate 43 dergisini alın. Merdivenleri kullanıp aşağıya inin. Şimdi hızlıca sola dönüp kağının sol kirişine doğru siper alın ve kar98 veya M1 Garand’ı çıkarıp hızlıca kafadan alabiliyorsanız elemanları kafadan vurarak öldürün. Sonra düz devam edip daire şeklindeki yere hemen siper alın. Gelenleri de temizleyin. Düz ilerleyip kapıdan girin. Araya demo girecek. Şimdi bulunduğunuz, koltukların arkasından duvarın dibine hızlıca koşarak, dairesel bölgede ortada kalan elemanları öldürün ve en son olarak da Carlo Falcone’yi öldürün. Araya demo girecek. Demodan sonra ortadaki kontrol paneline benzeyen yere gelip yerdeki Playboy Magazine Playmate 42 dergisini alın. Sonrasında Joe ile birlikte dışarıya çıkın. Araya demo girecek. Tebrikler! Oyunu bitirdiniz.

İndirilebilir içeriklerin anlatımında görüşmek üzere…

Tebrikler! Oyunu bitirdiniz.

Tebrikler! Oyunu bitirdiniz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.