The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Fontana Arka yollar ( Back Roads )

The Walking Dead Survival Instinct

The Walking Dead Survival Instinct

Yol uzun olduğu için arabada arıza çıkma ihtimali olacaktır. Eğer arıza çıkarsa bulunduğunuz yerden gerekli malzemeyi aramaya koyulun. Sessiz ve dikkatli olmanız kaydıyla tabi ki. Şimdi geldiğimiz Fontana’da gerekli ayarlamaları yapıp oyuna girin.

Soldaki aradan yavaşça ilerleyin ve sağdaki zombiyi öldürün. Biraz daha ilerleyip diğer zombiyi de öldürün. Şimdi geldiğimiz yer yine bir araba parkı fakat burada bir farklılık var. Arabaya vurduğunuzda, araba alarmı çalmaya başlıyor.

Bu da zombileri istediğiniz yere yönlendirme imkânı veriyor. Yalnız siz arabaya dokunmadığınız sürece. Arabaya dokunursanız alarm ötmeye başlıyor doğal olarak. Şimdi burayı araba alarmlarını akıllıca kullanarak geçin ve karşıya telli kapıdan ilerleyip kapıyı kapatın.

Sonrasında gelen zombiyi öldürüp, hemen sağdaki çöp konteynırlarının arkasına siper alın. Cam şişe kullanarak önünüzdeki arabalardan birinin alarmını öttürün. Sonrasında soldaki kapıdan girip içerideki zombileri haklayarak, Anna Turner ve Noah ile tanışın. Konuşma bittikten sonra mutfaktan dışarı çıkın ve bir yere siper alıp bekleyin.

Zombiler sağa dönüp ilerlediğinde, yeterince uzaklıkta olduklarında yani, hızlıca açılan çiftli kapıdan karşıya koşun ve tellerin altından geçip üzerinize gelen zombileri öldürün. Karşınıza gelen kırık kapılı aradan girin ve yerdeki malzemeyi alın.

The Walking Dead Survival Instinct

The Walking Dead Survival Instinct

Sonrasında geriye dönüp sola dönün. Mia Turner bizden kaçacak. Takip edin. Bu Anna’nın kız kardeşi, araya demo girecek sonrasında, masanın üzerindeki mermileri alın ve arkanızdaki merdivenden aşağıya inin. Zombileri sessizce halledin ve sedyeyi ittirip yolunuzu açın.

Geriye dönüp merdivenlerden yukarıya çıkın, sola dönüp devam edin ve mutfağın olduğu kafeye gidin. Anna Turner ve Noah mutfakta olmayacaklar. Ocağın üzerindeki notu okuyun ve araç anahtarını alın. Şimdi geriye dönün ve sağdaki kapıdan çıkın.

Düz ilerleyip mavi kapıdan içeriye girin. Şimdi merdivenler yukarıya çıkın ve sinema salonuna tekrar inmek için diğer merdivenleri kullanıp aşağıya inin. Sedyeyi çektiğimiz yerdeki mavi kapıyı açın, düz karşıya ilerleyin ve sessizce zombiyi öldürüp tümseği çıkın. Soldaki kapıdan girin.

İlerleyin, zombileri öldürüp soldaki ofis kapısından içeriye girin. Oradaki zombileri de halledin. Devam edip diğer kapıdan çıkın ve soldaki nezarethaneye girin. Zombileri öldürüp ilerleyin soldan.

Geriye dönüp buradan çıkın ve soldaki mavi kapıdan girin, solda yerde uzanan zombiyi öldürün. Yukarı katlara çıkın ve çıkarken yerdeki zombilere dikkat edin. Çatıya geldiğinizde abi Merle ile karşılaşıyor olacağız.

The Walking Dead Survival Instinct Tam ÇözümDemodan sonra gerekli ayarlamaları yapın. Tavsiyem polis arabasının kalması. Sebebi ise daha fazla eşya alıyor olması, zaten koltuk konusunda yeni araba ile aynı sayıda olacak. Bu sebeple de kalması mantıklı olacaktır. Şimdi gelecek olan ekranda ise, Cleburne’ü seçeceğim.

Sebebi ise hastanede geçiyor olması. Oakview ise bir kereste kesimhanesinde geçiyor. Oakview’i farklı bir şekilde ekstra olarak daha sonra anlatıyor olacağım.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın