The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Lafferty Arka Yollar ( Back Roads )

Geldiğimiz yerde Anna Turner ile konuşmamız bittikten sonra, yayı çıkartın ve öyle ilerleyin. En güzel yanı ise yayın, öldürdüğünüz zombilerin üzerinden attığınız okları geri alabilmenizdir. Bu size bir anlamda diğer silahları kullanmadan sınırsız cephane özelliği sağlıyor olması.

Şimdi sessizce zombileri öldürün, çöp konteynırının önünde yerde duran yakıt bidonunu alın ve arabayı ittirip üzerinden atlayın ve diğer tarafa geçin. Eğilip sağ taraftaki kapıdan girin ve Noah ile tekrar karşılaşın. Konuşmanız bittikten sonra sağ tarafta barikatla kapalı yerin önüne gelip diğer tarafa atlayın ve kapıyı açıp içerideki tüm zombileri öldürün.

Yolun sonundaki kapının önüne gelin ve üzerinize gelen zombiyi de öldürün. Sonrasında sağdaki masanın üzerinde duran enerji yiyeceğini ve yeni araba anahtarlarını alın. Karşıdaki kapıdan diğer mağazaya geçin ve dikkatlice, sessizce tüm zombileri yay kullanarak öldürün.

Mağazanın sağdaki duvar kısmından ilerleyin ve barikatlarla önü kapatılan, etrafından dolaşmanız gereken çıkışa gelin ve dışarıdaki zombileri de öldürüp işaretli alana doğru koşun. Eğer yakıt sıkıntınız da varsa yerdeki yakıt bidonlarını alabilirsiniz. Bölgeden ayrılıyoruz. Şimdiki istikametimiz ise Polksville.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın