The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Cleburne Arka Yollar ( Back Roads )

Malum oyunda uzun yollar olduğu için zaman zaman araba arızalanması, yolların arabalarla tıkanması ya da alternatif rotaların kullanılması seçenekleri gelecektir. Eğer ki bu tür şeyler geldiğinde, öncelikle arıza dolayısı ile gerekli parça anlamında pek bir alternatif seçeneğinizin olmadığını bilmeniz gerekmekte.

Alternatif rota ile tıkanan yol olayında ise, tavsiyem yolu açıp ilerlemeniz. Alternatif rotaya saptığınızda da arabada arıza çıkması ihtimal dâhilinde çünkü. Yani yağmurdan kaçarken doluya tutulma durumu.

Şimdi gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra, hastane girişinden devam edip soldaki kapıdan giriyoruz. Düz ilerlediğimizde, önceki bölümdeki Noah Cruz ile karşılaşıyoruz. Tabi daha yanına gelmeden önce kolundaki acıdan veryansın ediyor.

Neyse, elemanla konuşun ve sonrasında sola dönüp devam edin. Sağdan 2. kapıyı açın ve içeriye girip diğer kapıdan sağa dönün. Düz ilerleyin ve lobinin olduğu yere geliyor olacaksınız. Yine sağa dönüp düz devam edin.

Zombinin teki kapıyı kırıp üzerinize atlayacak, haklayın ve sağdan devam edin. Yolun sonundan sola dönün ve zombileri öldürüp, üzerinde “Cafeteria” yazısı olan kapıdan girin. Evet, çok zeki kardeşimiz megafonu kullanarak zombileri harekete geçirdi!

Şimdi zombileri cam şişe ile farklı yöne yönlendirin. Sonrasında en yakınınızdakileri öldürün, uzaktakileri bırakıp diğer kapıdan dışarıya çıkın. Karşınıza gelen zombileri de haklayın, aşağıya Bir şey atmayın şimdilik.

Düz devam edin ve karşıdaki kapıdan girin. Soldaki ilk kapıdan girin ve devam edip diğer kapıdan çıkın. Sağa dönün, üzerinizde “Restroom” tabelasını görüyor olmalısınız. Şimdi dümdüz ilerleyin ve yol sonundan sola dönün.

Bir kapının zombiler tarafından zorlandığını göreceksiniz, işte hızlanmanız için bir sebep! Koşarak düz devam edin ve yolun sonundan sağa dönüp hiç bir yere sapmadan hızlıca ilerleyin. Korkmayın ölmeyeceksiniz, yolun sonunda zemin çökecek. Ama rahatlamayın hemen, düştüğünüz yerde 2 zombi gelecek üzerinize. Öldürün. Kapıdan çıkın ve sağa dönüp düz ilerleyin. Yolun sonunda açık olan kapıdan girin.

Sanırım hastane görevlilerinden biri olan Todd Jeffries ile tanışın. Konuşma bittikten sonra geriye dönüp odadan çıkın ve sağa dönüp devam edin. Yolun sonuna gelmeden sağdaki açık kapıdan girin, masanın üzerinde duran mermileri alın.

Geriye dönüp sağa dönün ve yukarıya bakın. “Atrium” tabelasını görüyor olacaksınız. Sağa dönüp düz devam edin, üzerinde “Exit” yazısı olan çiftli kapıdan girin.

Sağa dönüp zombileri öldürün. Devam edip diğer kapıyı açın ve gelen zombiyi de haklayın. Sola dönüp ilerleyin ve kapıdan girip sağda, yerde duran pompalı tüfeği alın. Geriye dönüp kapıdan girin ve solda çaprazdaki kapıdan girin.

Zombileri öldürün, sola dönün ve üzerinde “Exit” yazan tekli kapıdan girin. Dikkatli olun, burası demin 2. katından baktığımız yerin giriş katı. Burada dolu zombi olacaktır. Cam şişeleri kullanarak zombileri uzaklaştırıp öyle de öldürebilir, kaçabilir ya da hepsini öldürdükten sonra “Don’t Open Dead” yazan kapının üzerindeki itfaiye baltasını alıp arkanızda sağda kalan kapıdan dışarı çıkabilirsiniz.

Seçim size kalmış. Kapıdan çıktıktan sonra, düz ilerleyin, kapısı açık yerden geçerken hızlıca kapıyı kapatın ve devam edip sola dönün, diğer açık kapıyı da kapatın ve düz ilerleyip yolun sonundaki, solda bulunan kapıdan girin.

Yavaşça ilerleyip karşınızdaki kapının dibinde uzanan iki zombiyi de halledin. Kapıdan dışarıya çıkın ve diğer yerden kalkan zombiyi de haklayın. Sağa dönüp ilerleyin ve “Morgue” tabelasının işaret ettiği yere doğru dönün, sağdan 2. kapıdan girin ve diğer kapıdan devam edin.

Yerdeki 2 adet yakıt bidonunu alıp geri dönün ve sağdan devam edin. Yolun sonundaki kapıdan girin ve tam karşınızdaki kapıya içerideki tüm zombiler cam şişe atarak yönlendirin.

Sonrasında sola dönüp devam edin sessizce ve hızlı hareket ederek sağa dönüp yolun sonundan sola dönün koşarak. Açık mavi kapıdan girin ve hemen kapıyı kapatın. Merdivenlerden yukarıya çıkın, kapıdan girin ve hemen arkanızdan kapıyı kapatın.

Sola dönüp devam edin, yolun sonundan sağa dönüp “Parking” tabelasını geçin, soldaki çiftli kapıdan girin. Kadın bir doktor ile konuşmaya başlıyoruz. Noah’ı bu doktor harcamak istiyor ama biz izin vermeyeceğiz.

Konuşmadan sonra sağdaki kapıdan girin ve hızlıca hareket ederek Noah’ın yanına gidip zombileri öldürün. Noah’ı kurtardıktan sonra sağdaki aradan girin ve soldaki kapıdan girip aşağıda bulunan diğer kapıdan dışarıya çıkın.

Sağa dönüp düz devam edin ve çiftli kapıyı dikkatlice açarak arkanızdan kapatın. Zombileri öldürün, düz devam edip sola dönün ve yolu takip edin. Karşınıza çıkacak olan son zombiyi de öldürün ve hastaneden ayrılın. Gelen ekranda ayarlamaları yapın ve Lemon Hill’a doğru yola koyulun.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın