The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Polksville Arka Yollar ( Back Roads )

Şimdi Anna ile konuşma bittikten sonra, yavaşça sağdaki aradan ilerleyin. Tellerin arkasında dolu zombi olacak korkmayın, şu a için Bir şey yapamıyorlar. Yerde uzanan zombiyi öldürün ve tellerin tam karşı hizasındaki yoldan devam edin.

Yerdeki “Assault Rifle Ammo” yu alın. Sağa dönüp aradan girin, zombiyi öldürün ve soldaki basamaktan yukarıya tren vagonunun içine girin. Zombileri öldürün, sağdaki yoldan en son vagona kadar gidin ve yerdeki yakıt bidonunu alın.

Sonra geriye dönüp yolun sonuna kadar gidin ve zemindeki aralıktan aşağıya inin. Düz ilerleyip sağa dönün ve aradan diğer vagona tırmanın. Yerdeki iki zombiyi öldürün, diğer taraftan aşağıya inmeden sağa ve sola bakının, zombi var ise nişan alıp kafadan indirin.

Sonrasında aşağıya inin ve sağdan yavaşça devam edin, karşınıza aniden çıkan zombi olursa da orada hemen öldürün. Şimdi solunuzdaki vagonun arkasına gitmeniz gerekiyor, sola dönüp ilerleyin, yolun sonunda sağda bulunan vagonun kapısı açık tırmanın.

Varillerin arkasındaki zombiyi öldürün. Arkanızı dönün ve diğer yerde uzanan zombiyi de öldürüp, zombinin istikametinde devam edin yola. Sonrasında soldaki paletlerin üzerine çıkarak aşağıya inin. Sağa dönüp devam edin ve sola dönüp aradan yola çıkın.

Araya demo girecek, hemen hızlıca arkanızdaki vagona koşun ve basamaktan tırmanıp diğer yere inin. Bundan sonrası zor değil, karşınıza çıkan zombileri öldürüp Merle’ün de yönlendirmesi ile devam edin. Sona geldiğinizde işaretli yeri göreceksiniz. Şimdi buradan ayrılma vakti. Bir sonraki istikamet Sherwood.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın