The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Sedalia ( Back Roads ) Arka Yolları

The Walking Dead Survival Instinct : Sedalia Yolları Taştan..

The Walking Dead Survival Instinct : Sedalia Yolları Taştan..

Şimdi gelen ekranda arabanın üzerinde duran çanta ve bıçağı göreceksiniz. Çanta, arabanızda bırakacağınız, cebinizdeki eşyaların fazla olanlarını depolayacağınız alandır. Sağ ve solda iki bölge de 6/10 veya 7/18 şeklinde göreceğiniz kısım da, 10 olan en fazla üzerinizde taşıyabileceğiniz, 18 olan ise de arabada bırakabileceğiniz maksimum eşya sayısıdır.

Fazlalıkları arabanın bölümüne bırakın. Bu ekrandan çıkın ve kontrolü Jess Collins’in üzerine getirin. Şimdi burada “Condition” kısmı amcamızın enerji barı, Equipped Weapon kısmı ise kendisine vereceğiniz silah bölümü, “Task” ise ne için arama tarama yaptıracağınız ( Yiyecek, mühimmat ya da yakıt ) konusunda kendisine görev verdiğiniz bölüm.

Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra, bu ekrandan geri çıkıp arabanın üzerindeki bıçağa gelin ve gerekli aksiyon tuşuna basıp Sedalia bölgesine geçin. Cebinizden bıçağı çıkartın ve “Pharmacy” tabelasının altındaki kapıdan eğilerek devam edin.

The Walking Dead Survival Instinct : “Pharmacy” tabelasının altındaki kapıdan eğilerek devam edin.

The Walking Dead Survival Instinct : “Pharmacy” tabelasının altındaki kapıdan eğilerek devam edin.

Düz devam edip tezgâhtaki enerji içeceklerini alın ve rafın arka tarafındaki kapının karşısında rafta duran diğer enerji içeceğini alın. Arkanızı dönüp kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönün ve yerde ziyafet çeken zombinin işini halledin. Sağdaki açık kapıyı kapatın ve soldan ilerleyin. Biri sizinle konuşacak ve merdivenleri kullanmanızı isteyecek.

Sağdaki duvarda bulunan merdivenleri kullanın ve yukarıya çıkın. Karşımızda Jimmy Blake! Şimdi kendisi ile konuşun, bizden istediği ise telsizi için gerekli piller. Konuşmadan sonra sağa dönün ve havalandırma jeneratörlerinin arkasındaki yoldan devam edin.

Kutuların üzerinden atlayarak diğer tarafa geçin. Açık olan kapıdan girin ve merdivenlerden aşağıya inin. Tam karşınızdan gelen zombiyi halledin, geriye dönüp sağdaki kapıyı açıp çıkın. Düz devam edip soldaki kapıdan da çıkın ve sağdaki demin merdivenlerden çıkmadan önce kapattığımız kapıdan girin.

Sağdaki zombiyi öldürün. Kapıyı açın ve buzhanede solda ziyafet yapan zombiyi de haklayın. Sağa dönüp ölü adamın yanındaki mermileri alın ve geriye dönüp buradan çıkın. Düz ilerleyin ve yolun sonundaki raflardan sağa dönüp soldaki kapıyı açın ve içeri girip hemen kapıyı kapatın.

The Walking Dead Survival Instinct : Merle ve Daryl Dixon.

The Walking Dead Survival Instinct : Merle ve Daryl Dixon.

Yerde yatan zombiyi halledin. Masada duran enerji içeceğini alın. Buradan geriye dönüp çıkın ve soldaki kapıdan girmeden sola dönüp aradan devam edin, sağdaki raflarda duran çekici alın.

Geriye dönüp düz devam edin, buzhanenin solundaki tahta kapıdan girin, sağa dönüp ilerleyin ve raflarla kapalı olan yerin arkasına geçin, zombiyi öldürüp yerdeki yiyecek kaynağını alın.

Şimdi geriye dönüp marketten sokağa çıkmamız gerekiyor, ama dikkatli olun, uzağınızda kalacak bir bölüme cam şişe fırlatarak zombileri farklı bir yöne çekmeniz lazım. Sonrasında marketten çıkıp benzin istasyonundaki pompaların önüne gelmemiz gerekiyor.

Orada da bir elemanla, Warren Bedford ile tanışıyoruz. Bizden bir anahtar istiyor. Onun karşılığında da bize yakıt ikmali yapacak. Şimdi benzin pompalarının karşısındaki polis karakolunun önünden sağa doğru ilerleyin, zombi topluluğunu gördüğünüzde yine etrafta bulduğunuz cam şişeleri kullanarak uzak yönlere gitmesini sağlayabilirsiniz.

Araziden devam edip soldaki aradan karavan evlerin olduğu yere gelin. İlk evin arkasındaki arabaya yaklaşın ve gerekli aksiyon tuşu ile itin. Sonrasında, kutunun üzerindeki silah mermisini alın ve ölü adamın elindeki anahtarı aldığınız gibi hızlıca geriye dönün, kırmızı arabanın arkasına geçin.

Sonrasında etraf yatıştıktan sonra, düz ilerleyip telli çiftleri geçin, yol sonundaki tahta çitleri de geçtikten sonra, kutuların üzerine çıkın, zombileri arkadan yaklaşarak halledin. Toplamda 4 zombi olacak. Sonrasında, marketten yine sokağa çıkacağız, devam edip zombi olup olmadığına bakın, eğer yoksa beyaz arabanın önünden yolun ortasına çıkın.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın