The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Sherwood Arka Yollar ( Back Roads )

Anna Turner ile yollarımızı ayırdıktan sonra, etrafı kolaçan edin ve dikkatlice meydandaki zombileri temizleyin. Sonrasında evlere dalıp görevleri almamız gerekiyor. Önce Terry Harrison ile tanışın. Terry ile konuşmanız bittikten sonra, evin ön kapısından dışarıya çıkın ve tam karşıdaki eve girin.

Kapıdan girdikten sonra Jane Carroll ile tanışıyoruz. Bu sırada girdiğiniz evleri araştırmadan çıkmayın derim, çünkü her evde mühimmat, enerji ya da silah olabilir, tabi yakıtta. Şimdi kapısının önünde yerde yatan ölü adam olan evden girin ve içerideki zombileri temizleyip arama tarama yapın.

Sonrasında tekrar ön kapıya gelin ve soldaki aradan merkez parka çıkın. Sessizce ilerleyip zombileri öldürün, parkın sonunda ise “Pharmacy” yazan dükkânın önüne geldiğinizde, Aiden Carroll ile karşılaşıyor olacağız. Dükkândan içeriye girin ve zombileri öldürüp düz devam edin.

Sağdaki arada yerde duran “Antibiotics” şişesini alın. Soldaki aradan girip merdivenlerden yukarıya çıkın. Aiden ile konuşun, konuşma bittikten sonra merdivenlerden aşağıya inin ve dükkânın önüne gelin, bu sırada zombileri de öldürün.

Sola dönüp düz devam edin ve soldaki aradan girin, soldaki telli kapının ardında duran zombileri öldürün. Geriye dönüp yola devam edin ve meydandaki zombileri öldürüp tamirhanede yerde duran Aiden’in çantasını ve pompalı tüfek ile mühimmatı alın.

Şimdi hızlıca koşarak telli kapının olduğu yere gelin. Aradaki zombileri öldürün, dükkânın önüne gelin ve etraftaki zombileri de öldürüp Aiden’in yanına gidin.

Tekrar konuşup çantayı kendisine verin. Sonrasında buradan çıkıp parktan geçin ve önce Terry’nin yanına gidip görevleri tamamlayın. Sonrasında buradan ayrılıyor olacağız. Sıradaki son istikametimiz; Firesign Stadium.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın