The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Firesign Stadium Arka Yollar ( Back Roads )

Önce zombileri öldürün ve sonrasında çadırları araştırın. Sonrasında tüm mühimmat, silah ve eşyaları toparlayın, indiğimiz arabanın önünden yolu takip edin. Sağa dönüp zombileri öldürün ve soldaki tankın yanında bulunan aradan girip, yürümeye devam edin.

Yolun sonundaki tellerin arasında bulunan zombiyi öldürün, soldaki çadırda bulunan diğer zombiyi de öldürün. Sonrasında sağdaki tellerin arasından geçerek, karantina bölge girişinin başından itibaren gelen zombileri öldürerek devam edin.

Çıkışa geldiğinizde, sola dönün ve yerde ziyafet çeken zombiyi öldürün. Sakın arkanızdaki yoldan gidip de çadıra girmeye kalkmayın! Burası zombi kaynıyor çünkü. Şimdi tellerin arasından geçip sağdaki girişten devam edin. Zombileri öldürün ve soldaki çıkıştan ilerleyip sağdaki telli aradan geçin, öncesinde zombileri öldürün.

Sonrasında düz devam edin. Araya demo girecek. Demodan sonra, düz devam edip sağdaki kamyonların olduğu yoldan devam edin. Yalnız dikkatli olun. Etraf zombi kaynıyor, stadın girişine kadar ilerleyin, devam ettiğinizde helikopterin havalandığını göreceksiniz, hemen o bölgeye çıkıp zombileri öldürün ve tam karşınızdaki helikoptere ulaşmak için düz devam ediyoruz.

Yolun önünde bir askeri araç olacak, önce sağa, sonra ilk sola dönün ve helikopterin olduğu yere geldik. Tabi bu arada bu geçtiğimiz yerdeki zombileri de seri silahlarınızla öldürüp ilerleyebilirsiniz. Sonrasında yardımımıza ağabeyimiz Merle geliyor.

Zombileri kafadan vuracak şekilde nişan alıp ateş etmeye başlayın. Sonrasında, zombileri öldürdüğünüzde araya demo girecek ve oyun bitecek.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın