The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Lemon Hill Arka Yollar ( Back Roads )

Ağabeyimiz Merle Dixon ile konuşuyoruz. Bizimle benzin istasyonunda görüşmek istiyor. Şimdi sessizce ilerleyin ve okul otobüsünün diğer taraındaki marketten içeriye girin. Bu bölüm biraz zor, ses yaparsanız emin olun kurtulmanız imkânsız.

Şimdi marketin içinden düz devam edin ve sağdaki duvara doğru ilerleyip yolun sonundaki kapıdan dışarıya çıkın. Sola dönüp düz ilerleyin ve sağdaki mavi kapıdan girin. Merle ile konuşun. Şimdiki görevimiz havai fişekleri bulmak olacak.

Geriye dönüp mavi kapıdan çıkın ve sola dönüp hemen sağdaki aradan devam edin. Yerdeki zombiyi haklayın, biraz daha ilerleyin ve soldaki dar alanda duran zombiyi de haklayıp ilerleyin. Yerdeki havai fişek kutusunu alın.

Geriye dönüp soldan devam edeceğiz, çöp tenekesinin yanındaki zombiyi haklayın. Yoldan devam edin, soldaki aniden çıkan zombiyi öldürün ve hemen arkanızdaki kutuların yanında bulunan, ayağa kalkan zombiyi öldürün.

Sola dönüp çöp konteynırının önündeki havai fişekleri alın. Sola dönün ve tahta çitlerin önünde uzanmış olan zombiyi de öldürün. Soldaki kapıyı açın, solda yere uzanmış olan zombiyi öldürün, havai fişekleri alın ve rafların arkasında kalan diğer zombiyi de öldürün. Sağdaki aradan devam edin ve sağdaki tahta kapıyı açıp dışarıya çıkın.

Zombileri haklayın, düz devam edip soldaki duvarda bulunan merdivenlerden yukarıya çıkın. Düz ilerleyip havalandırma sisteminin sağından devam edin, yerdeki diğer havai fişek kutusunu alın.

Geriye dönüp merdivenlerin önünden sağa dönün ve koşarak karşıya atlayın. Yolu takip edin, tümsekten çıkıp diğer tarafa indikten sonra sağdaki havalandırma sisteminin diğer tarafına geçin. 2. defa sağa döndüğünüzde bir diğer havai fişek kutusunu bulacaksınız.

Şimdi geriye dönün ve tümsekten geçtiğimiz yere geliyoruz tekrar, sırtımızı tümseğe verip hızlıca koşarak karşıya atlayın. Kapıdan geçip ilerleyin, ortalıkta dolaşan zombiyi indirin ve diğer iki zombiyi de öldürün.

Şimdi soldaki aradan diğer odaya geçip pencereden otobüsün üzerine atlayın. Devam edip merdivenden yukarıya tırmanın ve yerdeki diğer havai fişek kutusunu alın. Devam edip diğer tarafa geçin ve kapının yanındaki oklama tahtasının altında uzanan zombiyi öldürün.

Kapının yakınındaki havai fişek kutusunu alın. Arkanızdaki kapıdan dışarıya çıkın. Merdivenlerden aşağıya inip sessizce zombileri öldürün. Kulübenin önüne geldiğinizde içeri girin ve yerdeki balyozu alın. Geriye dönüp kulübeden çıkın, devam edip yolun sonundan sola dönün. Mavi kapıdan girin.

Sağda yukarıda asılı olan zombiyi göreceksiniz. Bir şey yapmayın. Şimdi yerde yeşil renkli kutu izleri göreceksiniz. Buraya havai fişek kutularını dizin, sonrasında sağdaki arada göreceğiniz üzere bir merdiven olacak.

Onunda dibine son kutuyu yerleştirin ve merdivenlerden yukarıya çıkın. Kilisenin çanını da bulduk, çanı çalın istediğiniz kadar ateş edebilirsiniz zombilere hunharca! Sonrasında, yukarıya çıktığımız merdivenlere yaklaşın.

Demodan sonra aşağısı ana baba günü olacak. Arkanızdaki pencereden dışarıya çıkıp merdivenlerden aşağıya inin. Yavaşça ilerleyip zombileri öldürün ve mezarlıktan geçip yolun sonundaki merdivenlerden yukarıya çıkın ve yolu takip edin.

Okul otobüsünün üzerinden soldan yere atlayın düz devam edip sağdaki aradan arabaya geri dönün. Şimdi gideceğimiz yere, Barksdale’e doğru yola koyuluyoruz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın