The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş
The Walking Dead Survival Instinct : Oyundaki seri silahlar. Fakat unutmayın bu silahlar çok fazla ses çıkartmakta.

The Walking Dead Survival Instinct : Oyundaki seri silahlar. Fakat unutmayın bu silahlar çok fazla ses çıkartmakta.

Düz devam edip arazinin olduğu yere doğru ilerleyin ve ilk soldaki araba parkına girin. Çöp konteynırının önündeki arabada uzanmış olan zombiyi öldürün. Manda kasa siyah arabanın da yanındaki zombiyi halledin ve 3 adet çöp konteynırının ortasında duran zombiyi de halledin.

Sonra sağdaki ilk aralıktan, iki polis arabasının ortasında yerde uzanan zombiyi öldürün. Sonra geriye dönüp tümseğin olduğu yerden çıkın ve kapıdan içeriye girin. Solda yerde duran zombiyi ve diğer zombileri de halledin.

Sağa dönüp kapıdan girdiğimiz yerin arkasında el işareti olan kısma yaklaşın, soda makinesini ittirin. Geriye dönüp ilerleyin ve sağdan düz devam edip sağdaki masanın üzerinden “Magnum Revolver” ve mermilerini alın.

Geriye dönüp sağdaki kapıdan girin. Sağa dönüp devam edin ve yolun sonundan soldaki kapıdan girip zombileri öldürün. Yerdeki av tüfeğini alın isterseniz. Sonra geriye dönüp buradan çıkın, sağda üzerinde “Exit” yazan koridora gelin.

Eğer zombiler var ise, dikkatlerini merdiven altındaki alana cam şişe kullanarak çekebilirsiniz. Sonrasında, arkadan saldırıp işlerini bitirebilirsiniz. Öldürdükten sonra, üst kata çıkın ve karşınıza gelen zombiyi haklayın. Solda duvarın dibindeki zombiyi de haklayın. Sağa dönüp boş alana cam şişe fırlatın.

The Walking Dead Survival Instinct : Oyundaki dikkat dağıtan ekipmanlar. Oyunda çok işinize yarayacak.

The Walking Dead Survival Instinct : Oyundaki dikkat dağıtan ekipmanlar. Oyunda çok işinize yarayacak.

Sonrasında zombiler oraya gittiklerinde aradan girin ve sağdaki ayağa kalkmaya çalışan zombiyi haklayın. Hemen geriye dönüp diğer tarafı kullanarak diğerlerini de arkadan yaklaşıp öldürün.

Sonrasında, bu kata geldiğimiz kapının bulunduğu hole gelin, uzunca koltuğun bulunduğu yerden sola dönün ve duvarda “Storage” yazan kapıdan girin. Raftan pilleri alın. Geriye dönüp aradan geçin, yolun sonundaki tahta kapıdan girin.

Sessizce ilerleyip soldaki bölmenin arkasında ziyafet çeken zombiyi öldürün. Masadaki tabanca mermilerini alın ve buradan geri çıkıp, sola dönün ve yolun sonundaki diğer tahta kapıdan girin, devam edip diğer tahta kapıdan da girin ve sağdaki mekanizmayı kullanıp merdivenleri aşağıya indirin.

Zombiler geliyor olacak, korkmayın. Geriye dönüp buraya girdiğimiz ilk kapıdan devam edin ve ilk sağdaki demir kapıdan girin. Deputy Kessler ile tanışın. Konuşmadan sonra kendisine yiyecek kaynağını verin.

Tabi ki bu karşılıksız kalmayacak, şimdi konuşma bittiğinde size mühimmat verecek Deputy Kessler. Merdiven mekanizmasını indirdiğimiz yerden aşağı inebiliriz. Araba parkının çıkışından tekrar marketin içerisine girin ve arka çıkıştan Jimmy Blake’in olduğu yere gidin. Şimdi buradan aşağıya inip son görevimizi de tamamlayabiliriz.

Aşağıya inip benzin pompalarının olduğu yere, Warren Bedford ile tekrar konuşmaya gidin. Konuşma bittikten sonra sağa dönüp büyük konteynırın solundaki aradan girin, demir kapıyı açıp jeneratörü çalıştırın.

Sonrasında hızlıca pompanın başına gidip yakıt doldurun ve hızlıca sola dönüp koşmaya hazır olun. Durmanız ölmeniz demektir! O sebeple hızlı hareket ederek hemen tankerin arkasındaki merdivenlere tırmanın.

The Walking Dead Survival Instinct : Oyundaki yakın dövüş silahları. Zaman zaman işe yarasa da çok yavaş kalabiliyor.

The Walking Dead Survival Instinct : Oyundaki yakın dövüş silahları. Zaman zaman işe yarasa da çok yavaş kalabiliyor.

Sonrasında tankerin arkasındaki römorkta bulunan arabanın boşluğuna inip envanterinizden silahlarınızı seçin ve zombileri öldürmeye başlayın. Ses çıksa da Bir şey ifade etmeyecek, ilk parti bittiğinde hemen aşağıya inip Jess amcanın yanına işaretli bölgeye gelin ve gerekli aksiyon tuşuna basın.

Gelen ekranda “Seat Taken” yazısı olacak. Malum en fazla 2 kişi daha alabilirsiniz. Yalnız şu an 3 kişi gözüküyor. Amcamız haricinde birini alma hakkımız var. Duygusal olmayı bırakıp bence polis olan arkadaşı seçin, çünkü enerjisi daha yüksek.

Seçim işlemi bittikten sonra gerekli aksiyon tuşuna basın ve diğer ekrana, harita ekranına geçin. Ben burada Pemberton’u seçeceğim ve doğal olarak da arka yollar hedefim.

Eğer karşınıza “Search Farm House” ve “Keep Driving” Seçeneği gelirse, “Keep Driving”’i seçin ( Eğer ki yeteri kadar mühimmat ve enerjiniz yok ise ilk seçenek daha avantajlı olacaktır. Yalnız çiftlik evini araştırırken de unutmayın zombiler de orada olacaktır ).

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın