The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Pemberton Arka Yollar ( Back Roads )

The Walking Dead Survival Instinct : Haritadaki Pemberton.

The Walking Dead Survival Instinct : Haritadaki Pemberton.

Şimdi gelen ekranda, çantaya fazlalıkları bırakın. Sonrasında amcamız Jess ile Jimmy Blake’e uygun olan silahları verin. Benzin arayışına çıkartın. Sonrasında oyuna devam edin. Karakol kapısından girin, devam edip koridorun sonundan sağa ofise kadar ilerleyin.

Ofisin devamındaki aradan geçtiğinizde bir zombi saldıracak, halledin. Sağa dönün ve yine sağa dönüp koridoru takip edin. Şerif John Ed Turner ile tanışın. Yardımcısını aramak için etrafa bakınmamızı istiyor olacak.

Motele gitmeden önce kayıp olan bu adamı bulmamız lazım eğer yaşıyorsa tabi ki. Şimdi koridordan geriye gelip ofise giden girişin karşısındaki soyunma odasına girin. Elemanı yemişler. Neyse, karakoldan dışarıya çıkın, caddeye gelip sağa dönün ve mavi arabanın arkasında ziyafet çeken zombiye yaklaşıp arkadan saldırın.

Öldürdükten sonra, sağdan devam edin ve tam karşınıza çıkan zombiyi öldürün, sağdaki arabanın yanındakine de aynı şekilde yaklaşıp arkadan öldürün. Şimdi biliyorum burada çok fazla zombi var diyeceksiniz ama akıllı hareket ederseniz sorun olmayacaktır.

Yolun bizi ilgilendiren kısmı sol taraf yani Motelin olduğu yer. O sebeple elinizden geldiğince tüm zombileri yolun sağ tarafına çekerseniz, solda kalan tek tük zombileri öldürmeniz daha da kolaylaşacaktır.

The Walking Dead Survival Instinct : Daryl Dixon Anıları Hatırlarken.

The Walking Dead Survival Instinct : Daryl Dixon Anıları Hatırlarken.

Şimdi sıralı tankerlerin yanından cephe alarak ilerleyin ve yolun sonundaki, tankerin önünde ziyafet çeken zombiyi haklayın. Biraz daha ilerleyip demir tellerin önündeki arabanın yanında duran zombiyi de haklayabilirsiniz.

Sonrasında motel kapılarının önüne gelin, hiç birinden girmeyip düz ilerleyin ve yolun sonundaki soda makinelerine gelmeden önce soldaki kapıdan girin. Düz ilerleyin ve havalandırma deliğinden gelen zombiyi haklayın.

Banyoya girip yerdeki pompalı tüfeği alın. Buradan çıkıp, sağa dönün ve yol boyunca askeri aracın önüne kadar ilerleyin. Soldaki zombiyi arkadan yaklaşıp öldürün. Sonra geriye dönüp nişan alın ve bu sefer zombileri cam şişe kullanarak motel tarafına yönlendirin.

Benzin istasyonunun arkasındaki yolu takip edin ve zombiyi öldürüp diğer taraftan köprü yoluna girin. Demin buradan geçerken öldürdüğümüz zombileri tekrar görüyoruz. Öldürüp devam edin. Şimdi karakolun önünde dolu zombi göreceksiniz.

Onları ters yöne doğru cam şişe kullanarak yönlendirin ve karakol kapısından girin. İkisi lobi tarafında biri de danışma odasında olmak üzere 3 zombi olacak. Önce bu ikisini haklayın sonrasında diğerini de odada haklayın.

Hızlıca Şerifin yanına gidin. Konuşma bittikten sonra karakoldan dışarıya çıkın. Jess amcayı görüyoruz, amanın o da ne! Amca zombi olmuş, öldürün! Gelen ekranda gerekli değişiklikleri yapın ve Fontana’ya yol alın. Tabi ki arka yolları ( Back Roads ) seçerek.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın