The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm
0

The Walking Dead Survival Instinct Tam Çözüm

Mar 21 GamerAdmin  
Paylaş

Barksdale Arka Yollar ( Back Roads )

Merle ile konuştuktan sonra ilerlemeye devam ediyoruz. Yavaşça ve sessizce ilerleyin, istikametimiz “Barksdale Saloon” olacak. Zombileri öldürüp içeriye girin. Araya demo girecek, demodan sonra etrafınıza bakının.

Bu sırada bir zombi size saldıracak, öldürdükten sonra üzerinden “Crossbow”, yani yayı alacaksınız. Sonrasında yerdeki okları alın ve gelen zombileri oklarla öldürün. Dışarıya çıkıp soldaki “Liquor Store”’a girin ve zombileri öldürüp arkadaki bölümden yolu takip edin.

Kapıyı açıp dışarıya çıkın ve dikkatlice ilerlemeye devam edin. Tamirhaneden geçip zombileri öldürün, sonrasında geldiğiniz son yerde ise zombileri öldürüp sizden çalınan mühimmat ve diğer cephaneleri alın.

Hızlıca bir yere siper alıp gelen zombileri haklayın. Soldaki duvara yakın olan kırık kapının geçidinden geçip markete ulaşın. Marketten dışarıya çıktığınızda bir sürpriz ile karşılaşacaksınız. Anna Turner otobüsün üzerinde amaçsızca bekliyor olacak.

Zombileri öldürün ve işaretli yere doğru hareket edip gerekli aksiyon tuşuna basın. Bir sonraki istikamet Lafferty olacak.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın