Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Hell Descent

 

Hell Descent

Hell Descent

Şimdi değişimdeki yerimizdeyiz. Yerdeki bebeği alıyoruz. Buradan çıkıyoruz ve aradan devam ediyoruz. Platformdan aşağıya iniyoruz. Joshua bizden her zaman olduğundaki gibi kaçıyor. Gittiği yerin tersindeki istikamette devam edin ( Sağa doğru kaçıyor Joshua, siz soldan ilerleyin ). Yol ikiye ayrıldığı kısımda sağdan aşağıya inip devam edeceksiniz.

Karşıya atlayıp hızlıca aksiyon tuşuna basacak, diğer taraftan yukarıya tırmanıp devam edeceğiz. Düz devam edip soldan ilerliyoruz. Sağdaki yarıya doğru atlıyoruz. Vantilatörün üzerinden de karşıya atlıyoruz. Düz ilerleyip diğer durmuş olan vantilatörün üzerinden aşağıya atlıyoruz. Böcekleri öldürüyoruz.

Arkamızdaki masada duran tabanca mermilerini alıyoruz. Geriye dönüp devam ediyoruz ve aşağıya iniyoruz. Yanımızdaki kapı kilitli diğer taraftan devam ediyoruz ilerlemeye. Düz ilerliyoruz ve platformdan karşıya atlıyoruz. Köprü biçimli bir yere geliyoruz ve soldaki aradan merdivenlerin olduğu yere atlıyoruz.

Merdivenlerden yukarıya çıkıp masadaki bebeğe bakıyoruz ve masadaki ilk yardım içeceğini alıyoruz. Geriye dönüp merdivenlerden iniyoruz ve devam ediyoruz ilerlemeye. Joshua önümüzden geçecek. Ters istikamete doğru ilerleyin, yerdeki resmi alın ve arkanızı dönüp yaratığı öldürün.

Scarlet'in bebeğinin ilk hali.

Scarlet’in bebeğinin ilk hali.

Düz devam edip karşıdaki köprüye atlayın. Soldan düz devam edin ve yolun sonundan aşağıya inin. Soldaki aradan girip devam edin ve soldaki merdivenlerden aşağıya inin. Soldan devam edip yol sonundan aşağıya atlayın. Sola dönün ve karşıya atlayın. Sonrasında sağa dönüp aşağıya atlayın.

Soldaki merdivenleri kullanıp aşağıya inin ve düz ilerleyin. Sağdaki aradan geçin. Vantilatörün altından geçip masadaki levyeyi alın. Şimdi geriye dönüp “Biohazard” yazan yere atlayarak geçmemiz gerekecek. Merdiveni kullanarak aşağıya iniyoruz. Sola dönüp sağdaki kolu çevirin. Vantilatör duracak ve sizde altından geçeceksiniz.

Düz ilerleyip aşağıya atlayın. Geriye dönüp ilerleyin. Joshua’yı göreceksiniz. Kaçtıktan sonra velet yine bir resim daha bırakıyor bize. Yerden alın. Sağdan ilerleyip soldaki aradan düz gidin. Kapalı olan Vantilatörün altından geçin ( sağdaki olan ). Düz ilerleyip soldaki yerde envanterinizdeki bıçağı kullanarak yarın.

Aradan geçin. Soldaki böcekleri öldürün ve sağdaki kolu kullanarak Vantilatörün durmasını sağlayın. Sonrasında altından geçip dışarıya çıkın ve solda yerdeki fanın boşluğunu kullanarak da aşağıya inin. Sağdan düz devam edin. Fanların olduğu odaya geldik. Önce 4 ve 5 numaralı fanların kolunu indirin.

Scarlet'in bebeğinin son hali.

Scarlet’in bebeğinin son hali.

Şimdi 3 ve 4 numaralı fanların ortasındaki kolu indirin. Sonrasında 2 ve 3 numaralı fanların yanındaki kolu indirin. Sonrasında 5 ve 6 numaralı fanların yanındaki kolu indirin. Sonrasında 4 ve 5 numaralı fanların yanındaki kolu indirin. En son olarak 3 ve 4 numaralı fanların ortasındaki kolu indirin.

Sağ taraftan güvenli bir şekilde geçebiliriz artık. Düz ilerleyin ve sola dönüp merdivenlerden aşağıya inin. Düz ilerleyin ve sağdaki duvarda kayıt noktası var. İsterseniz kaydedin. Sola dönüp devam edin ve merdivenlerden aşağıya inin. Joshua’yı görüyoruz yine ve devam ediyoruz.

En sonunda gizli bir yer açılıyor ve yavaş yavaş ışıkları sönmeye başlıyor. Düz ilerliyoruz. Bir kapıya geldik. Kapıyı açın ve Doktor Fitch ile konuşun. Salak herif kendine zarar vererek zevk duyuyor. Mazoşist sanırım. Neyse demo giriyor araya. Doktora Scarlett’in bebeğini veriyoruz. Adam transa giriyor.

Sonrasında her yeri kanamaya başlıyor ve çok aşırı derecede kan kaybediyor. Demodan sonra büyük yaratığımız Scarlett ile karşılaşıyoruz. Şimdi yapmanız gereken, uzaktan ister silah ile öldürmeyi deneyin isterseniz yakın silah olarak balta ya da levyeyi kullanın.

İlk seferinde öldü gibi görünse de bir daha gelecek. Ancak 3. defa yere düştüğünde öldürebileceksiniz. Sonrasında araya demo girecek.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.