Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm
0

Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm

Eki 09 GamerAdmin  
Broken Sword 2 - The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm

Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm

Evet, bu serinin bir diğer oyunu ile karşınızdayım. Önceki oyundaki hikâye ile bir çok maceraya atılmıştı George ve Nicole. Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm ile yazıma başlayayım. Biliyoruz ki bu tür maceralara aslında abone olacakları aşikâr. Şimdiki oyunda da atmosfer, müzikler ve hikâye gerçekten güzel. Bir roman gibi.

Oyuna bir demo ile başlıyoruz. Demoda bir topluluk Aztek kalesinin etrafında ayin yaparken görüntüleniyor. Sonrasında Profesör Ubier’in yanına gidiyor Nicole ve George. Ubier’in yardımcısı George’u ve Nicole’ü etkisiz hale getiriyorlar. George sandalyeye bağlanıyor. Nicole’ü kaçırıyorlar. Bulunduğumuz odayı da ateşe veriyorlar ve bu yetmiyormuş gibi bir de üstüne üzerimize örümcek salıyorlar.

Şimdi arkanızda duran kitaplığa sol tıklayın. Konuşma bittikten sonra sandalyenin altında kalan bölgeye tıklayın. Şimdi kitaplığa doğru ilerleyip kitaplığın altındaki tahtaya vuracak George ve kitaplık devrilip örümceğin üzerine düşecek. Örümcek paket oldu. Şimdi duvardaki yarığın yanında duran çıkıntıya sol tıklayın. George ellerindeki bağdan kurtulacak. Resmin altındaki masaya sol tıklayın.

Broken Sword 2 - The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm - Ateşi söndürüyor George.

Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm – Ateşi söndürüyor George.

Tekila şişesi olduğunu söyleyecek George. Sizde bir yudum tadına bakacaksınız. İğrenç olduğunu söylüyor George. Şimdi masanın çekmecesine sol tıklayın. İçinden bir ufak vazo alıyoruz. Şimdi solda yerde duran çantaya sol tıklayın. İçinden bir adet bayan donu, bir adet ruj, bir adet de not alıyoruz. Şimdi düşen kitaplığın solunda yerde duran kurtçuğu alıyoruz. Geriye dönüp yerdeki dart okunu alıyoruz. Sola doğru ilerliyoruz. Ateşin yanındaki masanın üzerinde de bir şişe olacak. Ona sol tıklayın. Daha alamıyoruz.

Şimdi masanın altındaki kapağın üzerinde elinizdeki dart okunu kullanın. Kapak açılacak. Sağdaki ufak yeşilimsi objeyi almaya çalışın. Sıcak olduğunu söyleyecek George. Şimdi çantanızdaki bayan donunu seçerek bu objenin üzerine gelin. Şimdi cebimize koyduk. Gaz tüpünü masanın üzerindeki şişede kullanın. Şimdi çalıştığını göreceğiz mekanizmanın.

Elinizde iken şişe ateşin üzerine sağ tıklayın. Ateşi söndürüyor George. Şimdi soldaki kapıdan dışarıya çıkın. Şimdi sağdaki masanın üzerinde duran telefon ve notu göreceksiniz. Nota sol tıklayın. Notu aldıktan sonra telefona sol tıklayın. Andre ile güzel olmayan bir görüşme olacak.

Broken Sword 2 - The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm - Andre ile güzel olmayan bir görüşme...

Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm – Andre ile güzel olmayan bir görüşme…

Bizi Montafauçon’a çağırıyor. Şimdi çantanızdan ufak vazoyu seçin ve üzerine gelip sağ tıklayın. İçinden bir anahtar çıkacak. Şimdi o anahtarı da soldaki kapının üzerinde kullanıyoruz. Kapının kilidini açtıktan sonra kapıdan dışarıya çıkıyoruz. Şimdi kafeye geldik. Bir sandalyeye oturuyoruz ve Andre’yi bekliyoruz. Sonrasında yanımızdaki adamla konuşuyoruz.

Her şeyi soruyoruz. Sonrasında garsonu çağırıyoruz. Sonrasında garson ile konuşmamız bittiğinde Andre geliyor. Araya demo tarzında bir konuşma geçiyor. Bize bir taş veriyor. Sonrasında her şeyi kendisine soruyoruz ve gerekli bilgileri alıyoruz. Konuşma bittikten sonra araya bir demo giriyor ve Nicole’ü sorguya çektikleri görülüyor.

Şu an hala kafedeyiz. Şimdi adamla tekrar konuşuyoruz ve bir sorumuzda iki elini kafasıyla kapattığı an adamın Absinthe şişesini araklıyoruz. Şimdi en sağdaki alana doğru gidiyoruz ve kafeden ayrılıyoruz. Gelen seçenekte sağdakini seçip galeriye gidiyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.