Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Church

Church

Church

Joshua’nın koştuğu yere doğru ilerliyoruz. Yaratığı öldürüyoruz ve kapalı kapının sağındaki manivelayı kullanarak kapıyı açıyoruz. Kapıdan girdikten sonra sağa dönüp duvar dibindeki ilk yardım içeceğini alıyoruz. Geriye dönüp yaratığı öldürüyoruz. Merdivenlerden çıkmadan sağdaki boşlukta yerde duran tabanca mermilerini alıyoruz.

Merdivenleri kullanarak yukarıya çıkıyoruz. Kapıyı açıyoruz. Düz ilerleyin ve mekânı inceleyin. Geriye dönün, soldaki bankların önünde duran mermileri alın. Geriye dönüp beşgen şeklindeki mekanizmanın üzerinde hançeri kullanın. Geriye dönüp çıkış kapısının önüne gelin ve sağdaki üstünüze gelen yaratığı öldürün.

Sağdaki bölümde tahtaların altından geçin. Düz ilerleyip sağa dönün. Sağdaki bölümde manivelayı kullanın. Gelen böcekleri öldürün. Ölü adamın üzerinden taşı alın. Geriye dönün ve soldaki aradan girip merdivenlerden yukarıya çıkın. Karşınızdaki duvarda kayıt noktası var. İsterseniz kaydedin. Sonrasında günah çıkartma kabinine girin ve kişiyi affedin.

Kişi çıktıktan sonra sol kabinde bir emanet bırakacak. Alın. Sağa dönüp ilerleyin ve soldaki raftan mumu, sağdaki alanda yerde duran ilk yardım içeceğini alın. Geriye dönüp buralardan çıkın ve tahtaların altından geçip karşıdakinden de geçin.

Joshua'nın koştuğu yere doğru ilerliyoruz.

Joshua’nın koştuğu yere doğru ilerliyoruz.

Tabi öncesinde yaratıkları öldürün. Şimdi sola dönün. Kâsenin üzerine mumu koyun ve taşı alın. Geriye dönüp sağdaki kapıdan geçin ve merdivenlerden yukarıya çıkın. Sağa doğru baktığınızda tabloları göreceksiniz. Gelen yaratığı ve böcekleri öldürün. Sonrasında envanterden hançeri seçip aksiyon tuşuna basın.

Tabloları kesin ve taşı alın. Açılan kapıdan girmeden soldaki boşlukta yerde duran mermileri alın. Sonra açılan kapıdan girin ve sağdaki yerde duran mermileri alın. Geriye dönüp devam edin. Soldaki mumların karşısında masada duran ilk yardım çantasını alın. Büyük şövalyenin resmedildiği pencerenin önünden diğer taşı da alın.

Araya demo giriyor ve 2 yaratık geliyor. Öldürün. Şimdi geriye dönüp mekanizmada elimizdeki taşları kullanmamız lazım. Resimdeki gibi yerleştirin. Sonrasında mekanizma açılacak ve babasını görecek Alex. Araya demo girecek. Sonrasında üçgen kafa cellat, Alex’in babasını ikiye ayıracak. Düz ilerleyin ve sağda yerde duran ilk yardım içeceğini alın.

Soldan kapıdan girin ve tünelin sonuna kadar ilerleyin. Sola dönüp masanın üzerindeki koruyucu kıyafetleri giyin. Geriye dönüp düz ilerleyin.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.