Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Sewers

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Sewers

Platformdan aşağıya inin ve düz ilerleyin. Soldaki kapının solunda duran manivelayı çevirmeyi deneyin. ( Kapı numarası 3 ) Şimdi Elle gelip altından geçecek. Sonrasında bırakacaksınız manivelayı. Bu sefer aynısını diğer taraftan elle sizin geçmeniz için yapacak. Şimdi alttan geçip düz ilerleyin ve soldaki aradan devam edin.

Platforma çıkın. Düz ilerleyip sağdaki aradan ineceğiz. Su üzerinde düz ilerleyin. Gelen 2 yaratığın kafasına nişan alarak tek mermide birini almanız mümkün. Diğerini de aynı şekilde indirin. Tabi ki pompalı tüfek ile. Şimdi yol sonundaki platformdan yukarıya çıkın. Düz ilerleyip sağa döndüğünüzde karşınıza bir kazan gelecek.

Üzerindeki tabanca mermilerini alın. Geriye dönüp sağdaki aradan aşağıya inin. Düz ilerlediğinizde ilk soldaki aradan girin ve platformdan yukarıya çıkın. Envanterden demir boruyu seçin ve kapıyı bu demir boruyu kullanarak açın. Sola dönüp manivelayı aksiyon tuşunu kullanarak çevirin. Bir yerdeki suyun boşaldığını göreceksiniz.

Geriye dönüp platformdan aşağıya inin ve sola dönüp devam edin. Yol sonundan sağa dönüp platformdan yukarıya çıkın. Demin kullandığımız manivelanın suyunu boşalttığı havuzu solunuzda göreceksiniz. Ona ilişmeden önce karşınıza gelen kayıt noktasında bir kayıt yapmanızı öneririm.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Elle ile birlikte kanalizasyona iniyoruz.

Sonra sola dönüp sağdaki kapıdan girin ve ölü adamın üzerindeki kanalizasyon haritasını alın. Geriye dönüp havuzun diğer tarafına geçin. Düz ilerleyip sola dönün ve sağdaki boş alana inin. Sağdaki kapıdan girin ve düz ilerleyin. Soldaki ilk aradan girip ilerlediğinizde ve sağa döndüğünüzde duvarda bir ilk yardım içeceği olduğunu göreceksiniz.

Alın ve geriye dönüp aşağıya inin. Şimdi sola dönün ve manivelayı çevirmek için gerekli aksiyon tuşunu kullanın. Elle’i karşıya geçirin. ( Kapı numarası 8 ) Şimdi geriye dönün ve havuzun diğer tarafına geçin. Sağa dönüp devam edin ve platformdan aşağıya inin. Sola dönüp devam edin.

Karşınıza gelen platformdan yukarıya çıkın ve sağa dönüp diğer yerden aşağıya inin. Gelen yaratıkları halledin ve sonrasında karşınıza gelen platformdan yukarıya tırmanın. Sola dönüp sağdaki aradan aşağıya inin. Düz ilerleyin ve karşınıza gelen kapının Elle tarafından açılmasını bekleyin ( Kapı Numarası 4 ).

Düz ilerleyin ve gelen yaratığı öldürün. İlerlemeye devam edin ve sağdaki platformdan yukarıya çıkıp, kanalizasyon borusunun içindeki tabanca mermisini alın. Geriye dönüp platformdan aşağıya inin ve sağda dönüp düz devam edin. Kapıdan girdikten sonra gelen yaratığı öldürün ve soldaki platformdan yukarıya çıkın.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Elle ve Alex

Sağa dönüp devam edin ve merdivenlerden aşağıya inin. Sağdaki aradan devam edin. Şimdi geldiğiniz büyük bir havuz olmalı. Dikkat edin. Bu havuzda ilk sulu bölgede karşılaştığımız yaratıklardan var. Hızlı davranıp öldürmelisiniz hemen ki Elle’e saldırmadan hepsini yok edebilesiniz.

İkisini öldürdükten sonra karşıya geçin ve en sağdaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Sağa dönün ve diğer gelen yaratığı da öldürün. Soldaki kolu aksiyon tuşunu kullanarak aşağı yukarı çekip bırakın. Tam arkanızdaki duvarın sağında bulunan demir kapıdan girin ve solda dönüp aşağıya atlayın.

Düz ilerlediğinizde ışın vurduğu bölgeden sağdaki aralığa girin ve kayıt noktasında bir kayıt yapın. Geriye dönüp sağdaki alana inin. Düz ilerleyip sağdan devam edin ve sütunların olduğu yere geleceksiniz. Düz ilerlediğinizde bir manivela daha göreceksiniz ve aksiyon tuşunu kullanarak kapıyı aralayın, altından Elle geçsin.

( Kapı numarası 15 ) Gelen yaratıkları öldürün ve büyük yaratığı da öldürün. Sonrasında kapının açıldığını göreceksiniz.

Girin ve düz ilerleyin. Soldaki platforma çıkın ilerleyip yerdeki resmi alın. Geri dönüp inin ve soldan devam edin. Yerde kanlar ve Elle’in telsizini göreceğiz. Düz devam edin. Merdivenlerden yukarıya çıkın. Şimdi geldiğimiz yer evimizin önü fakat kapılar kapalı.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Alex kanalizasyona atlıyor.

Kan izini izleyip Doktor Fitch’in ofisine doğru ilerliyoruz. Yürümeye başladığımızda ise Wheeler bizimle telsiz temasına geçiyor. Haritadaki işaretli yere doğru ilerliyoruz. Düz ilerleyin ve 3 yol ayrımında sağa dönün. Araya demo girecek. Sonrasında Doktor Fitch’i göreceğiz. Kaçıp ofisine girecek.

Bizde peşinden tabi ki. Sağa sola göz atın ve ilk yardım içeceğini alın resepsiyon bölümünden. Sonrasında hole dönüp sağdaki 2. kapıdan girin ve soldaki masanın üzerinde duran resmi de alın. Şimdi sağınızda oyuncakların olduğu yerde bir kutu olacak. Aksiyon tuşuna basın ve açamayacağımızı göreceğiz.

Anahtarın gerekli olduğunu anlıyoruz. Bu odadan dışarıya çıkın. Şimdi gelen hemşiremsi yaratıkları öldürün ve soldaki kapıdan girin. Yatağın üzerinden anahtarı alın ve notu okuyun. Soldaki masanın üzerinden serumu alın. Kutunun olduğu odaya geri dönün ve envanterinizi kullanarak anahtarı kutu üzerinde kullanın. Demo girecek araya.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.