Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Shepherd’s Glen: Part 2

 

Shepherd's Glen: Part 2

Shepherd’s Glen: Part 2

Şimdi doktorun ofisindeyiz. Uyandığımızda midemizde allak bullak oluyor. Sonrasında bebeğin yanında bir anahtar buluyoruz. Alın. Bu anahtarı yargıç Halloway ile karşılaştığımız anıtın yanındaki evde kullanacağız. Şimdi dışarıya çıkın ve caddeye yönelin. Sağa dönün ve dümdüz ilerleyin. Yol sonunda anıtın önüne geleceksiniz.

Anıtın arkasında geçip karşısındaki kapıdan girin. Soldaki kapıdan girin. Sağa dönün ve yaratığı öldürün. Soldaki kapıyı tahtalarla kapatmışlar. Envanterdeki baltayla bu tahtaları kırın ve içeriye girin. Etrafı dolaşıp araştırın. Şimdi buradan çıkın ve soldan devam edip yol sonundan sağa dönün ve soldaki ilk kapıdan girin.

Burada kayıt noktası var. Kaydedin oyunu. Odadan çıkıp soldaki diğer odaya girin. Etrafı araştırın. Bu oda dan çıkın ve soldaki aradan devam edin. İlk sağdaki kapıdan girin ve sağdan ilerleyip soldaki mekanizma üzerinde anahtarı kullanın. Bir mahzen açılacak. Şimdi oradan aşağıya inin. Tam karşınızda yerde ilk yardım çantası olacak.

Alın. Sağa dönüp aradan doğruca aşağıya inin. Soldaki aradan geçin ve hemşiremsi bu yaratıkları da öldürün. Kitapları okuyun ve en son taş haça aksiyon tuşu ile bakın. Demodan sonra seromoni hançerini alın. İki kitap arasında boşluk olacak.

Demodan sonra seromoni hançerini alın.

Demodan sonra seremoni hançerini alın.

Seremoni hançerini burada kullanın. Şimdi ilerleyip sağ dönün, sonra ilk sağdan girin, yol sonundan sola, yol sonundan sağa, ilk sağa, ikinci sola girin. Geldiğiniz yerde solda merdiven olacak. Merdiveni kullanıp yukarıya çıkın. Soldaki resmi duvardan alın. Sağa dönüp kapının üzerinde seremoni hançerini kullanın.

Tam karşınızdaki kapının üzerinde de aynısını yapın ve içeriye girin. Sağdaki mezar taşının üzerinde duran serumu alın. Şimdi eve doğru yol alacağız. Mezar taşlarının olduğu yerden dışarıya çıkın. Düz ilerleyin ve soldaki aradan girin. Sağdaki aradan yukarıya çıkın. Sola dönüp ilerleyin ve sağdaki aradan devam edin.

Merdivenlerden yukarıya çıkın ve sağa dönüp düz ilerleyin. Caddeye geldiğinizde yine sağa dönüp ilerleyin, soldaki kaldırımdan devam edin. Şimdi parkın yakınındaki kayıp insanlar panosunun önünde yerde duran fotoğrafı alın. Düz ilerleyip yol sonundan sola dönün. Sağdaki aradan geçip tahta köprüyü de geçin.

Sola dönün ve yerdekileri alın. Geriye dönüp mezarlığa gelin tekrar. Mezarlıkta yerdeki cesedin kafası önünüze bakacak şekilde durun ve tam karşınızdaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Sağa dönün ve merdivenlerden yukarıya çıkıp sağdaki yerden atlayın. Karşınıza gelen yerin altından geçin. Gelen yaratıkları öldürün.

Geldiğiniz yerde solda merdiven olacak.

Geldiğiniz yerde solda merdiven olacak.

Düz ilerleyin ve yolun sonundaki ilk yardım çantası ile tabanca mermisini alın. Geriye dönüp sağdaki aradan diğer tarafa geçin. Karşınıza gelen tümsekten çıkın. Sağa dönün ve ilk soldan girin. Aradan geçip diğer tarafa ulaşın. Sağdaki kapıdan çıkın ve sola dönüp düz ilerleyin. Yolun sonundaki solda kalan kapıdan girin ve sağdaki eşikten diğer tarafa geçin.

Sağdaki kapıdan çıkın ve sola doğru ilerleyin. Yolun sonundaki sağda kalan kapıdan girip, karşınızdaki eşikten geçin. Şimdi envanterinizden baltayı seçip tam karşınızdaki tahtalarla örülü kapıyı kırın. Yerdeki silahı ( A Chrome Hammer Pistol ) alın. Dışarıya çıkıp soldan düz devam ediyoruz.

Yol sonunda bulunduğumuz yerden, yıkık havuzun bulunduğu yerdeki aşağıya iniyoruz. Yaratıkları öldürüyoruz. Diğer taraftan, sağdaki tümsekten yukarıya çıkıyoruz. Düz ilerliyoruz ve yol sonundan sola dönüp devam ediyoruz. Yol sonundan sola dönüp gelen yaratığı öldürüyoruz. Yine düz devam ediyoruz ve karşıdaki aradan merdivenleri kullanıp yukarıya çıkıyoruz.

Sağa dönüyoruz, düz devam edip soldaki kapıdan geçiyoruz. Sağdaki tabelalı ( Beware a dog ) kapıdan giriyoruz. Düz ilerleyin ve evin arka kapısından içeriye girin. 3 kapı geliyor mutfakta karşımıza. Ortadaki kapıyı açabilmek için balta ile tahtaları parçalayın ve içeriye girin.

Soldaki kapının üzerine gelip aksiyon tuşuna basın. Araya demo girecek.

Soldaki kapının üzerine gelip aksiyon tuşuna basın. Araya demo girecek.

Sağdaki masanın üzerinde duran ilk yardım çantasını alın. Bu odadan çıkın, evden de dışarıya çıkın. Düz ilerleyip sağa dönün ve pompanın olduğu bodrum katına yönelin. Merdivenlerden aşağıya inin ve kapıdan girin. Sola dönün ve düz ilerleyin. Soldaki askeri kamuflajlı kumaşı seromoni hançeri ile yırtın ve diğer tarafa geçin.

Soldaki kapının üzerine gelip aksiyon tuşuna basın. Araya demo girecek. Sonrasında kapıyı açın içeriye girin. Tezgâhın üzerindeki anahtarı alın. Sağdaki dolapta duran daha gelişmiş pompalı tüfeği alın. Geriye dönüp buradan çıkın. Sağdaki kamuflajdan da geçin. Soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Sağa dönün.

Sağdaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Sola dönün ve yolun sonundaki kapıya gelip anahtarı kullanın. Odayı araştırın. Sonrasında soldaki siyah kapıdan girin. Merdivenlerden yukarıya çıkın. Sola dönüp yolun sonundaki kutuların üzerinden resmi alın. Sonra yine merdivenlerin başına gelin ve solunuzdaki kitaplığa yönelin.

Soluna geçip kitaplığın, aksiyon tuşuna basın. Kapıdan girin. Araya demo girecek. Sonrasında ilerleyip masanın üzerindeki bulmacayı çözelim.

Sıra 1, sütun 3-4 sola

Sıra 2/3, sütun 4 yukarı

Sıra 3, sütun 2 aşağı

Sıra 3, sütun 3 sola

Sıra 4, sütun 3-4 yukarı

Sıra 4, sütun 2, iki kez sağa

Sıra 4, sütun 1, iki kez sağa

Sıra 3, sütun 2, aşağıya

Sıra 3, sütun 3-4 sola

Sıra 2/3, sütun 1 aşağıya

Sıra 1-2, sütun 4 aşağıya

Sıra 1, sütun 1 aşağıya

Şimdi mektup ile sessiz tepenin haritasını aldık. Aşağıya Alex’in annesinin yanına iniyoruz. Araya demo giriyor.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.