Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm
0

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Sheriff’s Station

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm - Sheriff's Station

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm – Sheriff’s Station

Şimdi hapishanede uyanıyoruz. Arkanızdaki duvarda yazılı olan şiiri okuyun. Sonrasında arkanızı döndüğünüzde, Wheeler gelecek silahıyla. Demodan sonra, Wheeler kapıyı açacak bize. Sonrasında takip edeceğiz kendisini. Bir kapıyı kontrol edip geri gelecek ve diğer açacağı kapıdan girdiğinizde, odada bir kayıt noktası göreceksiniz.

Kaydedin. Sonrasında devam edip biraz laflayacaksınız ve Doktor Fitch hakkında bilgi alacaksınız Wheeler‘dan. Şimdi kapı açıldıktan sonra sağa dönecek Wheeler ve araya demo girecek. Yeni yaratıklarımızla tanışın. Şimdi düz ilerleyin ve yolun sonundaki solda kalan kapıdan girin. Demo girdikten sonra tüm eşyalarınızı almış olacaksınız.

Masanın karşısındaki sehpahadan da karakolun haritasını alın. Geriye dönüp soldaki tahtalarla örülü kapıya yaklaşın. Demo girecek araya. Demodan sonra arkanızdaki tahtalarla örülü kapıyı envanterinizdeki baltayı kullanarak kırın ve girin. Gelen 2 yaratığı indirin ve arkanızdaki kapıdan da gelen iki yaratığı öldürün. Sağdaki kapıdan tuvalete girin ve ilk yardım içeceğini alın.

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm - Şimdi kapı açıldıktan sonra sağa dönecek Wheeler ve araya demo girecek.

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm – Şimdi kapı açıldıktan sonra sağa dönecek Wheeler ve araya demo girecek.

Sonra geriye dönüp kapıdan çıkın ve sağdaki kırık camlı platformdan diğer tarafa geçip dolabın üzerindeki ilk yardım içeceğini alın, platformun diğer tarafına geçin. Şimdi sağ tarafınızdaki aradan devam edin ve sağa dönüp duvarın dibindeki aradan diğer tarafa geçin. Yaratıkları öldürün.

Tahtanın sağındaki dolabın üzerinde duran pompalı tüfek mermisini alın. Sola dönüp tahtalarla kaplı kapı kirişine gelin ve tahtaları kırıp ilerleyin. Sağa dönüp yolun sonundaki tahta çiftli kapıyı açıp girin. Sağdaki bölümde üzerinize gelen yaratığı öldürün ve televizyonun olduğu yere girin. Sağa dönüp dolabın üzerine gelin aksiyon tuşunu kullanın ve şifre olarak da “206” numarasını girin.

Tabanca mermisi, pompalı mermisi ve ilk yardım içeceğini alın. Geriye dönüp polis arabasının bagaj kısmındaki notu okuyun. Tekrar televizyonun olduğu yere girip kolun yanına gelin ve aksiyon tuşuna basın. Soldaki garaj kapısı açılacak. Garaj kapısının altından girin ve yeni büyük yaratığımızla tanışın. Demodan sonra elemanı uzaktan pompalı tüfek ile bir kaç el ateş ederek öldürebilirsiniz. Sonra yine demo giriyor araya ve bu sefer kanalizasyona giriyoruz.

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm - Demodan sonra elemanı uzaktan pompalı tüfek ile bir kaç el ateş ederek öldürebilirsiniz.

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm – Demodan sonra elemanı uzaktan pompalı tüfek ile bir kaç el ateş ederek öldürebilirsiniz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.