Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Hotel

 

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Hotel

Şimdi sağa dönüp düz devam edin. İtfaiye arabasının sağındaki dükkânda, sağdaki aradan girin ve yaratığı öldürün. Sola dönüp düz ilerleyin ve aşağıya inin. Arabanın altından geçip diğer tarafta yerde duran baltayı alın. Geriye dönün. Şimdi otelin önüne gelin ve tahtayı aldığınız balta ile kırın. Kapıdan içeriye girin.

Düz ilerleyip sağdaki aradan girin ve yangın tüpünün kutusundan ilk yardım içeceğini alın. Sonra hole geri dönün ve Joshua’nın gölgesinin olduğu yere doğru ilerleyin. Joshua sizden kaçacak. Şimdi soldaki çiftli kapının yanında olan masaya göz atın. Masanın üzerindeki notu okuyun. Raftaki haritayı alın.

Sağa dönüp asansörün olduğu yere gelin. Tuşa basın. Çalışmayacak. Şimdi karşıya atlayın. Sağdaki kırmızı dolaptan anahtarı alın ve otelden dışarıya çıkın. Gelen yaratığı da öldürün. Sağa dönüp demir telli kapıyı envanterinizdeki anahtar ile açın. İlerleyin ve solda pencerenin önünde duran ilk yardım içeceğini alın.

Arkanızdaki kutuda ise Sarı kabloyu, alttaki 2. boşluğa, beyaz kabloyu aşağıdaki 1. yere, Kırmızı kabloyu alttaki 4. yere, Mavi kabloyu aşağıdaki 3. yere, Yeşil kabloyu aşağıdaki 5. yere bağlayın. Gerekli aksiyon tuşuna basın ve elektriklerin geri geldiğini göreceksiniz. Şimdi otelin kapısından içeriye girip otele geri dönüyoruz.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Şimdi otelin kapısından içeriye girip otele geri dönüyoruz.

Düz ilerleyip asansörün tuşuna basıyoruz. Asansör geldikten sonra yerdeki tabanca mermisini alıyoruz. Sonrasında geriye dönüp asansörün tuşuna basıyoruz. Araya demo giriyor. Diğer bir yaratıkla karşılaşıyoruz. Yaratığı silahla vurarak aşağıya düşmesini sağlıyoruz bir kaç defa. Sonrasında hızlıca asansörün durduğu kattaki aradan çıkıyoruz.

Sağda, duvarda asılı olan tabloya yaklaşıyoruz ve envanterden bıçağımızı seçip kesiyoruz. Aradan geçiyoruz. Karşımıza gelen kapının üzerindeki resmi alıyoruz ve soldaki aradan eğilim diğer tarafa geçiyoruz. Tam karşınızda kaydetme noktası var. İsterseniz kaydedin. Sola dönüp üst tarafı kırık olan kapıya doğru yönelin.

Araya giren demodan sonra gerekli cevapları verin. Sonrasında kadın bizden kendisine ait 3 hatıra bulmamızı istiyor. Şimdi sağa dönüp ilerliyoruz ve sağdaki 304 numaralı kapıdan giriyoruz. Araştırdıktan sonra dışarıya çıkıp tam karşısındaki 303 numaralı kapıdan giriyoruz. Burayı da araştırdıktan sonra geriye dönüp hole çıkıyoruz ve sola dönüp sağdaki aradan geçiyoruz.

Diğer aralıklardan da geçtikten sonra bir odaya giriyoruz. Odayı araştırın, dışarı çıkıp sağdan devam edin ve soldaki 308 numaralı odaya girin. Araştırın ve çıkıp soldan düz devam edin.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Sağda, duvarda asılı olan tabloya yaklaşıyoruz ve envanterden bıçağımızı seçip kesiyoruz.

Sağa dönün ve yolun sonundaki tahtalarla kaplı yere gelin. Envanterinizden baltayı seçin ve tahtaları kırmaya başlayın. İçeriye girin ve tam karşınızdaki dolabın üstüne çıkıp yukarıya tırmanın. İçeriyi araştırın ve gelen böcekler ile hemşire kılıklı yaratığı öldürün. Dışarıya çıkın. Sola dönüp devam edin ve kapısı olmayan odaya girin.

Soldaki dolabın sağ tarafına geçip aksiyon tuşuna basın ve dolabı ittirin. Aradan geçip içeriyi araştırın ve tuvalete girip resmi alın. Buradan çıkın ve tekrar aradan diğer tarafa geçin. Yerdeki hamam böceklerini takip edin. Araya demo girecek. Üçgen kafanın geçtiğini göreceksiniz. Demodan sonra açılan kapıdaki böcekleri halledin.

405 numaralı odaya girin. Düz ilerleyin ve sağdaki aradan yan odaya geçin. Yine sağa dönüp odadan çıkın, karşınızdaki kapının solundaki tahtaları kırın. İçeriye girin ve üzerinize gelen böcekleri halledin. Soldaki lavabonun üzerinde duran serumu alın. Geriye dönün ve sağdan ilerleyin. Soldaki köşede tahtalarla kapanmış yere gelip, balta ile tahtaları kırın.

Aralıktan geçip üst kata çıkın. Araya demo girecek. Gelen yaratığı halledin ve kırık zeminin karşısına atlayarak sehpa hanın üzerindeki ilk yardım içeceğini alın ve geri dönün. Soldaki holden ilerlemeye devam edin. 508 numaralı odaya girin.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Yaratıklarla savaşırken dikkatli hareket edin.

Hızlıca deliğin başına gidin, gelen böcekleri ezerek öldürün. Odayı araştırın. Dışarıya çıkıp 505 numaralı odanın kapı tarafındaki tahtaları balta ile kırıp girin. Düz ilerleyip sağa dönün ve dolabın sağından dolabı ittirin ve aralıktan diğer tarafa geçin. Yatağın üzerindeki fotoğrafı alın. Odayı araştırın.

Tuvaletteki ilk yardım içeceğini alın. Bu odadan diğer odaya geçip, geçtiğiniz odadan da hole çıkın ve sağa dönüp devam edin. Gelen yaratığı halledin ve soldaki tahtalarla kapatılmış, 504 numaralı odanın tahtalarını balta ile kırıp girin. Yatağın üzerindeki tabanca mermilerini alın. Arkanızdaki dolabın sağına geçip ittirin ve resmi yerden alın.

Geriye dönüp odadan çıkın. Karşınızda solda kalan aradan girin. Sağa dönüp sola dönün ve aşağıya inin buradan. Tuvalete girin ve son hatıra kartını da buradan alın ve geriye dönüp dolabın üzerinden yukarıya çıkın. Sonrasında tuvaletin bulunduğu yerden solda kalan aradan hole çıkın. Gelen yaratıkları halledin ve yolun sonundaki, solda kalan kapıdan girin.

Aşağıya inin. Düz ilerleyin ve soldan gidip sağa girin. Holün sonuna kadar ilerleyin ve sağdaki kapıdan girin. Sola dönüp aralıktan diğer odaya geçin. Bu sırada hemşire kılıklı yaratıkları da halledin. Şimdi böceklerin gittiği yolu takip etmeliyiz.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Değişim başlıyor. Değişimden sonra tekrar açmayı deneyin kapıyı.

Şimdi dolabın üzerine atlayıp aşağıya indikten sonra aradan geçip yine bir hole çıkıyoruz. Gelen yaratığı halledip, sola dönüyoruz ve bir daha sola dönüp düz ilerleyin. 307 numaralı odaya girip düz ilerleyin ve sağa dönüp aradan geçin. Hole geldiğinizde hamam böceklerini takip edin ve kadının olduğu odanın kapasının önüne gelin.

Sonrasında gerekli aksiyon tuşuna basıp kadına istediklerini verin. Karşılığında size bir anahtar verecek. Tam arkanızdaki odaya girin. İsterseniz sol duvardaki kayıt noktasında kayıt yapın. Sonrasında arkanızdaki aradan girin ve soldaki kapıyı envanterinizdeki anahtar ile açıp içeriye girin. Joshua’yı göreceksiniz.

Karşıya atlamayı deneyin. Araya demo girecek. Masaları araştırın ve tabanca mermisi ile ilk yardım içeceğini alın. Çiftli demir kapıdan girin. Diğer çiftli demir kapıyı açmayı deneyin. Değişim başlıyor. Değişimden sonra tekrar açmayı deneyin. İçeriye gireceksiniz. Mayor Bartlett’in yanına gidin. Adamla konuşun.

Adam biraz sarhoş. Gerekli soruları ve cevapları verin. Demo bittikten sonra kapışmaya hazırlıklı olun. Önce havada asılı olan torbacıklara saldırın ve tek tek yukarıya çekilmesini bekleyin. Sonrasında yaratığın arkasına geçip kuyruk kısmına saldırın. Eğer zorlanıyorsanız ellerine saldırın. Ama hızlı olmak zorundasınız ellere saldırmak için ve çok fazla sayıda ilk yardım çantası ya da içeceği olmalı.

Sonrasında yere serildiğinde ise kafasına bir balta darbesi indirin. İşi çok zor değil. Sonra demo girecek araya.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Sonrasında yere serildiğinde ise kafasına bir balta darbesi indirin.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.