Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Shepherd’s Glen

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Shepherd’s Glen

Şimdi geldiğimiz yer aslında bizim evimiz. Şimdi açılan haritada gideceğimiz yer belirtiliyor. Düz ilerleyin. Araya demo girecek. Yanınıza yargıç Halloway geliyor. Şimdi anıtın önünden sola sönün ve yolu takip edin. Demodan sonra eve gireceğiz. Soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın ve sola dönüp ilk odaya girin.

Yatağın üzerindeki feneri alın. Araya demo girecek izleyin. Örümcek koleksiyonunun yanındaki kitaplık üzerinde aksiyon tuşuna basın ve kitapları sola doğru iterek sağdaki butonu açığa çıkarın. Butona basın ve gizli bölme açılmış olsun. Açılan yerden evin haritasını alın. Bu odadan çıkıp soldan devam edin ve çiftli tahta kapıdan girin.

Burası yatak odası. Şimdi ilerleyin ve etrafı kolaçan edin. Kapalı kapıdan girin, banyoda masada duran kaseti alın. Sonrasında merdivenlerden aşağıya inin. Araya demo girecek. Sonrasında alt kattaki bodruma ilerliyoruz. Karşıdaki elektrik mekanizmasını kapatın ve devam edin aşağıya inmeye. Gelen yaratığı öldürün. Duvara dikkatlice bakın.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Şimdi geldiğimiz yer aslında Alex’in evi.

Askeri kamuflajla kapatılmış bir kumaş göreceksiniz. Onu elinizdeki bıçakla kesin ve ayırın. Diğer tarafa geçin. Sonrasında ise soldaki kapıyı açmaya çalışın. Demo girecek. Sonra geriye dönün. Diğer tarafa geçip sağdan ilerleyin. Şimdi buradan yukarıya çıkın ve evden de dışarıya çıkın. Sağa dönüp ilerleyin.

Garaj kapısının önüne gelin ve envanterden kumandayı kullanıp kapının açılmasını sağlayın. Gelen yaratığı öldürün. Soldaki dolabın üzerinde duran demir boruyu alın. Envanterinize girip bu silahı seçin. Düz ilerlediğinizde dolapta bulunan bidonu almamız lazım. Şimdi aksiyon tuşuna basın ve hızlıca daha fazla basarak dolabın kapağını kırın.

Sonrasında bidonu alın. Geriye dönüp sağdaki aralıktan gelen yaratığı da öldürün. Sonra o aralıktan geçip düz ilerleyin. Diğer aralıktan da geçip sağdaki duvarda asılı olan resmi alın. Kaydırağın yanına gelin ve yerdeki araba ve tank oyuncağının yanında duran resmi alın. Arkanızda kalan demir telli kapıyı elinizdeki demir boru ile kıstırarak açın.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Sonrasında ise soldaki kapıyı açmaya çalışın.

Düz ilerleyin ve soldaki aradan gelen yaratığı öldürün. Tırın yanına yaklaşıp benzin deposunda envanter ekranınızdaki bidonu kullanın. Şimdi eve dönün ve su pompasının olduğu yere gidin. Su pompası üzerinde envanterinizdeki benzin deposunu kullanın ve suyun çekildiği demoyu izleyin. Demodan sonra sağdaki kapının kilidini açın ve kapıyı açıp girin.

Düz ilerleyin ve tahta kapının üzerinde duran çantayı karıştırın. İçindeki resmi alın. Geriye dönüp ağacın önünde duran bisikleti inceleyin. Ağacın arkasındaki duvarda asılı olan resmi alın. Evin arka girişindeki kapıdan girin. Solda tezgâhın üzerinde duran kasetçalarda envanterinizdeki kaseti kullanın. Sesleri dinleyin.

Buzdolabından ilk yardım içeceğini alın. Arkanızdaki kapıdan girin. Etrafa bakının. Dikiş makinesine ve karşısındaki duran sehpa hanın üzerindeki notu okuyun. Şimdi evden dışarıya çıkın tekrar ve demin yanına uğradığımız tahta kapıya, çantadaki resmi aldığım kapıya doğru ilerleyin ve kapıdan girin. Soldan düz ilerleyin. Kapıdan geçin.

Sağa dönüp ilerleyin ve yol sonundan sola döneceksiniz. Geldiğiniz yer mezarlık.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.