Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Prison

Prison

Prison

Sola döndüğünüzde kayıt noktası var. Oyunu kaydedin. Geriye dönüp düz ilerleyin ve soldaki kapıdan girin. Düz ilerleyip sağa dönün kapıdan girip kolu indirin. Diğer kapı açılacak. Girip soldaki tahtalarla kapalı yeri baltanızla kırıp girin. Sağdaki masada duran ilk yardım çantasını alın.

Geri buradan çıkıp soldan ilerleyin ve solunuzdaki pencerenin camını kırıp içeriye atlayın. Masadaki notu okuyun ve sağdaki kapıdan çıkın. Düz ilerleyip soldaki duvarda asılı notu okuyun. Arkanıza dönüp sağdaki dolap üzerinde duran notu da okuyun. Tekrar geriye dönüp soldaki kapıdan girin ve raftaki ilk yardım içeceğini alın.

Buradan çıkıp, düz ilerleyin ve yolun sonundaki sağda olan çiftli kapıyı açın, soldaki raftan mermiyi alın. Geriye dönüp merdivenlerden yukarıya çıkın. Platformun diğer tarafına geçip karşıya atlayın ve sağdaki kapıdan girin. Kolu indirin. Sağdaki kapıdan düz ilerleyin. Gelen elemanları öldürün.

Etrafı araştırın, notları okuyun ve sağdaki duvarda asılı olan kolu indirip açılan kapıdan girin. Merdivenlerden aşağıya inin. Etrafı araştırın, notları okuyun ve sağdaki çiftli kapıdan çıkın. Yolun sonundaki kapıdan girin. Elemanları halledin ve sağdaki duvarda asılı olan kolu indirip Wheeler’ı serbest bırakın. Demo girecek araya sonrasında büyük yaratığı öldürün.

Üçüncü dairesel bulmacanın çözümü.

Üçüncü dairesel bulmacanın çözümü.

Wheeler’ın açtığı kapıdan ilerlemeye devam edin. Wheeler’ı takip edin. Karşıya zıplayın ve aradan geçin. Sonrasında kolu indirin. Sonrasında Wheeler’ı takip etmeye devam edin. Sonrasında buradan çıkıp sağdaki kapının kapandığını göreceksiniz. Platformun diğer tarafına atlayın ve merdivenlerin başındaki kapalı kapıyı Wheeler sizin için açacak.

Oradan devam edin. Etrafı araştırın ve notları okuyun. Karşıdaki büyük çiftli kapıdan girin. Wheeler size kapıyı açacak. Ama kapı tam açılamayacak. Geri dönüp buradan çıkın ve sağdaki kapının açılmasını bekleyin. Hani şu adamın duvarda asılı olduğu yer. Wheeler kapıyı açacak ve dizde ilerleyeceksiniz. Gelen yaratığı öldürün ve açılan kapıdan girin.

Gelen yaratıkları öldürün ve devam edip yolun sonundaki sağa döndüğünüzde göreceğiniz farklı bölgede baltanızı kullanıp duvarı yıkın. Aradan geçin. Sağdaki kapıdan girin ve merdivenlerden yukarıya çıkın. Sağda kayıt noktası var isterseniz kaydedin. Soldaki çiftli kapıdan girin. Yolu takip edin ve çiftli kapının sıkıştığına şahit olacaksınız.

Geriye dönüp merdivenlerden aşağıya inin ve soldaki aradan geçip Wheeler’ın kapıyı açmasını bekleyin. Sonrasında düz ilerleyin ve çiftli kapıdan devam edin. Devam edip başka blokların olduğu yere geldik.

İkinci dairesel mekanizmanın çözümü.

İkinci dairesel mekanizmanın çözümü.

Şimdi etrafı araştırın, kaza yapmış arabanın önünden kabloyu alın. Sağdaki bloklardan açık olanını girip merdivenlerden yukarıya çıkın. Soldaki raftan ilk yardım içeceğini alın. Karşıya atlayıp soldaki diğer bloktan girin. Radyonun üzerindeki kabloyu alın. Buradan çıkıp sağa doğru devam edin ve çiftli kapıdan girin.

Sağdaki tekli kapıdan girip masanın üzerindeki kabloyu da alın. Şimdi geriye dönüp atladığımız yere gelin ve soldaki bloktan girin. Karşıdaki duvarda bu kabloları kullanmamız gerekiyor. Şimdi sırasıyla beyaz kablo alttaki 2. bağlantı yerine, kahverengi kablo alttaki solda kalan 1. bağlantı yerine, sarı kablo alttaki en sağda kalan 5. bağlantı yerine, yeşil kablo alttaki 3. bağlantı yerine ve Mavi kablo da 4. bağlantı yerine takıyoruz.

Gerekli tuşa basarak da gücü aktifleştiriyoruz. Aşağıya atlayıp kolların ikisini de indiriyoruz. Soldaki en sonda kalan hücrede duvardaki notu okuyoruz. Buradaki rakamları ( 110391 ) not ediyoruz bir yere. Şimdi arabanın arkasına bakan çiftli kapıdan giriyoruz ve soldaki kapının yanındaki panele demin not ettiğimiz rakamları yazıyoruz.

Kapıyı açtıktan sonra merdivenlerden inip devam ediyoruz. Yolun sonunda Alex’in annesi ile karşılaşıyoruz. Size tavsiyem kadını silah ile öldürmeniz. Demo giriyor araya.

İlk dairesel mekanizmanın çözümü.

İlk dairesel mekanizmanın çözümü.

Şimdi merdivenlerden geri yukarıya çıkın ve geldiğimiz kapıdan dışarıya çıkın. Sağdaki demir telli kapının üzerinde kayıt noktası var. İsterseniz kaydedin. Geriye dönüp soldaki çiftli kapıdan girin. Araya demo giriyor. Şimdi bulmacayı çözmemiz lazım. At, Tabut ve boşluk. Sonrasında elinizi delikten içeriye sokun.

Açılan yerden aşağıya inin. Wheeler ile karşılaşacaksınız. Geriye dönüp duvardaki kayıt noktasında kayıt yapabilirsiniz. Sonra geride kalan kapının sağındaki manivelaların arasındaki aralıktan geçin. Sağdaki kapıdan girin ve merdivenlerden yukarıya çıkın. Sola dönüp devam edin. Yol sonundaki açık kapıdan girin ve merdivenlerden aşağıya inin.

Yolu takip edin ve açık kapıdan girin. Gelen yaratıkları öldürün ve sola dönüp ilerleyin. Sağdaki açık alandan girip devam edin. Düz ilerlediğinizde solda bir açık kapı daha olduğunu göreceksiniz. Oraya girip kayıt yapabilirsiniz. İlk yardım çantasını ve ilk yardım içeceğini de alıp çıkın. Soldaki kapıyı açın. Araya demo girecek.

Yargıç Halloway’i kurtarıyoruz. Demodan sonra, yaratığı bir şekilde atlatıp arkasına geçmek ve gerekli aksiyon tuşuyla sırtına atlayıp işini bitirmek. Sonrasında, kırılan camdan atlayıp devam ediyoruz. 2. kapıdan girdikten sonra Kiliseye gelmiş bulunuyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.