Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Underground

Underground

Underground

Asansörün tuşuna basıp asansörü çağırın. Asansörde Curtis’i görüyoruz. Araya demo giriyor. Demodan sonra, Curtis bizi bir yere sürüklüyor. Yargıç Halloway ile konuşmaya başlıyoruz. Sonrasında gerekli aksiyon tuşlarına hızlıca basıp Halloway karısını eşşekler cennetine gönderiyoruz.

Çevredeki eşyalarımızı aldıktan sonra isterseniz oyunu kaydedin. Sonrasında, düz ilerliyoruz ve yol sonundan sola dönüyoruz. Sağdaki kapıdan giriyoruz. Elemanı hançer ile haklıyoruz. Wheeler’ı öldürmüş adiler. Wheeler’a saplanmış olan demir boruyu alıyoruz. Sonrasında soldaki pencerenin camını kırıp diğer tarafa geçiyoruz.

Buradaki elemanı da öldürüyoruz. Masadaki MK23 adlı olan tabancayı alıyoruz. Sağdaki duvarda asılı olan “Sectore Key 3” adlı anahtarı alıyoruz. Dolabın içinden pompalı tüfek mermisini alıyoruz. Buradan dışarıya çıkıyoruz pencereden atlayıp ve diğer kapıdan da çıkıyoruz. Sola dönüp düz ilerleyin, yol sonundan sağa dönün, ilk soldaki araya girin ve diğer tarafa geçin.

Kapının üzerinde aldığınız anahtarı kullanıp kapıyı açın ve içeriye girin. Düz ilerleyin ve yolun sonunda sağdaki kapıyı demir boruyu kullanarak açın. Sağa dönün ve düz ilerleyin. Elemanları öldürün. Yolun sonunda soldaki aradan diğer tarafa geçin. Düz ilerleyin ve yolu takip edin.

Asansörün tuşuna basıp asansörü çağırın.

Asansörün tuşuna basıp asansörü çağırın.

Elle bağıracak, yolun sonunda sağdaki kapıyı açın. Demodan sonra soldaki parmaklıklardan tırmanın. Sağdaki kapının önünde duran dolabı ittirin. Kapının üzerinde demir boruyu kullanın. Kapı açıldıktan sonra Curtis ile kapışın. Elemanı öldürün ve Elle’i kurtarın. Sonrasında tekrar işkence odasına girip soldaki yeşil kazanın sağındaki duvarda asılı olan anahtarı alın.

Geriye dönüp kapıdan çıkmadan soldaki masadan eşyaları alın. Buradan çıkıp soldaki yolu takip edip ve manivelayı kullanın. Elle de sizin için diğer taraftan manivelayı kullanacak ve sizde altından geçeceksiniz parmaklıkların. 301 numaralı odaya gitmemiz lazım. Yolu takip edin ve gelen elemanları öldürün.

301 numaralı odanın kapısının önünde anahtarı kullanın. İçeriye girin. Etrafı araştırın ve tüm ekipmanlarınızı toparlayın. Notları okuyun, ilk yardım içeceklerini alın ve ilk yardım çantalarıyla serumu alın. Buradan geri dışarıya çıkın. Şimdi 113 numaralı odaya gitmemiz lazım. Şimdi buradan da çıkıp kapıyı açın ve demir parmaklıkların altından geçin.

Sağa dönüp kapıdan girin. Sağa dönüp gelen elemanı temizleyin ve düz devam edin. Sağdaki manivelayı kullanın ve Elle’in karşıya geçmesini sağlayın. O da manivelayı kullanacak ve sizde karşıya geçeceksiniz. Soldaki ilk kapıdan girin. Tüfeği ve ilk yardım çantasını alın. Etrafı araştırın ve eşyaları alın.

Tebrikler oyun bitti.

Tebrikler oyun bitti.

Camı kırın diğer tarafa geçin ve Wheeler’a ilk yardım yapın. Sonrasında soldaki kapıdan girin. Sağdaki kapıdan dışarıya çıkın ve soldaki yolu takip edin. Yol sonundaki kapıdan girin. Sağdaki yeşil kazanın sağında duvarda kayıt noktası var. Kaydedin oyunu. Tam arkanızdaki kapıdan girin ve büyük dairesel bulmacanın olduğu yere gelin.

Şimdi yerdeki dokümanları alın. Kontrol mekanizmasının başına geçip aksiyon tuşuna basın. Küçük dairedeki bulmacayı resimdeki gibi çözün. Diğer büyük dairedeki bulmacayı da aynı şekilde çözün. Şimdi kapının üzerindeki bulmacayı çözmeye geldi sıra. Resimdeki gibi yerleştirin ve çözün bulmacayı. Kapı açıldıktan sonra düz ilerleyin ve etrafı araştırın.

Araya demo geliyor. Sonrasında son yaratığımızla karşı karşıyayız. Canlı kısmına ateş ederseniz işe yarayacaktır. İkinci defa gelecek. Karnına nişan alıp ateş edin. Yere yığıldığında gerekli aksiyon tuşuna basarak karnını yarın. Joshua’nın düşmesini izleyin. Demodan sonra logar kapağından çıkıyor Alex. Elle ile buluşuyorlar. Tebrikler oyun bitti.

Daire bulmacasının çözümü

Daire bulmacasının çözümü

Kapıdaki bulmacanın çözümü

Kapıdaki bulmacanın çözümü

Not: Oyunun farklı bitirme sonları mevcut. Aşağıda nasıl olduğuna göre listeliyorum.

1-) Alex’in annesini öldürün, babasını affedin, Wheeler’ı kurtarın ( İyi son )

2-) Alex’in annesini öldürün, babasını affetmeyin, Wheeler’ı kurtarın ( Boğulma sonu )

3-) Alex’in annesini öldürmeyin, babasını affedin, Wheeler’ı kurtarın ( Hastane sonu )

4-) Alex’in annesini öldürmeyin, babasını affetmeyin, Wheeler’ı kurtarın ( Ufo sonu )

5-) Alex’in annesini öldürmeyin, babasını affetmeyin, Wheeler’ı kurtarmayın ( Kötü adam sonu )[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.