Silent Hill Home Coming Tam Çözüm
0

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

May 25 GamerAdmin  

Missing Persons

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Missing Persons

Mezar taşının üzerindeki rehberi alın. Düz ilerleyin ve yolu takip edin. Geleceğiniz yerde karşınızda ve solunuzda iki mezar taşı daha olacak. Sağdaki aradan devam edeceksiniz. Bir adamın mezar kazdığına şahit olun. Şimdi arkanızdaki tepeden aşağıya inin. Demodan sonra köpeğimsi yaratığı öldürün.

Yıkık olan havuzun önündeki yarım daire şeklindeki taşı alın. Sağa dönüp yukarıdaki tümsekten yukarıya çıkın. Soldaki çardağın içerisindeki banktan ilk yardım içeceğini alın. Geriye dönüp mezarların arasındaki geçitten geçin. Düz ilerleyin ve 2. kapıdan sağa döndüğünüzde kayıt noktası var. İsterseniz kaydedin.

Buradan çıkıp sağdaki kapıdan düz devam edin. Yolun sonundaki kapının kilitli olduğunu göreceksiniz. Soldaki mezarlıktan giriyoruz ve aradan diğer tarafa geçiyoruz. Buradan da geçip soldaki ilk kapıdan giriyoruz. Yerdeki ilk yardım içeceğini alıyoruz ve geriye dönüp tam karşımızdaki kapıdan giriyoruz.

Soldaki aradan diğer tarafa geçiyoruz. Düz devam ediyoruz ve yolun sonuna geldiğimizde sağdaki kapı açılıyor kendiliğinden. Oradan girip sağdaki aradan geçiyoruz. Sağdan devam ediyoruz ve köpeğimsi yaratığı öldürüp, solda kalan 2. kapıdan girip tümsekten aşağıya iniyoruz. Aşağıdaki aradan diğer tarafa geçiyoruz ve sağa dönüp tümsekten yukarıya tırmanıyoruz.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Bartlett Vineyards

Soldan devam edin ve merdivenden indikten sonra da soldan devam edip düz yürüyün. Yol sonundan sağa dönün. Yol sonundan sola döndüğünüzde yerdeki ilk yardım içeceğini göreceksiniz, alın. Arkanızdaki merdivenleri kullanarak aşağıya inin. Ortadaki köpeğimsi yaratığın beslendiğini göreceksiniz.

Arkasından saldırın ve öldürün. Solunuzdaki mezar evinin yanından ilerleyin ve soldaki aradan girin. Yol sonunda sağda ve solda merdivenleri göreceksiniz. Herhangi birinden yukarıya çıkın. Karşınıza yine bir havuz gelecek. Önündeki diğer yarım daire şeklindeki taşı alın. Arkanızdaki kapıya yönelin ve bu iki taşı envanterinizden seçerek kapının üzerinde kullanın.

Kapı açılacak ve düz ilerleyeceksiniz. Merdivenlerden çıkın, sağa dönün ve yol sonundan tekrar sağa dönüp düz ilerleyin. Bir hatunun resimleri panoya zımbaladığını göreceğiz. Araya demo giriyor. Hatunun adı Elle. Bize bir telsiz de veriyor sağ olsun. Şimdi dümdüz ilerleyin ve yol sonundan sola dönün. Devam edin. Sağdaki yol bariyerlerine dikkatlice bakın.

Bittiği yerden sağa dönüp ilerleyin. Tahta köprüden ilerleyip sola dönün. Yol sonundaki, sağ tarafta olan kapıdan girin. Sağa, arabaların arkasındaki tahta çitin olduğu yere doğru ilerleyin.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Yol sonundaki, sağ taraftaki kapıdan girin.

Kırık yerden eğilerek geçin. Düz ilerleyip sola dönün ve yol sonuna kadar ilerleyin. Yol sonundan sola dönün tahta barakaya girip sağdaki aradan diğer tarafa geçin. Düz ilerleyip sola dönün ve direk gidin. Soldaki kapıdan girin. Elemanla konuşmaya çalışın. Araya demo girecek. Adamın adı Curtis.

Alex babasının silahını masaya fırlatacak. Tamir etmesini isteyecek. Sonrasında ise bize “MK23” model bir tabanca verecek Curtis. Şimdi Curtis’in yanından arka tarafa geçin ve soldaki tezgâhın üzerinden tabanca mermilerini alın. Sağdaki kapıdan devam edip, sağdaki çamaşır makinesinin üzerindeki haritayı alın, sağa dönün ve dolaptaki ilk yardım içeceğini alın.

Sonra geri çamaşır makinesinin yanına gidin ve sağdan devam edin. Karşınızda kırmızı bir dolap olacak, oradan da tabanca mermilerini alın. İsterseniz sağdaki yerde oyunu kaydedebilirsiniz. Soldaki kapıdan çıkın. Düz devam edin ve arabanın önünden sağa dönün. Kırık yerden diğer tarafa geçin.

Düz ilerleyin, çamaşır makinelerinin solundaki yere doğru hamle yapın. Gelen köpeğimsi yaratığı öldürün ve arkanızdaki kapıdan dışarıya çıkın. Şimdi yine tahta köprünün olduğu yere geldik, devam edin ve yola çıkın. Şimdi araya demo girecek. Yaratığı silahla öldürün ve sağdan devam edin.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Bulmacayı çözdükten sonra araya demo giriyor.

Yol ayrımından da sağa dönüp devam edin. Köpeğimsi yaratığı öldürün. Amacımız Elle’i bıraktığımız yere bakmak. Panonun olduğu yere baktıktan sonra soldan devam edeceğiz ama sağda kalan anıtın arkasından girin. Karşınıza gelen çiftli kapıdan sola dönün ve yerdeki tabancı mermileri ile ilk yardım çantasını alın.

Tekrar geriye dönüp yola çıkın. Sağdan düz ilerleyin ve soldaki kaldırıma çıkın. Solunuza gelecek olan ilk aradan girin. Şimdi mezarlığa geri dönüyoruz. Yaratıkları öldürün ve çardağın olduğu yere kadar ilerleyin. Soldaki kapının açık olduğunu göreceğiz. Devam ediyoruz kapıdan geçerek ve kapıyı açıp içeriye giriyoruz.

Şimdi bulmacayı resimdeki gibi çözüp araya giren demoyu izleyin.

Silent Hill Home Coming Tam Çözüm

Silent Hill Home Coming : Bulmacayı resimdeki gibi çözün.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.