Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo B
0

Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo B

Nis 10 GamerAdmin  
Resident Evil 2 Remake - Leon Senaryo B

Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo B

Evet tekrar oyunun farklı bir senaryosu ile karşınızdayım. Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo B Tam Çözüm anlatımına başlayalım. Şimdi oyunda bazı durumlar daha farklı bir hal alıyor ve sizde bu konuda hızlı hareket etmelisiniz. Oyun bu sefer benzin istasyonunda başlamıyor. Direk karakolun bahçesinde oyuna başlıyor olacağız. Sinematiği izledikten sonra kontrol Leon olarak bize geçiyor.

Şimdi hızlıca mezarların üzerinden geçin ve soldaki kırmızı bank üzerinde bulunan “Ink Ribbon”’u alın, merdivenlerden aşağıya inin. Diğer uçtaki merdivenlerden yukarıya çıkın, helikopterin sesini duyacaksınız. Aldırış etmeyin ve sağda en köşede yerde yatan zombiyi öldürün. Arkanızı döndüğünüzde yerdeki “Red Herb”’ü alın.

Resident Evil 2 Remake - Leon Senaryo B

Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo B

Sağda el arabasının devrilmiş olduğu yerde “Blue Herb” var, alın ve devam edin, yolun sonunda soldaki el arabasının içerisinde duran “Cutting Tool”’ü alın ve sinematiği izleyin. Claire ile görüştükten sonra helikopter patlıyor ve zombiler ayaklanıyor.

Şimdi ister hızlıca kaçın, isterseniz yeterince merminiz var ise hepsini öldürün. Şimdi geriye dönmemiz gerekiyor, merdivenlerin olduğu yere kadar gelin ve merdivenlerden aşağıya inin. Sonrasında soldaki kapı üzerinde “Cutting Tool”’ü kullanın ve kapıyı açın.

İçeriye girdiğinizde masanın üzerindeki “M19 High Caliber Handgun”’ı alın (Eğer ki A ya da daha üzeri bir not ile oyunu bitirdi iseniz çıkar). Sonrasında kabin dolabının üzerindeki “Courtyard Key”’i alın. LeonR.P.D Costume”’ü giyecek, sağdaki kutuların üzerinde duran “Handgun Bullets”’ı alın.

Resident Evil 2 Remake - Leon Senaryo B

Resident Evil 2 Remake : Oyundaki okuyacağınız yazılardan bir tanesi

Şimdi dışarıya çıkıp sağdan merdivenleri çıkın, yolun sonundaki tellerle çevrili kapının üzerinde “Courtyard Key”’i kullanın ve envanterinizden bu anahtarı “Discard” edin. Kapıdan girin, varillerin üzerinde duran mermileri alın. Sağda arkanızda yerde duran “Wooden Boards”’u alın, arkanızdaki demir kapıdan girin. Camdan giren zombiyi haklayın, sonrasında açık olan pencere üzerinde “Wooden Boards”’u kullanın. Şimdi geri gelip demir kapıdan çıkmadan soldaki kapıdan girin.

Yerde emekleyen zombiyi öldürün. Masanın üzerinde duran “Scrap Of Paper”’ı alın, sağdaki aradan devam edin. Yolun sonunda soldaki aradan girin, sağdaki rafların üzerinde bulunan “Shotgun Bullets”’ı alın, soldaki kapıdan girin.

Masanın üzerindeki “Blue Herb”’ü alın, duvardaki ışığı yakın ve diğer tarafa dönüp kabin dolaplarındakileri alın. Diğer odaya geçin ve “MAG Ammo” ile “Electrical Part”’ı alıp buradan geri çıkın. Şimdi emekleyen zombiyi öldürdüğümüz kapıdan girmeden soldaki duvarda saplanmış olan “Combat Knife”’ı alın, devam edip kapıdan çıkın.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.