Silent Hill 3 – Tam Çözüm
0

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Ara 17 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Silent Hill 3 - Tam Çözüm: Aldığımız kola kutusu.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm: Aldığımız kola kutusu.

Odadan çıkın, sola dönün ve yol sonundan da sola dönün, yine yolun sonuna geldiğinizde sağa dönün ve yolun sonundaki kapıdan girin. Düz devam edin ve sağdaki aradan girip soldaki kapıdan içeriye girin.

Sağa dönüp ilerleyin, sağdaki kapıdan dışarıya çıkın. Sola dönüp devam edin, yolun sonundan da sola dönüp karşınıza gelen kapıdan girin. Düz devam edin ve tablonun yanındaki, sağda bulunan kapıdan girin. Düz devam edip yolun sonundaki kapıdan girin.

Sağa dönüp asansöre binin ve 1 kat aşağıya inin. Sola dönüp yolun sonundan bir önceki kapıya gelin ve içeriye girin. Sağa dönüp yolun sonuna kadar gidin, en son kapıdan girin. Düz ilerleyin ve yolun sonundan sola dönün, yolun sonunda karşınıza gelecek kapıdan girin.

İsterseniz kaydedin, geriye dönüp kart boşlukları olan kapıya gelin, envanterinizdeki bir tarot kartını üzerinde kullanın. Şimdi ben zor seviyede oynadığım için bendeki bulmacada çözüm şöyle;

Sol en üste takacağınız kart; High Priestess, Üst ortaya takacağınız kart; Eye of Night, Tam ortaya takacağınız kart; Fool, sağ ortaya takacağınız kart; Moon, Sol aşağıya takacağınız kart; Hanged Man.

Sesi duyunca kilidin açıldığını anlıyoruz. Şimdi yolu takip edin ve çiftli kapıdan girin. Araya sinematik giriyor.

Silent Hill 3 - Tam Çözüm: Öldürmeniz gereken bir diğer yaratık.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm: Öldürmeniz gereken bir diğer yaratık.

Oyunun son canavarını öldürmeye hazırlanın. Ne bileyim kendinize bir kahve, çay ya da bir Espresso koyun. Demodan sonra envanterinize girip, “Pendant”’ı kullanın. Demo devam edecek, demodan sonra deliğe yaklaşın, bir diğer demo araya girecek.

Sonrasında tüm silahlarınızı hazırda tutun. Önce uzaktan pompalı, normal silah ve taramalı tüfeği kullanın. Eğilip karşınızda durduğunda hep ise Katana kılıcını kullanın. Öldüğünde araya sinematik girecek. Tebrikler ! Oyunu bitirdiniz…

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın