21.2 C
İstanbul
12 Nisan 2024
Image default
Tam Çözüm

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Oyundaki bakacağımız harita.
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Oyundaki bakacağımız harita.

Geriye dönüp kapıdan çıkın ve sağdaki çiftli kapıdan giriş yapın. Demodan sonra metrodayız. Şimdi düz ilerleyin ve sağa dönüp devam edin. Yolun sonundan sağa dönüp devam edin ve karşınıza gelen beyaz kapıdan girin. Düz devam edip sola dönün ve soldaki açık engelli kapısından geçin. Biraz ilerleyip sağa dönün ve “No Entry” yazısının yanındaki duvarda bulunan haritayı alın.

Geriye dönüp düz ilerleyin ve merdivenlerden aşağıya inin. İndikten sonra sola dönüp düz ilerleyin ve “Hazel Street” yazısının solundaki aradan devam edip sağdaki merdivenlerden de aşağıya inin. 3 adet köpeğimsi yaratığı öldürün. Geldiğiniz merdivenlerden sağa dönüp düz ilerleyin ve yine sağa döndüğünüzde bir diğer merdiven platformunu göreceksiniz, inin.

Sonrasında ölü bir adam ve üzerinde gazete kâğıtlarının olduğu kata gelmiş olacaksınız. Kutuların üzerindeki enerji içeceğini alın. Geriye dönüp yukarıya çıkın. Sola dönüp düz devam edin ve yol sonundan sola dönüp ilerlediğinizde bir diğer merdiven platformunu görüyoruz. Aşağıya inin. Hırdavat kutusundaki “Nuts Cracker”’ı alın. Geriye dönüp merdivenlerden yukarıya çıkın. Yine 3 adet köpeğimsi yaratık geliyor, öldürün ve ilk öldürdüğünüz 3 adet köpeğimsi yaratığın olduğu yerde, soldaki merdivenleri kullanarak yukarıya çıkın.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Oyundaki gıcık yaratıklardan biri.
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Oyundaki gıcık yaratıklardan biri.

Sola dönüp ilerleyin ve sağa dönüp düz devam edin. Yolun sonunda solda ve sağda 2 adet kapı olacak. Soldaki kapının üzerinde “Nuts Cracker”’ı kullanın. Kapıyı açıp girin. Düz ilerleyip merdivenlerden aşağıya inin. Devam edip sağdaki tren vagonundan girin, karşınızdaki koltukların üzerinde duran 2 adet pompalı mermisini alın, sola dönüp devam edin ve kutunun üzerindeki pompalı tüfeğini de alın.

Şimdi soldaki kapıdan dışarıya çıkın, şişko yaratıkları pompalı tüfek ile öldürün. Tavsiyem yere düştüklerinde sakın tekme atmaya çalışmayın, kalkmadan savurdukları yumrukla hasar veriyorlar. Şimdi ilerleyin, soldan devam edip platformun sonuna geldiğinizde sağa dönün ve merdivenlerden aşağıya inin. Düz devam edip sağa dönün, “Bergen Street” tabelasını gördüğünüzde sağa dönüp merdivenlerden aşağıya inin.

Düz ilerleyin ve yolun sonuna geldiğinizde bir kapı göreceksiniz rayların solunda kalan. Şimdi hızlı hareket etmeniz gerekiyor ki kapıyı açıp hemen platforma geri dönebilesiniz. Platformdan raylara atlayın, kapıyı açıp hızlıca platforma geri tırmanın. Tren gelmiş olacak, düz devam edin ve yolun sonundaki kapının kilidini açıp girin. Gelen köpeğimsi yaratıkları öldürün, düz devam edin ve merdivenlerden yukarıya çıkıp, diğer merdivenlerden aşağıya inin.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Bir başka görünümle Heather.
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Bir başka görünümle Heather.

Düz ilerleyip bekleme koltuğunun üzerindeki enerji içeceğini alın. Aldıktan sonra trenin paralelinde devam edin ve açık olan kapıdan girin. Şimdi demo girecek araya ve tren çalışmaya başlayacak. Düz ilerlediğinizde yerdeki sembolü göreceksiniz, hiç kayıt yapmadıysanız kaydedin derim. Bu arada sakın bir vagondan diğerine geçtikten sonra geriye dönmeye çalışmayın!

Dönmeye çalıştığınızda direk ölürsünüz. Böyle bir şey yaptığınızda araya demo giriyor ve trenden düşüp ölüyorsunuz. Şimdi devam edip kapıdan girin ve yaratıkları öldürün. Devam edip yolun sonundaki diğer kapıdan girin. Şimdi önceki öldürdüğümüz yaratıklardan bir büyük ve bir küçük olanı gelecek, öldürün devam edip diğer kapıdan girin.

Düz devam edin ve soldaki yolcu koltuğunun üzerinde duran pompalı mermisini alın. Devam edip diğer kapıdan girin. Devam edip diğer kapıdan geçin. Karşımıza şişko yaratık geliyor, halledin ve diğer kapıdan geçin. Düz devam edip diğer kapıdan da geçin ve araya demo girecek. Açılan tren kapısından dışarıya çıkın, tam karşınızdaki duvarda duran sembolde kayıt yapabilirsiniz. Sola dönüp devam edin ve yolun sonunda sağdaki kapıdan giriyoruz. Sağa dönüp merdivenlerden aşağıya inin ve yine sağa dönüp düz devam edin, yolun sonundaki kapıdan girin.

İlgili Yazılar

Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm

GamerAdmin

Silent Hill 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Mafia-2 Joe’s Adventures Detay Rehberi

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku