Silent Hill 3 – Tam Çözüm
0

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Ara 17 GamerAdmin  
Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Askı ile indireceğimiz merdiven.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Askı ile indireceğimiz merdiven.

Düz ilerleyip şişko yaratığı pompalı tüfek ile öldürün, devam edip masanın üzerindeki pompalı tüfek mermisini alın. Sağa dönüp devam edin ve sağdaki ufak buzdolabındaki “Pork Liver”’ı alın. Odadan çıkın, sağa dönüp devam edin ve asansöre binip 5. kata çıkın. Sola dönün, düz ilerleyin ve ilk sağdaki aradan girip karşınıza gelen kapıdan girin.

Yaratıkları öldürün ve sola dönüp düz devam edin. Yol sonunda sağa dönüp ilerleyin ve karşınıza gelen kapıdan girin. Masanın üstünde duran silah mermilerini alın ve kül tablasının yanında duran kibriti alın. Geri dönüp odadan çıkın. Düz ilerleyin, yol sonundan sola dönün ve üzerinde mavi ışık yanan kapıdan girin. Tam karşınıza gelen çiftli büyük kapıdan da girin.

Önceki bölümde yeri boş olan tablonun önüne gelip, “Pork Liver”, “Oxydol” ve kibriti kullanarak tabloyu yakın. Açılan yerden geçin ve merdivenlerden aşağıya inip soldaki masanın üzerindeki sayfaları, yani kitabın kalan kısmını okuyun. Geriye dönüp arkanızdaki kapıdan girin. Yaratıkları öldürün, düz devam edip sağa dönün ve mavi lambası yanan kapının kilidini açın, girmeyin. Sola dönüp devam edin ve yolun sonunda solda duran kapıdan girin. Düz devam edip sağdaki tellerin açık olduğu bölümden geçin.

Bulmamız gereken ceviz.

Bulmamız gereken ceviz.

Gelen yaratığı öldürün, ilk yardım kitini ve silah mermisini alın, geriye dönüp odadan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip yolun sonunda, karşınıza gelen kapıdan girin. Yaratıkları ve köpeğimsi yaratıkları öldürün, Düz ilerleyin ve yol sonundan sağa dönün, düz devam edip sağdaki mavi ışıklı kapının kilidini açın, sola dönüp kapıdan girmeden devam edin.

Yol sonundan sağa dönüp, yolun sonundaki kapıdan girin. Sağdaki masanın üzerinden bir adet gümüş para alın, düz devam edip sağdaki kola makinesinin üzerinde kullanın ve demodan sonra “Life Insurance Key”’i alın. Şimdi geriye dönüp odadan çıkın. Düz ilerleyin ve yaratığı öldürün, yolu takip edin ve yolun sonundaki kapıdan girin.

Düz devam edip yolu takip edin ve yolun sonundaki kapıdan girin, soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Soldaki geçitten geçin ve düz ilerleyin, isterseniz duvardaki sembol üzerinde oyunu kaydedebilirsiniz. Düz ilerleyip çiftli kapıdan çıkın, karşınıza gelen mavi ışıklı kapıdan girin.

Düz devam edip yolun sonundan sağa dönün, Biraz daha ilerledikten sonra ilk sağdaki aradan girin. Sağdaki bir diğer mavi ışıklı kapıdan girin. Düz ilerleyip sola dönün ve ilk sağdaki aradan asansöre binin. Birinci kata inin. Düz ilerleyip sola dönün ve yol sonundan sağa dönüp karşınıza gelen kapıyı anahtarla açın ve girin.

Arayıp bulmanız gereken "Cooked Key"

Arayıp bulmanız gereken “Cooked Key”

Sola dönüp düz devam edin, yaratıkları öldürün ve yol sonundan da sola dönün, soldaki ilk kapıdan girin. Şimdi kanlı tahtaların üzerindeki yazıları okuyun. Demodan sonra, odadan çıkın. Sağa dönüp düz devam edin ve yol sonundan da sağa dönüp düz devam edin, sağdaki ilk kapıdan girin. Düz devam edip sola dönün ve önceki büyük yaratığın olduğu yere doğru ilerleyin.

Kapıdan girin. Sola dönüp düz ilerleyin, biraz daha ilerlediğinizde bir ara göreceksiniz solda. Oradan girin ve düz devam edip yolun sonundan sağa dönün. “Daisy Villa Aperments” yazısının sağındaki kapıdan içeriye girin. Düz devam edip sağdaki aradan geçin ve düz ilerleyin. 4 yol ağzına geldiğinizde, sağa dönerseniz duvardaki sembolü görebilir, oyunu kaydedebilirsiniz.

Neyse kaydetmeyecekseniz düz devam edin, soldaki ilk kapıdan (102 Numaralı) girin. Araya demo girecek. Babamızın öldürüldüğünü görüyoruz. Demodan sonra ikinci bölüm yaratığımızla kapışmak için elinize pompalı tüfeği alın. Yüzünüzü sürekli yaratığa dönüp vaziyette tutun, size hamle yapmaya çalıştığında ateş edin. Birkaç isabetli atışla yaratığı öldürmeniz olası. Öldürdükten sonra araya demo girecek, demoda detektif ile karşılaşıyoruz.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.