20.1 C
İstanbul
26 Mayıs 2024
Image default
Tam Çözüm

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Oyunda kayıt noktası olarak görseniz de tüm seride de görebileceğiniz o meşhur işaret.
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Oyunda kayıt noktası olarak görseniz de tüm seride de görebileceğiniz o meşhur işaret.

Anahtar ile kilidi açın, yaratıkları öldürmeden içeriye girin. Şimdi düz devam edin ve tezgâhın önündeki silah mermilerini alın. Kapıya yanaşın ve şifresini “8352” girin (Eğer kolay zorluk seviyesinde oynuyorsanız şifreyi, “6214” olarak girin). Kapıdan girin. Şimdi araya demo giriyor. Demodan sonra düz devam edin, sola dönüp yürümeye devam ediyoruz.

Soldaki aradan asansöre binin, düşen radyoyu alın ve kapı açıldıktan sonra devam edin. Araya demo girecek. Demodan sonra asansörün önündeyiz. Şimdi bu bölgedeki tüm köpekleri öldürün. Sonrasında, asansörün sağındaki aradan devam edin, sağa dönüp düz ilerleyin ve karşınıza gelen kapıdan girin. Sağdaki dolap rafında duran sağlık içeceklerini alın.

Yatağın karşısındaki masanın üzerinde duran “Ampoule”’ü alın. Oyunu kaydetmek istiyorsanız yatağın üzerindeki dairesel sembole gelip kaydedin. Odadan çıkın ve sola dönüp yolun sonundaki çiftli kapıdan girin. Gelen yaratıkları ateş edip yere düşürün ve öldürün. Soldaki aradan giriyoruz ve düz ilerleyip sağa dönüyoruz.

Devam edip soldaki kapılandan, üzerinde bayan ayakkabısı simgesi bulunan kadınlar tuvaletine gelmeden önceki kapıdan giriyoruz. Sağdaki butonu kullanarak önce ışığı söndürüyoruz, sonrasında düz ilerleyip feneri alıyoruz ve soldaki raflarda duran silah mermilerini ve ilk yardım kitini alıyoruz.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Oyunda odak noktası aslında Heather.
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Oyunda odak noktası aslında Heather.

Odadan dışarıya çıkıp sola doğru ilerliyoruz ve kadınlar tuvaletine giriyoruz. Soldaki lavabo kısmındaki duvarın üzerinde bulunan çamaşır suyunu alıyoruz. Odadan dışarıya çıkıyoruz ve sola dönüp düz ilerliyoruz. Yolun sonundaki kepengi yarım olan aradan geçiyoruz. Yaratıkları öldürüyoruz ve sağdan devam ediyoruz. Yine karşımıza yarım kepenkli bir dükkân geliyor.

Önüne gelip gerekli aksiyon tuşunu kullanarak içeriye giriyoruz. Sola dönüp ilerlediğinizde, elbise mankeninin arkasında duran elbiselikteki askıyı alıyoruz. Devam edip sondaki elbiselik üzerinde duran kurşungeçirmez yeleği alıyoruz. Dükkândan çıkıyoruz, yaratığı öldürüyoruz ve sağa dönüp ilerliyoruz. Soldaki aradan giriyoruz ve düz ilerliyoruz.

Yolun sonundan sola dönüyoruz ve devam ediyoruz. Yolun sonuna geldiğimizde sağa dönüp devam edin, sağdaki kapıdan girin. Geldiğimiz yerde masalar olacak. Düz ilerleyin ve kapının karşısında kalan masanın yanına gelin. Kamera açısı değişecek ve yukarıda asılı olan merdiven mekanizmasını göreceğiz. Şimdi burada iken envantere girip aldığımız askıyı kullanıyoruz ve demoda da göreceğiniz üzere merdiveni bu askı yardımıyla aşağıya çekiyoruz. Merdiveni kullanarak yukarıya çıkıyoruz.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Oyunda amaçlarınızın ötesine geçmek ölümünüzle sonuçlanacaktır.
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Oyunda amaçlarınızın ötesine geçmek ölümünüzle sonuçlanacaktır.

Düz ilerleyin ve sağa dönüp devam edin. Açık olan televizyona gelmeden soldaki kapıdan girin. Yaratıkları öldürün, düz devam edip kapının kilidini açın. Masada duran mermi ve enerji içeceğini alın. Kapıdan girin. Şimdi sağdan devam edip, gelen yaratığı öldürün. Yolun sonundan sola dönüp, sağda üzerinde “Jewelry Catedral” yazısı olan kapıdan girin.

Sağdaki masanın üzerinde mavi bir kutuda duran cevizi alın. Düz devam edip çiftli büyük kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp ilerleyin, kayıt noktası var. İsterseniz kaydedin. Sonrasında devam edip şu televizyona bir göz atın. Sonrasında arkanıza dönüp sağdaki yürüyen merdivenlerden yukarıya çıkın. Gelen yaratığı öldürün, sağdaki ilk kapıdan girin.

Düz ilerleyip servis edilmiş köpekten anahtarı alın. Tezgâhın arkasına geçin ve tabakların olduğu rahta duran ilk yardım kitini alın. Geriye dönüp buradan dışarıya çıkın. Sağa dönüp ilerleyin ve soldaki aradan devam edin, köpeğimsi yaratığı öldürün, geriye dönüp yürüyen merdivenlerin olduğu yere gelip ve bu sefer aşağıya inin. Sola dönüp kapıdan girin. Devam edip yolun sonundaki kapıdan da girin. Şimdi sağa dönüp ilerleyin ve soldaki aradan girip yolun sonunda üzerinde “Cafe Tırnaill” yazan kapının kilidini anahtarla açın ve girin.

İlgili Yazılar

The Walking Dead Survival Instinct – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo B

GamerAdmin

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku