Silent Hill 3 – Tam Çözüm
0

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Ara 17 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Silent Hill 3 - Tam Çözüm: Zincir ile kilitli olan kapıyı buradaki "Nuts Cracker" ile kırıp açmalısınız.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm: Zincir ile kilitli olan kapıyı buradaki “Nuts Cracker” ile kırıp açmalısınız.

Odadan çıkıp “C4” kodlu odaya girin ve kitabı okuyun. Kan torbasını masada kullanın, demodan sonra açılan merdivenlerden inmeden önce oyunu kaydedin. Aşağıya inmeden önce bilmelisiniz ki telefon sapığı Leonard ile kapışacağız.

Aşağıya inin ve sinematiği izleyin. Sinematikten sonra taktiğimiz; Leonard yaklaştığında pompalı tüfeğimiz ile bir el atış yapıyoruz ve yere düşüyor, kalktığında da aynı şekilde saldırıyoruz.

Sakın Katana ya da başka bir sallama silahla kapışmayı denemeyin. Ölürsünüz. Eleman öldükten sonra uyanıyoruz.

Yerden kolyeyi alıyoruz ve hastaneden çıkıyoruz. Sonrasında araya sinematik giriyor, düz ilerleyin ve sola dönüp düz koşun. Ana caddeye geldiğinizde ise sağa dönüp düz devam edin. Haritaya bakın ve “Jacks Inn” yazan gere girin (Burası büzüm önceden çıktığımız motel odası).

Girdiğinizde ise araya demo girecek. Demodan sonra haritaya baktığınızda “Nathan Avenue” üzerindeki oku görüyoruz. Şimdi düz ilerleyip caddeye çıkana kadar devam edin. Caddeye geldiğinizde de sola dönüp düz koşmaya başlayın ( Yaratıkları koşarak atlatabilirsiniz, öldürmenize gerek yok ).

Lakeside Amusement Park”’a geldiğinizde sinematik giriyor araya. Düz ilerleyin ve yolun sonunda soldaki kapıdan girin.

Silent Hill 3 - Tam Çözüm: Tren vagonunun içerisindeki "Shotgun".

Silent Hill 3 – Tam Çözüm: Tren vagonunun içerisindeki “Shotgun“.

Sağa dönüp ilerleyin, yaratıkları öldürün ve üzerinde “Sweet Factory” tabelası olan kapıdan girin. Düz ilerleyin, bir ses duyacaksınız, düşen kutuların birinin üzerinde sembol olacak, en iyisi bir kayıt daha yapın.

Sonrasında yerdeki kutulara dikkatlice baktığınızda birinin açık olduğunu fark edeceksiniz, açık olan kutudan “Roller Coaster Key”’i alın. Şimdi buradan geriye dönün ve kapıdan çıkın. Sağa dönüp düz ilerleyin ve çiftli yeşil renkteki kapının yanındaki tekli kapıdan girin.

Yaratıkları öldürün, düz ilerleyin ve çiftli metal kapıdan girin. Gelen diğer yaratıkları öldürün ve sola dönüp devam edin, yolun sonunda sağa döndüğünüzde merdivenleri göreceksiniz.

Merdivenlerden yukarıya çıkın, sağa dönüp kapının kilidini anahtarla açın ve platformun üzerindeki enerji içeceğini alın. Sonra geriye dönüp makinenin güç düğmesini kapatın. Buradan çıkıp sağdaki demir kapıdan geçin. Raylardayız, hızlı koşmadan yavaşça ilerleyin.

Bir süre sonra araya sinematik girecek ve aşağıya atlıyor olacağız. Sinematikten sonra arkanıza dönüp ilerleyin ve solda üzerinde “Borley Haunted Mansion” tabelası olan kapıdan girin. Düz ilerleyin ve demir parmaklıkları gördüğünüzde sola dönün, oyunu kaydedin. Sola dönüp devam edin ve kapıdan eve girin.

Silent Hill 3 - Tam Çözüm: Trenin en uç vagonundaki açık kapıdan girdiğinizde tren hareket etmeye başlayacak.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm: Trenin en uç vagonundaki açık kapıdan girdiğinizde tren hareket etmeye başlayacak.

Biri konuşmaya başlayacak, devam edin ve kapıdan girin. Diğer odaya geldiğinizde elemanın konuşması bittiğinde ancak diğer odaya geçebileceksiniz. Diğer odada ise ortadaki masada arkası dönüp bir ceset, diğer kapının olduğu yere geldiğinizde ise yukarıdan bir ceset daha sarkacak.

Elemanın konuşması bittiğinde kitaplıkların orada aşağısında “Exit” yazan kapıdan giriyorsunuz. Şimdi burada envanterinizdeki silahı seçin, nişan alarak ilerleyin ve kamera demir kazıklara yakınlaştığında ileri geri gidin, bir anda aşağı düşecekmiş gibi oluyor ve tekrar yukarıya çıkıyor.

Eğer ki buradan koşarak geçer ya da pompalı tüfek ile ilerlemeye çalışırsanız demir kazıklar aşağıya düşecek ve öleceksiniz. Bilginiz olsun. Bir diğer “Exit” yazan kapıdan çıkın. Geldiğiniz oda da dikkatlice hareket etmek gerekiyor, çünkü koşarak ilerlediğinizde arkanızdan bir kırmızı ışık sizi takip edecek.

Eğer değerse hasar veriyor. Şimdi koşarak ilerleyin ve evin sizi yönlendirdiği şekilde devam edin. Diğer odaya geldiğinizde de aynı şekilde koşarak devam edin. Şimdi geldiğimiz yerde sola dönüp düz ilerleyin ve sağa dönüp devam edin.

Yolun sonunda sola döndüğünüzde bir aralık göreceksiniz, oradan geçin (Yaratıklar ağır olduğu için öldürmeden koşarak atlatabilirsiniz).

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın