Silent Hill 3 – Tam Çözüm
0

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Ara 17 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Silent Hill 3 Tam Çözüm : Bu gizemli kadın da kim ?

Silent Hill 3 – Tam Çözüm : Bu gizemli kadın da kim ?

Yaratıkları öldürmeden de gidebilirsiniz fakat koşma halinde bir saldırı olursa aşağı düşme riskiniz var, öldürüp solda dönün ve soldaki aradan girin, sağdaki duvarda açık bir pencere göreceksiniz.

Girin, şimdi bir büroya geldik. Soldaki kapıdan çıkın. Düz devam edin ve sağa dönüp yolu takip edin. Yolun sonundaki kapıdan girin. Solda ve onun yanında iki ara olacak. Sağdaki aradan silah mermilerini alın.

Geriye dönüp kapıya yanaşın ve bir ses duyacaksınız. Mankenin olduğu araya geldiğinizde, mankenin kafasının koptuğunu ve kafasının yerde kanlar içinde kaldığını göreceksiniz. Geriye dönüp bu odadan çıkın ve düz devam edip üzerinde pembe yazılar olan kapıdan dışarıya çıkın.

Düz ilerleyip sola dönün, köpeğimsi yaratıkları öldürün ve düz ilerleyip üzerinde “Exit” yazan kapıdan girin. 5. Kata gelin ve kapıdan girin. Sola dönüp düz ilerleyin ve ilk soldan girin, soldaki ilk kapıdan içeriye girin.

Düz ilerleyip sağdaki beyaz kapıdan girin. Sağa dönüp kutunun üzerindeki tornavidayı alın. Geriye dönüp sola girin, devam edip sağa dönün ve yolun sonunda sağdaki kapıdan girin. Raftaki “Katana” kılıcını alın.

Buradan dışarıya çıkın ve bu odaya geldiğiniz kapıdan da dışarıya çıkın. Buradan da dışarıya çıkın. Üzerinde mavi renkte olan “KMN Auto Parts” yazılı kapıdan girin.

Silent Hill 3 Tam Çözüm : Şifresi 8352 olan kapı.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm : Şifresi 8352 olan kapı.

İlerleyip sağa dönün ve devam edin. Yolun sonuna gelmeden de sağa dönüp, mavi paspası olan kapıdan girin. Soldan devam edip raftaki “Jack”, yani krikoyu alın. Masanın üzerindeki enerji içeceğini alın.

Odadan dışarıya çıkın. Karşıdaki kapının kilidini açın ve girin. Koridora geri geldik. Düz ilerleyip sola dönün ve sağdaki üzerinde “Exit” yazan kapıdan merdivenlerin olduğu yere gelin. 3. Kata kadar inin ve 3. Kattaki beyaz kapıdan girin.

Sola dönüp düz devam edin ve sola dönüp tekrar ilerleyin, üzerinde pembe ile “Monica’s Dance Studio” yazan kapıdan girin. Hemen karşınıza gelen diğer kapıdan da girin. Düz ilerleyin ve duvardaki sembolün sağındaki masada, sağ tarafta bir çekmece olacak, onun üzerinde envanterinizdeki tornavidayı kullanın ve açılan çekmeceden ipi alın.

Geriye dönüp odadan çıkın. Karşıdaki kapıdan da dışarıya çıkın. Düz ilerleyin ve sağa dönün, sonrasında ilk sola dönüp asansör üzerinde ilk başta envanterinizdeki krikoyu, sinematikten sonra da ipi kullanın.

Düz ilerleyip soldaki arada bulunan içecek makinesinde oyunu kaydedebilirsiniz. Geriye dönüp düz ilerleyin ve sağa dönüp yolun sonundaki üzerinde “ECHO” yazan kapıdan girin. Düz ilerleyin ve köpek biblosunun önünde yerdeki “Beef Jerky”’i alın.

Silent Hill 3 - Tam Çözüm : Tong ile birlikte aldığımız anahtar.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm : Tong ile birlikte aldığımız anahtar.

Sağdaki kapıdan girin. Yaratıkları öldürün ve düz ilerleyip beyaz kapıdan girin. Düz ilerleyip küvetin yanına gelin ve aksiyon tuşuna basın. Araya sinematik girecek. Sinematik sonra ayağa kalkıyoruz ve düz ilerleyip karşıdaki kapıdan giriyoruz.

Tekerlekli sandalyede, bebeğin yanındaki silah mermilerini alıyoruz. Arkamızı dönüp ilerliyoruz ve kapıdan giriyoruz. Şimdi gelen yaratığı öldürün, sola dönüp karşınıza gelen kapıdan girin.

Sola dönüp ilerleyin ve masanın üzerindeki resmi inceleyin. Sağdaki kapıdan girin. Araya sinematik girecek.

Sinematikten sonra soldaki dolaptan enerji içeceğini ve “Oxydol”’ü alın. Arkanızdaki kapının kilidini açın ve kapıdan girin. Karşınızdaki duvarda bulunan sembolde isterseniz oyunu kaydedin.

Düz ilerleyip soldaki aradan girin ve kapıdan dışarıya çıkın. Düz ilerleyip, sola dönün ve koridordaki köpeğimsi yaratıkları öldürün. Düz devam edip ilk sola girin, sonrasında ilk sağdaki araya girdiğinizde asansöre geliyor olacaksınız.

Asansöre binin ve 1. Katı tuşlardan seçerek inin (önceki bulunduğumuz kat 2 idi). Düz ilerleyip sağa dönün ve büyük yaratığın önünde duran kitabı okuyun. Arkanızı dönüp düz devam edin, yol sonunda sola dönün ve 3 adet kapının olduğunu göreceksiniz. Soldaki kapıdan girin.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın