Silent Hill 3 – Tam Çözüm
0

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Ara 17 GamerAdmin  
Paylaş

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Silent Hill 3 Tam Çözüm : Oyunda tuvalette bulunan kayıt noktası.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm : Oyunda tuvalette bulunan kayıt noktası.

Solunuzdaki rafta duran sağlık içeceklerini alın. Devam edip duvarın dibindeki buhar sızdıran borunun önünde duran demir boruyu da alın. Devam edin ve çiftli kapıdan dışarıya çıkın.

Yaratıkları öldürün, tavsiyem ilk önce şu havada depreşenleri öldürün. Sonrasında sağa dönüp ilerleyin ve sağ tarafta karşınıza gelecek çiftli kapıdan girin. Düz devam edip sağdaki aradan geçin.

Lavabonun üzerinde duran deterjanı alın. Düz devam edip kapıdan girin. Sağa dönüp devam edin ve bir vantilatör mekanizmasının olduğu yere geldiğinizi göreceksiniz. Şimdi soldaki tuşu kullanarak önce vantilatör mekanizmasını durduralım.

Sonrasında soldaki kapıdan girelim. Kapının solunda duran çöp tenekesini göreceksiniz, üzerine gelin ve envanterinizdeki çamaşır suyu ile deterjanı önce birleştirip, sonrasında kullanın.

Sinematikten sonra tekrar vantilatör mekanizmasının olduğu yerdeyiz. Şimdi soldaki tuşu tekrar kullanarak bu mekanizmayı aktif hale getirelim. Şimdi tekrar soldaki kapıdan giriyoruz. Düz ilerleyin ve 2. Dönemeçten geçtiğinizde yeşil kapının yanındaki ilk kapıdan içeriye girin.

Raftaki silah mermilerini alın ve kutuların üzerinde duran “Beef Jerky”’i alın. Odadan dışarıya çıkın. Sağa dönüp düz devam edin, yolun sonundan sağa dönüp soldaki ilk kapıdan girin.

Silent Hill 3 Tam Çözüm : Heather'ın peşindeki dedektif.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm : Heather‘ın peşindeki dedektif.

Yaratığı öldürün ve karşınıza gelecek çiftli kapıdan girin. Yaratıkları öldürün. Sağdan devam edin, yatağın çaprazındaki kapıdan girin. Sedyenin üzerindeki mekanizmada cevizi kullanın ve “Moonstone”’u alın.

Arkanızdaki duvarda sembol olacak, önceki yerlerde kaydetmediyseniz bence kaydedin. Sonrasında geriye dönüp kapıdan çıkın. Sağa dönüp ilerleyin ve yolun sonundaki kapıdan girin.

Yaratıkları öldürün, sola dönüp düz devam edin ve soldaki siyah büyük çiftli kapıdan girin. Yaratıkları öldürün ve tezgâhın arkasındaki kapıdan girin. Düz ilerleyip sola dönün ve sağa dönüp üzerinde “Jewelry Catedral” yazan kapıdan girin.

Düz ilerleyip karşıdaki çiftli kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp düz ilerleyin ve sağdaki merdivenleri kullanarak yukarıya çıkın. Hazırlıklı olun, çünkü baş belası birazdan karşımıza gelecek.

Şimdi düz ilerleyin ve üzerinde ay resmi olan kapıya yaklaşın. Envanterinizdeki “Moonstone”’u kullanın ve kapıdan girin. Sağdan ya da soldan sizin kararınız ama gideceğiniz ortak nokta belli, merdivenin olduğu zemine gelip merdivenleri kullanarak aşağıya inin.

Sinematikten sonra, bu yaratığı kolay öldürmek için yapmanız gereken şey, delikten fırladıktan 2-3 saniye sonra kabuğundan kafasını çıkartıyor, işte o sırada isabetli atışlar yaparak öldürmeniz olası.

Silent Hill 3 Tam Çözüm : Oyundaki bulmacaları da küçümsemeyin derim.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm : Oyundaki bulmacaları da küçümsemeyin derim.

Diğer bir olay ise, ölmemeniz açısından söylüyorum, sağda ve solda 3 adet delik olduğunu görmüşsünüzdür. İşte onlara karşılıklı değil de paralel olarak hareket eder, kamera açısı tuşuna bastığınızda nereden geldiğini görebilirsiniz yaratığın.

Böylelikle ona göre hazırlıklı olur, isabetli atışlar yapabilirsiniz. Yaratığa ateş ederken sakın kafasına yakın, size vurma ihtimali güçlü olan alanlara yakın olarak hareket etmeyin. Ölmeniz hızlanır. Zaten tek vuruşta sizi bir süre bayıltıyor.

Heather’ın kalkma süresi uzun, bunu düşünerek hareket edin. Tabi kabuğuna çekilip başka bir deliğe yöneldiğinde de boşuna ateş etmeyin, çünkü kabuğuna mermi işlemiyor, yakınında iseniz size saldırması olasıdır.

Elemanı öldürdükten sonra gözümüzü alış veriş merkezinde açıyoruz. Şimdi düz devam edip sağdaki aradan girin ve kepengi yarıya kadar çekilmiş olan alandan giriş yapın. Düz ilerleyin ve yolun sonundaki çiftli kapıdan girmeden önce, sağdaki kepengi yarıya kadar getirilmiş olan fast-food dükkânına girin.

Kasanın sağında duran silah mermilerini ve ilk yardım kitini alın. Üzerinde “Staff Only” yazan kapının önündeki taburede duran “Beef Jerky”’i alın. Buradan geriye dönün, kapının solundaki alanda sembolü göreceksiniz, kayıt edebilirsiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Görüşünüzü yazın

İsminizi yazın
E-posta adresinizi yazın
Website Bağlantısı
Görüşünüzü yazın