Silent Hill 3 Tam Çözüm
0

Silent Hill 3 Tam Çözüm

Ara 17 GamerAdmin  
Alış veriş merkezinden çıkıp geldiğimiz yer.

Alış veriş merkezinden çıkıp geldiğimiz yer.

Şimdi gelen yaratıkları uzaktan silah atışları ile öldürün. Yere düştüklerinde tekme atmazsanız, tekrar aya kalkıp size saldırabiliyorlar. Soldaki koridordan devam edin ve sağdaki mavi kapıdan girin. Gelen yaratıkları öldürün, düz devam edip sağdaki mavi kapıdan girin. Gelen diğer yaratıkları da öldürün, soldaki aradan girin ve mavi kapıdan girin. Soldaki tezgâhta duran “Maul”’ü alın. Hemen solundaki duvarda duran haritayı da alın. Şimdi diğer kapıdan girin, gelen yaratıkları öldürün ve düz ilerleyin, yolun sonunda sağa dönüp devam edin ve varilin üzerindeki pompalı tüfek mermisini alın. Geriye dönüp düz devam edin ve sola dönüp ilerleyin, soldaki mavi kapıdan girin. Düz devam edin ve kutunun üzerindeki şarap ile “Beef Jerky”’i alın. Geriye dönüp buradan çıkın. Gelen yaratıkları öldürün, sola dönüp devam edin ve sağdaki aradan girin. Düz devam edip yolun sonundaki kapıdan girin. Gelen yaratıkları öldürün ve düz devam edip soldaki mavi kapıdan girin. Düz devam edip yolun sonundaki kapıdan girin. Sağa dönüp devam edin, yol sonundan sağa dönüp devam edin, karşınıza gelen kapıdan girin. Gelen yaratıkları öldürün, sağdaki 2. Aradan girin, devam edip yolun sonundaki kapıdan içeriye girin.

Asansörde iken Heather'ın korkuyla yüzleştiği o an.

Asansörde iken Heather’ın korkuyla yüzleştiği o an.

Sağdaki bölümde, eski tip sobanın üzerinde envanterinizdeki şarap şişesini kullanın ve “oil-filled bottle” olarak geri alın. Enerji içeceklerini ve silah mermisini alıp, odadan çıkın ve yaratıkları öldürün. Sola dönüp devam edin ve soldaki aradan girip, yolun sonundaki kapıdan içeriye girin. Düz devam edip soldaki kapağı açık olan mekanizma üzerinde envanterinizdeki “oil-filled bottle”’ı kullanın. Sağ taraftaki tuşları kullanarak mekanizmayı çalıştırın. Arkanızdaki bölümde duran merdivenleri kullanarak aşağıya inin. Düz devam edip, soldaki merdivenlerden yukarıya çıkın, sağa dönüp diğer merdiven basamaklarından yukarıya çıkıp mavi kapıdan girin. Düz ilerleyip köprüden geçin, yolun sonundaki merdivenlerden aşağıya inip mavi kapıdan girin. Sağa dönüp düz ilerleyin, gelen yaratığı öldürün ve yolun sonunda, sağdaki mavi kapıdan girin, merdivenlerden yukarıya çıkıp, bir diğer köprüden geçin. Mavi kapıdan girin. Odadaki saç kurutma makinesini ve “Ampoule”’ü alın. Geri odadan dışarıya çıkın. Düz devam edip köprüden geçin, merdivenlerden aşağıya inin ve kapıdan girin. Sağdaki demir platformdan ilerleyin ve soldaki beyaz büyük kapıdan girin. Yaratıkları öldürün. Sola dönüp mavi kapıdan girin. Odadaki enerji içeceğini alın, yerdeki sembolde kayıt yapabilirsiniz.

Radyoyu aldığımız yer.

Radyoyu aldığımız yer.

Şimdi arkanızdaki kapıya yönelin ve yerdeki tabelayı okuyup içeriye girin, soldaki duvarda duran prizin üzerinde envanterinizdeki saç kurutma makinesini kullanın ve demoyu izleyin. Platformdan geçip, karşıda üzerinde “Exit” yazan kapıdan girin. Sağa dönüp düz ilerleyin, yolun sonundaki mavi kapıdan girin. Şimdi gönül rahatlığı ile suya atlayıp diğer tarafa geçebiliriz. Karşınızdaki yürüyüş bloğuna geçin, devam edip sağa dönün ve yaratıkları öldürmeden sağdaki aradan geçip yolun sonundaki kapıdan girin. Devam edip merdivenlerden aşağıya inin, yolun sonunda da merdivenlerden çıkıp, mavi kapıdan girin. Şimdi platforma çıkıp diğer tarafa geçin, merdivenleri kullanarak yukarıya çıkın. Kanalizasyondan çıktık, düz devam edin ve sağa dönüp devam ediyoruz, varilin üzerindeki sembol işareti ile kayıt yapabilirsiniz. Arkanızdaki çiftli kapıdan girin. Düz devam edip sola dönün ve beyaz kapıdan girin. Soldaki merdivenlerden yukarıya, en üst kata çıkın ve beyaz kapıdan girin. Düz ilerleyip sağdaki yeşil kapıdan girin. Kutunun üzerindeki mermiyi ve diğer taraftaki enerji içeceğini alın. Sonrasında yerdeki yatağı göreceksiniz, onu aşağıya atın ve sizde aşağıya atlayın. Demodan sonra düz ilerleyin ve aralıktan dışarıya çıkın.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Yorum yaz

Yorum yazabilmek için Giriş yapmak zorundasınız.