Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm
0

Mafia-2 Joe’s Adventures Tam Çözüm

May 30 GamerAdmin  

Bagajdaki Kokarca ( Skunk In The Trunk )

Mafia-2 Joe's Adventures Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures : Araba parçalama yeri

Şimdiki görev de bu olacağı için yola koyulun. Geldiğinizde bir taksi göreceksiniz. O taksi çalıntı ve polisler sizi içinde gördüğünde yakalamak için ellerinden geleni yapacaklardır. Şimdi Bruski’nin yerine gidip arabanın parçalanmasını sağlamanız gerekiyor. Hiç vakit kaybetmeyin derim, zamanınız az çünkü.

Parçaladıktan sonra aracı da hızlıca güvenli alan ve görevi bitirmek için ev işareti olan yere gelip gerekli aksiyon tuşuna basmalısınız. Şimdi haritayı açın ve daire içerisinde M yazan harfin üzerine gelin. “Saving The Marty” görevini yerine getireceğiz. İşaretleyin ve hemen yola koyulun.

Marty’i Kurtarmak ( Saving The Marty )

Mafia-2 Joe's Adventures Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures : Marty

Metro girişine arabanızı park edin, sonrasında metroya inip elemanları haklayın. Yaralı olan Marty’i alıp bir süre merdivenlerden yukarıya çıkartın ve sonraki postada gelen elemanları da öldürüp yine Marty’i alıp arabanızın yanına kadar gelin. Polisler peşinize düşecektir, isterseniz rüşvet verip sorunsuzca yolunuza devam edebilirsiniz.

Ama zamanınız kısıtlı bilginiz olsun. Yola koyulup sonrasında Marty’i doktora bırakın ve hızlıca güvenli alana gelip gerekli aksiyon tuşuna basın. Görevi bitirdik. Eğer mühimmat eksiği ve arabanızda hasar var ise onları halledin. Sonrasında ise haritayı açın, daire içerisinde B harfi olan yerin üzerine gelin. Görevin adı “Wheels of Evidence”. Şimdi işaretleyip yola koyulun.

Yazar Hakkında: GamerAdmin

2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cevap Yaz

You must be logged in to post a comment.