10.4 C
İstanbul
11 Nisan 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Bagajdaki Kokarca (Skunk In The Trunk)

Mafia-2 Joe's Adventures - Araba parçalama yeri
Mafia-2 Joe’s Adventures – Araba parçalama yeri

Şimdiki görev de bu olacağı için yola koyulun. Geldiğinizde bir taksi göreceksiniz. O taksi çalıntı ve polisler sizi içinde gördüğünde yakalamak için ellerinden geleni yapacaklardır. Şimdi Bruski‘nin yerine gidip arabanın parçalanmasını sağlamanız gerekiyor. Hiç vakit kaybetmeyin derim, zamanınız az çünkü.

Parçaladıktan sonra aracı da hızlıca güvenli alan ve görevi bitirmek için ev işareti olan yere gelip gerekli aksiyon tuşuna basmalısınız. Şimdi haritayı açın ve daire içerisinde M yazan harfin üzerine gelin. “Saving The Marty” görevini yerine getireceğiz. İşaretleyin ve hemen yola koyulun.

Marty’i Kurtarmak (Saving The Marty)

Mafia-2 Joe's Adventures - Saving The Marty
Mafia-2 Joe’s Adventures – Saving The Marty

Metro girişine arabanızı park edin, sonrasında metroya inip elemanları haklayın. Yaralı olan Marty‘i alıp bir süre merdivenlerden yukarıya çıkartın ve sonraki postada gelen elemanları da öldürüp yine Marty‘i alıp arabanızın yanına kadar gelin. Polisler peşinize düşecektir, isterseniz rüşvet verip sorunsuzca yolunuza devam edebilirsiniz.

Ama zamanınız kısıtlı bilginiz olsun. Yola koyulup sonrasında Marty‘i doktora bırakın ve hızlıca güvenli alana gelip gerekli aksiyon tuşuna basın. Görevi bitirdik. Eğer mühimmat eksiği ve arabanızda hasar var ise onları halledin. Sonrasında ise haritayı açın, daire içerisinde B harfi olan yerin üzerine gelin. Görevin adı “Wheels of Evidence“. Şimdi işaretleyip yola koyulun.

İlgili Yazılar

The Walking Dead Survival Instinct – Tam Çözüm

GamerAdmin

State Of Decay – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo A

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku